Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

paskudnie :) chlopak sie smial za wygladam jak landryna :) no wiec dzis odsylam :( Sylwinka a czemu masz miec cesarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To siedz albo lez abys sie gdzies nie zatoczyla i przewrocila! Grazka a jak u Ciebie? Jak synek sie miewa? No i buziaczki specjalne dla magdy! Dawaj znac co i jak! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jeszcze nie wiem na 100% czy będzie cesarka bo lekarz mówi że o porodzie porozmawiamy w 36 tyg ale po pierwsze mam małą miednicę i też dużo zależy od mojego ciśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze muszę posprzątać bo jutro nie będę mieć czasu :) wysłałam do Asi sms jak odpisze to dam Wam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok, dzisiaj pospałam do 9:30 i mały tak kopał że mnie obudził :) chyba juz głodny był :) Dorka a u mnie strasznie pada :O w nocy były 3 burze i taki ma być cały tydzień :O Dziś dzień ojca :) wieczorem wybieramy się w odwiedziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja juz wyslalam sms-a a za dwa tyg usciskam :D:D:D:D w okazji dnia taty! Nie zapomnijcie o swoich nowo prawie tatusiach :) Sylwinka a wolalbys cesarke, czy naturalnie? Grazka u nas ma byc caly tydz ladnie i ma sie rozpadac w sob - akurat na weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zastanawiam się co kupić mojemu M z okazji dnia taty ;) w ogole coś mam kupić? kurcze sama nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam dzisiaj o 7:45 a co robiłam to nie powiem :P:P Grażka moje też kopie jak jest głodne :) Dorcia mi obojętnie wiesz kiedyś położna powiedziała że tam gdzie dziecko weszło tamtędy musi wyjść :P:D:D:D:D:D Madzia złożyła życzenia swojemu tacie a później mówi do mnie a kiedy ja będę mieć swoje święto :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka szefowa to pewnie ma dużo pracy, że się nie pojawia na kafe ;) Ja się zastanawiam nad szkołą rodzenia, tylko musze pogadać z położną która ją prowadzi a teraz jest na urlopie do końca czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob mala laurke - niby od dzidzi - moze ze zdjeciem z usg...? Albo ugotuj jego ulubiony obiad :) mylse ze jakis maly gest bylby fajowy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka uciekaj przed piorunami :D:D:D:D Szkola rodzenia chyba bardzo fajna sprawa, na pewno pomoze byc bardziej opanowanym. No i pewnie pomocne dla meza, jezeli bedzie z Toba rodzil. Thanks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie z usg to on co miesiąc ma powiem Wam że nawet ma zdjęcia z usg jak byłam w ciąży z Madzią tylko z tym że je tak schował że teraz nie umie poszukać :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka uciekaj przed piorunami :D:D:D:D Szkola rodzenia chyba bardzo fajna sprawa, na pewno pomoze byc bardziej opanowanym. No i pewnie pomocne dla meza, jezeli bedzie z Toba rodzil. Thanks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi kafe nawala! Nie wiem skad sie thanks pojawilo :D:D:D To chyba te pioruny u Grazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszło :) nie ma burzy :) Wysłałam M mmsa ze zdjęciem Igorka i napisałam wszystkiego najlepszego tatusiu :) i obiadek pyszny ugotuję, niech ma! :D:D:D mąż ze mną nie bedzie rodzić :( nie wytrzymałby tego, tylko moja mama :) bo pracuje w tym szpitalu w którym bede rodzić jako sanitariuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie ta Kasia? zaczynam się martwić bo wczoraj miała napisać po wizycie co lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) grazka - ja na dzien ojca kupilam piwo i duza czekolade,taka jak lubi :) jak juz dzidzia bedzie na swiecie to wymyslilam ze mojemu M zrobie na dzien ojca koszulke ze zdjeciem dzidzi i napisem "chcę byc taki jak moj tata" ,widzialam kiedys takie malenkie dziecko w wozku z taka wlasnie koszulka,slodko to wygladalo :D dorka - na zywo czasami ubrania zupeeeelnie inaczej wygladaja,szkoda ,ale dobrze ze mozna odeslac kurcze,ale pogoda fatalna,caly czas pada i grzmi,myslalam ze limit deszczu juz sie wyczerpal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może Kasia ma teraz studentów i przepisuje prace :) wiecie co brakuje mi Kruszyny nie wiadomo co u niej słychać :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka u mnie polsat cyfrowy za to nawala od paru dni :( chyba sie dzis do nich przejde co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri super ta koszulka :D:D:D no i fajnie zaczeliscie pierwszy dzien taty :) Grazka niektorzy sie nie nadaja na porody :( a ang mozna miec dwie osoby na porodowce i niektore dziewczyny rodza z mamami - cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×