Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość Agata_K
Hej. Byłam u ginekologa - najprawdopodobniej mam endometriozę. Póki co robiłam CA125 i czekam na wizytę, żeby zrobić usg. Załamka. Nie dość, że mam jeden jajnik, męża, którego nie mogę na dziecko namówić, to jeszcze ta endometrioza. No nic, zobaczymy po usg, czy to to, czy jakaś inna cholera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja już po zabiegu. Staramy sie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa trzymam kciuki ..:) Dziewczyny a ja się dziś obroniłam i to na 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Zabiegana jestem ale mysle o Was. Kalpeczku🌼 gratulacje!!!!! Super!! Cieszę się bardzo!! Efqa🌼 jak się czujesz? Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata🌼 wiem, ze się martwisz Kobietko, ale będzie dobrze. Spokojnie... dobrze ze jestes pod opieką lekarza... wierzę, że wszystko się ułozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniwowagora
przeczytalam ksiaze "Ołówek"- porazajaca... U mnie jaks infekcja i zadnych szans na staranka. Dostalam leki, a brzuch mnie boli jak przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_K
Kalpek - BRAWOOOO!!!! Lilowa - dzięki za słowa otuchy. We czwartek mam usg, CA125 póki co w normie, więc to nie nowotwór. No nic - we czwartek się dowiem wszystkiego (mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bardzo Wam dziękuję za gratulacje :)👄 Wybieram się na mgr... ;) Poza tym mogę odpocząć psychicznie he he,bo ostatni tydzień non stop siedziałam do późnej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kalpek. Jolanta jak wakacje i dzieciaczki? Myszka co u ciebie? Misiaczki, Olawd i inne dziewczyny pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kalpek. Jolanta jak wakacje i dzieciaczki? Myszka co u ciebie? Misiaczki, Olawd i inne dziewczyny pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jeszcze w polsce do srody jestem zmeczona ale za to dzieciaki czuja sie wspaniale biegaja razem od rana do wieczora robiłam testy pokarmowe Rafałowi i wszystko jest ok pogoda wspaniała nawet za goraco jak dla mnie a poza tym wspaniale mama tylko mi sie rozchorowała ma angine ropna i temperature pozdrawiam do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja już w irlandi koniec urlopu było super dzieci sie wybiegały wyszalały u dziadków a tu co tak cicho pozdrawiam was miłego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety forum umiera a raczej dawno juz umarlo i tylko raz w czas ktos probuje cos skrobnac . ale to nie ma sensu . zagladam codziennie ale i tak nie pisze bo nikt na to uwagi nie zwraca , kazdy pisze tylko co u siebie i tyle . szkoda bo kiedys na tym farum sie duzo dzialo . no coz ja juz wiecej zagladac nie bede , te ktore chca miec kontakt to mamy na nk . za wszystkie staraczki wciaz trzymam kciuki a 'naszym' dzieciaczkom i mamusiom zycze duzo zdrowka i szczescia - milo bylo was poznac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ... kalpek gratuluje :) olawd niestety prawda :( jolanta supe ze wszystko dobrze u rafalka i ze odpoczelas,,,tez bym pojechala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety pusto tu bardzo, ale ja mam świetne wieści..otóż była kiedyś dawno temu dziewczyna na forum Ewcik1, długo się starali i nagle patrzę mam od niej wiadomość,ze ma córeczkę.Dziewczyny cuda się naprawdę zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ;) smerfetka super,że się jej udało 🌼 Topik umiera,ja tez mało piszę,ale czytam codziennie i zaglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia 1 zrobiłam bete wtedy wyszło że jestem w 4-5 tydzień ciąży a dziś mam 9 tydz i 5 dzień jestem bardzo szczęśliwa z dziecka ale nie z nudnosci i zaparć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki... fakt... smutne to... ja też nie piszę... ale tak jak kalpeczek zaglądam... jakoś sobie nie wyobrażam, że topiku mogłoby nie być... kalpeczku najmocniej Ci gratuluję... smerfciu uwielbiam takie dobre wieści... mimo, że ewcika nie pamiętam... catcherine... aż mi się przypomniała moja ciąża... ha ha ha :-) jak miałam Lucy w brzuszku to żygankom nie było końca... więc jeśli u Ciebie kończy się na nudnościach to raduj się i wesel ;-) pozdrawiam WAs mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane :) Trzymajcie prosze za mnie kciuki :) chyba bedzie dzidzius na razie testy sa pozytywne tylko ta 2 ga kreseczka jasniutka codziennie je powtarzam az ukarze sie tak samo ciemna jak testowa :P Jestem przeszczesliwa moj ukochany takze jak dzieci sie cieszymy oby wszystko tylko bylo dobrze :) Moj zaliczyl wszystkie koncowe egzaminy jest tzw commercial pilotem czyli moze latac po calym swiecie helikopterami i samolotami :) dumny jak paw a ja razem z nim ,teraz siedzi we wloszech bo ma praktyki ucza sie latac pomiedzy górami bo tam sa wysokie nie to co w uk. buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie masz co czekac moja 2 kreska też byla bardzo jaśniutka zrob sobie beta hcg ja tak malam pierwsze jeden test jasna 2 kreska za 3 dni kolejny test i wyszedł wynik negatywny kolejnego dnia zrobiłam bete i dziś już jestem w 10 tygi 6 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! To ja się pochwalę,że podchodzimy do in vitro ! Jestem w Białymstoku ! Dam znać co dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka obiecalam sobie ze nie bede tu juz zagladac ale tyle lat jednak przywiaazuje :D patinko - gratuluje!!! 👄 kalpek - trzymam kciuki 👄 ps . ja zaczelam brac folik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety widze, że same dobre wiesci patinka w ciąży, kalpek zaraz będzie i olawd tez do was dołączy bardzo sie cieszę jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku w pażdzierniku minie 4 lata jak zakladalam nowy nasz topik kiedy to zlecialo efqa a jak ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku w pażdzierniku minie 4 lata jak zakladalam nowy nasz topik kiedy to zlecialo efqa a jak ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×