Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej slonka wpadlam tylko na chwilke bo cos mi net szwankuje i nie moge na pl strony wchodzic . mi zostalo tylko 5 dni i lece po mojego ptysia!! juz nie moge sie doczekac !! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd trzymam, żeby Ci szybko minęło... lilku i trzymam za adaśka... zdrowiej promyczku :-) dziewuszki ja się nie będę rozpisywać... jakiś podły mnie nastrój dopadł :-( buziole dla Was :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis - a co to za smutasy??? lazilam w weekend po drogeriach i widzialam kenzo ale tego sport nie bylo . zwykly kosztowal okolo 100zl . zobacze jeszcze na lotnisku na bezclowym w sobote . gdybys byla zainteresowana to w razie czego pusc mi swoj nr tel na nk to dam zanc jak bedzie . a na poprawe humorku - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd kochana jesteś :-) looknij zatem za tym sportem :-) wyślę ci mój nr na nk i linka do kenzo ;-) mało nas znowu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej dziewczyny-no wiec tak wczoraj powinnam dostac okresu i cisza,czasem opóżnia mi sie o jeden dwa dni wiec jeszcze nie robie testu,,ale dzis po południu zmierzyłam temperature w pochwie elektronicznym termometrem i temperatura w pochwie 37,2..czy to ciąza...bo jesli mialam bym miec lada moment okres to jaka powinna byc temperatura????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca - gdyby o to pytała kobieta bezdzietna to bym się nawet nie zdziwiła, ale matka 2 dzieci z takim pytaniem na forum? Nie wydaje Ci się, że to trochę wstyd pytać o coś takiego? Odpowiem Ci na Twoje pytanie: wariant nr 1) tak, możesz być w ciąży - starałaś się o dziecko, więc ciąża jest tutaj w zaistniałej sytuacji jak najbardziej możliwa. wariant nr 2) nie, nie jesteś w ciąży - przesunęła Ci się owulacja o jakieś załóżmy 3-4 dni, do okresu jeszcze daleko i temperatura nie zdążyła opaść. Już wiesz dlaczego Twoje pytanie jest głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze wariant numer 3 - mierzyłaś temperaturę po południu, a po południu temperatura jest zawsze wyższa niż rano, nawet gdy okres masz dostać tego samego dnia wieczorem. Temperaturę mierzy się rano, przed wstaniem z łóżka i to przez cały cykl o tej samej porze, a nie raz, przed okresem, na dodatek po południu. To takie drobne uświadomienie mamy 2 dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziękuje za uświadomienie mnie , ze jestem matką 2 dzieci...i prosze na przyszłosc pisz pod swoim stałym nickiem bo widac, ze duzo wiesz o mnie...wiec tu bywasz...pewnie tez starasz sie o dziecko (nie wychodzi) i stad ta irytacja i pouczenie.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Ojej uraziłam PAnia swoją pisownią...kłaniam sie u stóp -ooo wybacz Pani....i zycze wiekszej zyczliwosci dla ludz bo z takim nastawieniem daleko nie zajdziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uświadamiałam cię w innej kwestii, a skoro nie jesteś w stanie tego wychwycić z kontekstu mojej wypowiedzi, to już nie mój problem, a świadczy wyłącznie o twoim wybiórczym czytaniu tego forum i wybieraniu z wypowiedzi twoich koleżanek tylko tego, co jest dla ciebie wygodne. to pod jakim nickiem piszę piszę to moja sprawa, a tobie nic do tego. Jak bym napisała pod swoim stałym nickiem to wiedziałabyś o mnie dokładnie tyle samo, ile wiesz czytając moje wypowiedzi pod nickiem, pod jakim teraz tutaj wpadłam, więc czepianie się nicka jest jest tutaj porównywalne do ataku jamnika na lwa - nie może go zagryźć to go przynajmniej w łapę ugryzie - żal - nie? Ja już mam dziecko, udało się dzięki IVF, jeszcze z pół roku i synuś do przedszkola pójdzie, więcej dzieci nie planuję, więc twoje insynuacje są w tej kwestii nietrafione. Wybaczam ci, przeprosiny przyjmuję, sugeruję doszkolenie się w pewnych wiadomych kwestiach, jak również życzę poszerzenia horyzontów, bo z tak płytkim myśleniem to raczej ty nie ruszysz z miejsca. Martw się o to, żebyś ty "zaszła daleko" bo o ile pamiętam to u ciebie z kasą i pracą niewesoło.O mnie się nie martw. Ja już osiągnęłam stabilizację i sytuację życiową, która mnie w pełni satysfakcjonuje, nie mam aspiracji do stanowiska dyrektora w międzynarodowej firmie, wszystko inne już mam, więc bez względu na moje nastawienie do życia zaszłam na tyle daleko, że dalej już iść nie muszę. Co tobie życzyć? Nie wiem