Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

magda, przynajmniej jest kiedy sie jej spodziewalas i nie czekalas... Ale zaczynacie zaraz leczenie i sie uda predzej czy pozniej! Wtedy spokojnie bedziemy mogly czytac o naszych wzlotach i upadkach i sie z tego smiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Piszę z pracy bo przyjechałam kolezanki odwiedzić, a w domu dalej netu brak :( Magda zaczniesz niedługo zbierać siły na kolejne staranka i będzie dobrze!!!! Dorcia zaciśnięte mam kciuki aż boli :D:D:D:D:D Jak ten czas leci, już kilka z Was na porodówce będzie niedługo!!!! Ja czuje ruchy maleństwa od poniedziałku codziennie :) Każdej życzę takiej ciąży, nie spodziewałam się że będę się tak dobrze czuła, a to już 5 miesiąc :) Dorcia - nasza córcia będzie miała na imię raczej Amelka :) Musieliśmy z mężem dojść do jakiegoś kompromisu :) Już się M wszystkim pochwalił że będzie miał córkę :) Dumny tata :) Buziaki zostawiam dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - no co za wredota, po co przylazla sylwinka - ale sie rozpisalas hihihi, jak tam dzidzia?mocno kopie? wczoraj sie dowiedzialam ze kolezanka zaciazyla,pol roku sie starali i sie martwila co tak dlugo, poszla do gina bo miala zaparcia i zadnego @ i sie okazalo ze to ciaza na kazdego przyjdzie jego kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kruszyna :D - super ze dzidzie czujesz,niech rosnie zdrowa i szczesliwa w Twoim brzuszku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduś strasznie mi przykro :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( że przylazła a jak mąż się czuje nie obwinia się już🌻 ile ja bym dała żebyście wszystkie były w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam ostatnią pracę. Wolałam to zrobić w domu, bo nie wiem jaki będzie dzień dziś w pracy po tym zamknięciu. Mąż oczywiście nadal na grzybkach, a ja potrzebuję, żeby mnie zawiózł i zrobił kilka rzeczy w sklepie. ehh... znów będę marudna, bo będę go pogadaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka niby masz racje ,ale to nigdy nie jest takie proste...i chyba wolalabym czekać na nią i się łudzić niż zyć ze swiadomością ,że naturalnie to raczej dzicka nie poczniemy. Głupie to t, ale tak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny w parny duszny spocony dzień:) Magda ja naprawde wierze w to, że wszystkie z tego forum będziemy mamusiami, a czy to się stanie prędzej czy później ale stanie się rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam że od dzisiaj nie piszę o swojej ciąży same zobaczcie ze staraczek co piszą na bieżąco jest tylko Dorka a reszta staraczek nie pisze tak jak było kiedyś :O Suri kopie maleństwo cały czas :) ja nie mam ochoty dzisiaj się rozpisywać u nas w nocy była burza że od 1 do 4 w nocy nie spałam i jestem nie wyspana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Sylwinka , moj M teraz niewiele mowi na ten temat, ale znam go bardzo dobrze i widze co sie z nim dzieje. On ucieka w prace i wbrew pozorom to nie jest takie dobre. Rozważaliśmy ostatnio różne rozwiązania. Doszlismy do wniosku ,że poczekamy spokojnie na te nastepne konsultacje po badaniau nasienia ( za 6 tyg) , a tymczasem do androloga idziemy niebawem. A tak naprawde to każde z nas chyba udaje , żeby nie martwic drugiego ,że spokojnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, wiem i po czesci rozumiem. Ale ja nienawidze tego czekania i ludzenia sie a jeszcze bardziej nie lubie testowac! na sama mysl mi nie dobrze, wiec czekam - dzis 35dc... 15 dnien po owu... Madzia, ale jeszcze nie przesadzone przeciez... jest chyba znana przyczyna i wiesz ze bedzie ciezko, ale jest szansa. A jak jest szansa to jest nadzieja i trzbeba sie jej trzymac! Ale juz pisalam nie wazne jak powstanie dzidzia najwazniejsze ze bedzie wasza! Jak juz bedziesz w ciazy to to zupelnie nie bedzie mialo znaczenia! Suri gratulacje dla kolezanki z zaparciami :D:D:D Kruszyna i tak sliczne imie wybraliscie a z tym Twoim mezem to chyba bede musiala porozmawiac ze co niby dorotka mu sie nie podoba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka lekarz powiedział jasno ,że na dzień dziesiejszy na naturalne poczęcie nie ma szansy. Tylko in vitro.... jesli sie okaze ze nasienie mojego M nie nadaje się nawet do tego to in vitro wowczas odpada....takie mam podejscie. Czas pokaże widzisz ja tez musze czekac .... na te badania i jakieś konkretne diagnozy, decyzje..... czy zycie to jakas poczekalnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda szkoda że @ przyszła :(:( Sylwinka znów zaczynasz ten temat :O dziewczyny już pisały że chcą zebysmy pisały o ciąży więc czemu miałybysmy tego nie robić? ja bede pisac i dalej wspierac dziewczyny :) Kasia zazdroszcze tych grzybów :) uwielbiam chodzić na grzyby a jeszcze bardziej jesc :) w tym roku jednak mąż bedzie jezdzic sam bo nie chce żeby wssały się we mnie kleszcze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, wiem i po czesci rozumiem. Ale ja nienawidze tego czekania i ludzenia sie a jeszcze bardziej nie lubie testowac! na sama mysl mi nie dobrze, wiec czekam - dzis 35dc... 15 dnien po owu... Madzia, ale jeszcze nie przesadzone przeciez... jest chyba znana przyczyna i wiesz ze bedzie ciezko, ale jest szansa. A jak jest szansa to jest nadzieja i trzbeba sie jej trzymac! Ale juz pisalam nie wazne jak powstanie dzidzia najwazniejsze ze bedzie wasza! Jak juz bedziesz w ciazy to to zupelnie nie bedzie mialo znaczenia! Suri gratulacje dla kolezanki z zaparciami :D:D:D Kruszyna i tak sliczne imie wybraliscie a z tym Twoim mezem to chyba bede musiala porozmawiac ze co niby dorotka mu sie nie podoba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka oby @ nie przyszła!