Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczyny ja na chwilkę mały super zdrowy cały czas przy cycu mleka mam tyle że starczyło by dla dwóch w nocy jak narazie ładnie śpi 2 lub 3 karmienia Martynka bardzo mi pomaga pozdrawiam was wszystkie kalpek fajnie że idziesz na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KOchane u mnie nic nowego:) wyslalam papiery rozwodowwe i czekam ...pozdrawiam mamusiom gratuluje dzieciaczkow a straczkom zycze wytrwalosci:)):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolua szkoda juz wracac do tego... za duzo juz bylo i mialam dosc pozatym teraz moze sobie ulozyc zycie z dzieckiem ja mu tego nie moglam dac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolua szkoda juz wracac do tego... za duzo juz bylo i mialam dosc pozatym teraz moze sobie ulozyc zycie z dzieckiem ja mu tego nie moglam dac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro misiaczku naprawde ale skoro tak ma być to życze powodzenia i wszystkiego naj buzka dla ciebie hej co tak cichutko laseczki gdzie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) A co tu taka cisza kolezanki???? Bylam wczoraj u ginka i tak..... cysta jeszcze jest, zmniejsza sie ale jest.... dostalam skierowanie na badanie droznosci jajowodow i boje sie jak cholera bo to podobno jest troche bolesne (tak powiedzial ginek) mam zadzwonic w 1 dniu cyklu i ustalimy konkretny dzien.....@ mam dostac gdzies okolo 10-11 sierpien......wiec czekam:) Zmykam za chwilke do pracy......wroce dzis troszke wczesniej wiec zajrze do Was:) Pozdrawiam goraco i zycze milego dnia👄 Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja przepraszam, że się nie odzywam, ale czasem po prostu brak mi słów. Mam trochę kłopotów, ale to nie związane z tematem. Wybieram się do lekarza pod koniec sierpnia albo we wrześniu... odwlekam ten moment, bo boję się tego co mogę usłyszeć... wiem, ze to głupie i niepoważne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, da się przeżyć. Miałam hsg, a że oba jajowody były niedrożne to bolało cholernie, ale żyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczysta_Olivka
silnaaa współczuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki🌻 co tu tak cicho?? co?? 🌻myszko-dobrze że chociaż trochę zmalała,czyli jest szansa ze sie cała wchłonie:) a badanie nie bój się ja wcześniej wszystko opisałam dla sary,trochę nieprzyjemne ale do przejścia,na pewno dostaniesz lek przeciwbólowy i to trwa chwilę:):):) a będziesz wiedziała czy wszystko oki,bez obaw i życzę powodzenia 🌻silnaaa fajnie że zajrzałaś do nas,zawsze możesz się wyżalić my cię tu wysłuchamy:) :):) 🌻misiaczku nie martw się wszystko się ułoży może i na lepsze,bardzo Ci współczuję bo mam bardzo bliską koleżankę która też teraz była zmuszona przez swojego eks do złożenia papierów:( ale oni mają dwójkę dzieci a jeszcze mu się zachciało trzeciego tylko że już z inną:( mam nadzieję że w tej sytuacji są też dobre strony :):)staraj się je dostrzegać i biec przed siebie nie patrząc w tył :):):) 🌻sara jak tam badanie?? 🌻 jolanta 🌻 graminis jak tam wasze pociechy :):):) 🌻monia co tam u ciebie?? 🌻patinka jak zdrówko i dziewczynki:):):) i dla wszystkich kobitek 🌻 piszcie co u was?? ja wczoraj musiałam ochrzanić mojego bo dalej jest niezdecydowany !!! ostatnio powiedział że pójdzie na to badanie a wczoraj znów coś mu nie pasiło! normalnie amok to ja sie poświęcam tyle co tydzień do gin latam,na badania leki hormonalne jem a on jedengo badania nie moze zrobić i była awantura :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 kalpek a twój jak tam?? zrobił już to badanie?? 🌻 liluś ciekawe jak tam pobyt w Polsce:):):) 🌻 gab nie daj się chorobie:) przeszło Ci choć troszkę,życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam monita na pewno w koncu go zmusisz, przeciez on wie ze to wszystko jest dla dzidzi tylko dla faceta to jest megaproblem i go to krepuje misiaczki przytulam cie mocno, tylko tak sie zastanawiam dlaczego ty calą winę wzielas na siebie, jestes mloda fajną babką ktora moze miec dziesieciu takich facetow i skąd wiesze ze za rok nie bedziesz miala maluszka z nim albo z kims innym jezeli naprawde bylo zle to moze i lepiej ze sie rozstaliscie ale mi sie wydaje ze nadal sie kochacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no i mamy 38 tydzień :) czuje się już lepiej . Brzuszek już coraz niżej i jakoś dziwnie niespokojna jestem . Misiaczku nie martw się ja też tak miałam byłam 7 lat w związku i nie mogłam zajść w ciąże , rozstaliśmy się poznałam swojego męża i po 4 miesiącach od ślubu okazało się że jestem w ciąży. Główka do góry będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita ja to badanie zrobię może w końcu we wrześniu, bo nie wspomnę, że wczoraj zameldowała się u mnie czerwona @ i oczywiście będzie też ze mną wracać z urlopu w przyszłym miesiącu. No, ale przecież dla mnie to już nie dziwota. Prawdopodobnie odwiedzimy bioenergoterapeutę, który jest bardzo skuteczny w sprawach bezpłodności, ale coś więcej będę wiedzieć w przyszłym tygodniu to Wam napiszę. Misiaczki trzymaj się ciepło, nie myślałam, że Twoje małżeństwo skończy się jednak rozwodem, ale utrzymywać martwy związek na siłę nie ma sensu. Jeszcze sobie życie ułożysz 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze Rafałek jest bardzo grzeczny śpi cały czas i je za dwóch mleka tyle w cycach że starczy dla dwóch myszko to dobrze że się zmniejsza oby całkiem sie wchłoneła pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam do domku:) dość pracy na dziś sara to napisz nam od razu jak wypadła wizyta u bioenerg. trzymam kciuki to do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:0 dzieki Kochane:):*** no niestety...widac tak mialo byc ze nie dane nam bylo miec dziecko jak na razie odpoczywam... psychicznie,,milego popoludnia ja sie niedlugo klade padam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wpadlam zyczyc wam milego dzionka bo maly zrobil sie terrorysta i wymusza placz zeby go na raczkach nosic - skubaniec jeden.... moj maly dzis konczy pół roczku!!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana!!! oj coś kiepsko te stronki lecą!!! męczymy i męczymy tą jedną i nie możemy skończyć!!! olawd ja też mam małą kluskę terrorystkę!!! latam cały dzień z cyckami a jej apetyt rośnie z godziny na godzinę a jak nie dostanie to drze się jakby ją ktoś ze skóry obdzierał ;-) Lenka skończyła wczoraj dwa tygodnie, zleciał mi ten czas... matko, nawet nie wiem kiedy. męża ma od pn wraca do pracy, zastanawiam się czy nie zwariuję sama z małą w domu??? dziewczyny karmiące kiedyś bądź teraz właśnie... czy wprowadzałyście na czas karmienia jakąś specjalną dietę czy po prostu unikałyście pikanterii i gazu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :):):) ja też chce małego terrorystę !!!! kurcze kobitki ale to szczęście miec przy sobie takiego terrorystę:):):):) grameczko kluseczka sliczna:) a z dietą to powoli wprowadzać różne jedzonko oprócz tych strączkowych i smażonego a owoce i warzywka to można tylko jak by małą obsypała wysypka to od razu będziesz wiedziała,że to jej nie pasuje :):):) olawd ale ten czas leci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muratara
👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki monitko!!! halo halo!!! a gdzie reszta??? panimisiowa 🌻 kalpek 🌻 patinka 🌻 monia 🌻 lilka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po dupkach dostaniecie!!! to ja tu sobie sama ze sobą mam klikać ;-) no chyba, że właśnie trzymacie tyłeczki w górze z wiadomych względów... ;-) uciekam i ja ale będę obserwowała postęp stronkowy ;-) jolka buziole dla rafałka od lenki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :p netu nie mielismy bo znow wszystklie kable zapierdzielili 😠 i to trzeba 3 facetow tegich by to ukrasc jest trak ciezka studzienka i kable gleboko polozone no ale dla Polaka nic trudnego 😠 wczoraj 4 godziny na nowo musieli klasc nowe kable. u mnie po staremu :) zadnych zmian z Laury zrobil sie maly plywak plywa na glebokim basenie jak syrenka :) jeszcze ma problem z plywaniem na brzuchu ale po zatym jest ok jak skacze na gleboko wode to od razu na plecy hehe. sciskam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczęście, że wreszcie wskoczyłyśmy na nową stronkę!!! ale widzę, że i dziś zbytniego ruchu na topicu nie ma :-( laurka syrenka, też bym chciała dobrze pływać... teraz jest lenka to ją męża ma wyszkoli na pływaka i będzie miał wreszcie z kim na basen jeździć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×