co lepsze - ciąży? Czy raczej tego, żebyś w nią lepiej dla wszystkich nie zaszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej obca - no to tylko czekac jeszcze z kilka dni i zrob test albo idz na bete . ja to bym juz pewnie nie mogla usiedziec w miejscu . pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki my zaczynamy jutro szkołe zapisałam Rafałka do przedszkola na 3 godziny dziennie zobaczymy przedszkole po angielsku hi hi życze miłego roku szkolnego za dwa tygodnie przeprowadzamy sie na mieszkanie 3 pokojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dalej żal mi Ciebie....pięknie piszesz..,,ale czy masz kolezanki,przyjaciół....moze tylko pisac potrafisz składnie i poprawnie...nie oceniam-fakt jest faktem...oceniłas mnie z góry i tz tylko to , ze jestes osobą ktorą patrzy i mierzy ludzi swoja miarą...Ps...teraz tylko brak córci...;) Nie rozumiem kompletnie tego co napisałas , byc moze nie jestem tak "mądra" jak Ty...ale w porównaniu do Ciebie mam szacunek do ludzi....i dla Twojej wiadomości jednak tym razem w ciązy nie jestem..ale trzymaj kciuki...moze następnym razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Acha podsumowałas juz sama siebie wiec ja juz w sumie nie musze tego robic...a dlaczego tak pisze,przeczytaj swoje ostanie zdanie w wypowiedzi....wszystko porzyjme...ludzie są rozni ale to ,jak piszesz czy lepiej dla mnie zeby ciąza była czy lepiej zeby jej nie było....szkoda mi pisania na Ciebie..bo dawno nie spotkałam kogos tak przesiąkniętego ...naaet nie wiem jak to nazwac czym....sama juz sobie na to odp ..zdrówka dla synka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety... ile czytania... :-( szkoda tylko, że standardowo po dłuższej przerwie pisanie nakręcane jest przez jakiś spór :-( olawd :-) fajnie, że jesteś... joluś... fiu fiu... no to wyzwanie :-) w domu mówicie po polsku? ja mam zebranie w piątek... kurcze jestem mamą przedszkolaka :-) trochę się boję poniedziałku ... ale musi być dobrze.... Leniutek lubi ludzi :-) mam nadzieję, że będzie jej tam dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca - a mi żal ciebie - robisz z siebie matkę polkę cierpiętnicę, użalającą się nad sobą, którą to ja wstrętna i okropna ośmieliłam się zaczepić (do tego miejsca zrozumiałaś? postaram się pisać "prostszym" językiem) nie mierzę cię swoją miarą, gdyby tak było, to przekazałabym ci dużo więcej "uwag". Jak ci już wcześniej napisałam nie planujemy z mężem już więcej dzieci. Ani synusia ani córci. Jak Bóg da i trafi się jakaś "niespodzianka" będę ją kochała całą sobą i mój mąż również, kocham dzieci i za własne życie bym oddała, ale jestem na tyle wygodną osobą, że mając odchowanego malucha świadomie nie wskoczę ponownie w pieluchy. Zbyt dużo wyrzeczeń i ograniczeń, a mam bardzo dużą rodzinę i dużo jest w niej dzieci, więc moje dziecko będzie kiedyś miało wystarczająco duże wsparcie w razie czego. Ale tobie, skoro sobie tego życzysz, życzę tej 3 ciąży. A możesz mi powiedzieć jaką przyszłość jesteś w stanie zapewnić twojej ewentualnej 3 dzieciaków? Jak piszesz masz niepewną pracę i kredyty. Powołasz do życia 3 dzieci - a jak kiedyś cała trójka zechce spełnić marzenie swojego życia i iść na przykład na studia medyczne? Potrafisz im to zapewnić, czy będą musiały zrezygnować z siebie i zadowolić się "wsparciem rodziny"? Pytam czysto hipotetycznie, bo nie trzeba kończyć studiów aby być szczęśliwym i mieć wspaniałe życie. Ale przecież może tak być, prawda? A jak jedno będzie chciało jechać na wycieczkę klasową do Zakopanego, drugie do Warszawy, a trzecie zacznie płakać, że wszyscy koledzy w klasie mają już telefony komórkowe, a on(a) jeszcze nie? Zastanawiałaś się kiedyś jak to rozwiązać? Czas szybko leci, z wiekiem coraz szybciej. Myślałaś o tym. Zamiast filozofować odpowiedz mi proszę konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Nie bede tego komentowac,poniewaz jest tu wiele kobiet które mają wiecej dzieci niż jedno...i doskonale mnie rozumieją , Ty nie musisz..i skoro nie chcesz kolejnego dziecka)z wlasnej wygody ..JA PYTAM , CO ROBISZ NA TYM FORUM I JAK SMIEŚ MNIE POUCZAC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca - zadałam ci konkretne pytanie! A ty zamiast odpowiedzieć to atakujesz! Co z tego, że jest tutaj wiele kobiet, które mają więcej dzieci niż jedno? Ty marzysz o trójce, więc zadałam pytanie tobie, a