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kruszyna super imię dla córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna a może mieć na imię córcia Amelka Dorotka :D:D:D:D Magduś mam nadzieję że po konsultacjach wyjdziecie z gabinetu z uśmiechem na twarzach i że Wam się uda :) Dorcia za testuje za Ciebie ja to już wiem że będą dwie kreseczki :) ja na szczęście zaparć nie mam tak jak miałam z Madzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, to teraz trzymamy aby chlopaki byly na tyle mocne do in-vitro! no i aby czas szybko uplywal! Uda sie, jestescie mlodzi, medycyna teraz dziala cuda!!! Sylwinka, jak jeszcze raz podejmiesz ten temat to ci nastukam i to pozadnie! Jak ktos nie chce czytac i pisac to jego sprawa, ale sa tu dziewczyny co chca! Dzieki Grazka ze Ty bedziesz i cala reszta :D:D:D Sylwinka testuj za mnie, to na pewno wyjdzie pozytywny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery a jak samopoczucie? Jak sie czujesz, bo nic nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka bede tu z Wami aż mnie wygonicie :D Kiedy bedziesz testowac? ja bym testowała juz na Twoim miejscu i jak wyjdą dwie kreseczki to od razu biegła do lekarza żeby dał coś na podtrzymanie ciąży żeby nie zdazyło się nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia kopa w tyłek dostanę :D:D:D:D:D:D gorąco mi a wczoraj mąż mi dopiero zainstalował pralkę i dzisiaj pierwsze pranie w nowej pralce :D ja tu na forum jestem już rok i będę przez cały czas aż nie przejdę na emeryturę :P:D:D:D:D Grażka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka ja zawsze po owu biore duhpaston na podtrzymanie az do @ wiec jestem spokojna... No moze jak wyjdzie poz to powinnam zwiekszyc dawke... Nie wiem czemu jestem taka dziwna z tymi testami, bo przeciez lepiej wiedziec, bo jak ma przyjsc to i tak przyjdzie a jak sie udalo, to juz bym skakala z radosci... ale ja jak tylko pomysle o tescie to mi serce o wiele mocniej zaczyna bic! Nienawidze tej chwili czekania! a myslicie ze wieczorny by wyszedl poz jezeli nam sie udalo? Moze wtedy zrobie jutro wieczorkiem razem z ukochanym... Zadna mi juz z tad nie odejdzie! no i kruszyna juz niedlugo do nas powroci :D:D:D Super! Ja pisze z wami od grudnia to juz tez troszke czasu! Jestescie taki moj narkotyk :D:D:D i na zaden odwyk sie nie wybieram :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mo ja w zeszlym miesiacu bralam 2x1. Sylwinka wysylaj test, albo przywiez i bede z Toba testowac! Chyba potrzebuje aby ktos mnie trzymal za reke :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORKA W PEŁNI ROZUMIEM CIE ja tez boje sie testu dlatego jeszcze czekam < glupie to jest bo jakbysmy zrobily to bysmy sie nie łudziły ale z drugiej strony jak wyjdzie krecha to wtedy jest doł < wiec chyba jeszcz pare dni w nieswiadomosci mozna wytrzymac ja biore jak pisałam luteine i zobaczymy, ost szybko zaaregowałam i @ przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym prosze mi tu z forum nie odchodzic my tez chcemy wiedziec co sie u was dzieje, a jak ktoras ma zły dzien to poprostu nie wchodzi na forum przeciez toniczyja wina ze jednym sie szybciej udało a drugim sie nie udaje dziewczyny!! mi sie nie udaje i nikomu nic nigdy nie napisałam, a jak mam zły dzien to poprostu nie pisze chociaz tez praca nie pozwala mi sie tak czesto udzielac ,poniewaz w pracy mam zablokowane te strony , jak dopadne kompa w domu to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim :) Dorka skoro nie lubisz testowac, to nie testuj a poczekaj te kilka dni, i sie wszystko okaze. Mocno wierze ze juz @ nie przyjdzie!! Anna super wiesci ze nadal brak, i ma juz tak pozostac prosimy bardzo!! Magda bardzo wam zycze aby badania przeszly dobrze i byla mozliwosc invitro z udzialem Twojego meza. Nie wyobrazam sobie jak musi Wam byc ciezko ale i podziwiam Was jako malzenstwo ze wspolnie sie trzymacie, co jest najwazniejsze! Ja dzis popoludniu do szkoly rodzenia wiec napisze wieczorkiem jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna dokladnie, to takie durnowate bo to czkeanie jest meczace i czasami sie zastanawiam czemu tak sama siebie mecze... Zamierzalam czekac do soboty, ale w pt mam kilka imprezek wiec powinnam wiedziec przed... Moze zlapie mnie jakis impuls i zdobede sie na odwage. Anna ale by bylo cudownie jakbysmy leb w leb szly i obie teraz byly w ciazy!!! tutaj w londku nikt o tych stronach nie slyszal i nic nie wie jak pisze, dlatego spokojnie moge caly dzien miec kafe otwatre :D:D:D Asia to musicie byc podekscytowani zajeciami! Koniecznie dawaj znac co i jak!!! Wtedy moze doradze bratowej, bo ona sie waha czy isc czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×