nie tym innym kobietom. A jak "wiele kobiet" będzie skakało w przepaść załóżmy z głodu, biedy i bezsilności, to ty zrobisz to samo, co te "wiele kobiet"? Albo skoro "wiele kobiet" znęca się nad swoimi dziećmi, maltretuje je bądź morduje, to znaczy, że jakbyś ty zamordowała swoje (pomijam przyczyny), to czułabyś się po części usprawiedliwiona? Takie postępowanie jest charakterystyczne dla sekt, a nie dla dojrzałych kobiet odpowiedzialnych za życie i wychowanie innych ludzi. Co robię na tym forum? Guzik cię to obchodzi - ty nie odpowiadasz na moje pytanie, to ja nie muszę na twoje. A dlaczego śmiem cię pouczać? Bo jesteś babo płytka jak garnek na ziemniaki i myślisz nie głową tylko inną częścią ciała. Jesteś odpowiedzialna za CAŁE życie twoich dzieci, a nie tylko za wydanie ich na świat, bo już CAŁE życie będziesz ich matką. Więc zastanów się co sobą reprezentujesz i co jesteś im w stanie za życie zapewnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka-sobie-ja
wez skonczony debilu wypad ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę sobie stąd jak nieszczęśliwa, udręczona, nierozumiana przez otoczenie matka polka OBCA odpowie mi na pytanie zamiast atakować. zapytałam kulturalnie i oczekuję kulturalnej odpowiedzi. A na chamskie ataki będą chamskie odpowiedzi. Jak wam nie szkoda zaśmiecać topiku, to walcie dalej na pomarańczowo, jak ten tchórz powyżej. A propos tchórzy - wiesz koleżanko jak zachowują się tchórze w przypadku bezpośredniego zagrożenia? No właśnie. Cały topik śmierdzi na odległość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronki lecą... :-( szkoda tylko, że tak... oj jakiś dziś podły dzień... mam masakrę w domu :-( mam pełną inwigilację... szok jakiś... boję się pomyśleć co będzie wieczorem, co będzie jutro... pielęgnujcie w swych związkach umiejętność rozmowy i szacunek do własnego ja... tyle :-( buziolki kochane!!!!!! olawd dzięki za pamięć :-) wysłąłąm wiadomość na nk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Jesli jestes w ogóle "kobietą" taka sobie coś.... to jedyną chamską osoba i prymitywna jestes Ty....i wlazłas tymi zabłoconymi butami tutaj na forum.,..i na siłe starasz sie cos udowodnic ludziom ktorzy nie chce Cie słuchac,bo to co piszesz rozumiesz tylko Ty,dlatego nie zamierzam odp ci na zadne Twoje pytania i zauwasz, ze ja w porównaniu do Ciebie jestem bardzo kultularna i miała...wiec kto tu co i czym sie reprezentuje?????? Zamiast sie nakecac pobaw sie ze swoim synkiem i wyjdz na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca - ty masz jakieś zaburzenia czy jak? Po raz któryś z kolei powtarzasz, że nie rozumiesz o czym piszę. A wiesz co oznacza pojęcie "analfabetyzmu funkcjonalnego"? Może powinnaś się zdiagnozować pod tym kontem. Żebyś nie musiała szukać: "mimo opanowania umiejętności czytania i pisania analfabeta funkcjonalny nie posiadł zdolności rozumienia tekstów pisanych (...) Dorośli analfabeci niechętnie przyznają się do tego, że maja problemy z czytaniem i pisaniem. (...) Wzrastająca liczba analfabetów funkcjonalnych doprowadza do ogólnego obniżenia poziomu kultury w społeczeństwie" co wyraźnie na podstawie twojej postawy obserwujemy:P Jakbyś zrozumiała, co napisałam, to wiedziałabyś, że nikomu niczego nie udowadniam! A mogę tutaj zaglądać przez następne 5 lata dzień w dzień, bo to forum publiczne, a nie twoje prywatne i to, że tobie przeszkadzam, to mnie g... obchodzi. O rozwój mojego synka się nie martw, był już dzisiaj na długim spacerze, a teraz wykąpany i najedzony smacznie sobie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca - i jeszcze jedno - podobne pytanie jakie zadałam tobie mogłabym zadać Patince, bo tylko ona spośród Was ma 3 dzieciaczków. Ale Patinka radzi sobie jak mało kto, uczestniczy w kursach doszkalających, pracuje, dziewczynki są zadbane, biorą udział w zajęciach dodatkowych i wycieczkach rodzinnych. Patinkę podziwiam za to, w jaki sposób sobie radzi i wiem, że jej dzieciaki w życiu będą miały dobrze, bo ona na głowie stanie, żeby im zapewnić szczęśliwe dzieciństwo i odpowiedni poziom życia. Ciebie po prostu grzecznie zapytałam jak ty widzisz przyszłość swoich 2 a w przyszłości być może 3 dzieci? Skoro masz problemy z pracą, z kasą i kredyty na głowie? Dlaczego mnie atakujesz? Po prostu odpowiedz (kulturalna kobieto)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×