Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

kamila no mas ten bebenek! prawie jak moj :D Dziewczyny zaczynam chudnac jakby!!!! Oleniga tez mam ten cot mobile z rybkami i projektorem-super sprawa, a kupilam na car boocie za trojke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My dziś bawiliśmy się z Czarkiem w podróżników, najpierw WGC a potem Albanowo (ach te korki). No Kamila_b - szykuj się do wylęgarni...ale fajnie,że sie coś rusza, bo sie rusza, nie??? Ja chętnie na takie spotkanie się zjawię, ale proponuje jakieś inne miejsce niż Lądek, bo przez korki to na pewno nie dotrę na czas,.Może gdzieś, gdzie można też pozwiedzać lub jakaś atrakcja dla dzieci, jakiś zamek, Alton Tower, Safari park,coś w tym stylu.Co o tym myślicie?Taki day out. MamoEli - wysłałam Ci maila.Jeszcze raz wielkie dzięki.:) Halooween - w zeszłym roku przyszły do nas takie dzieci,że prawie zawału dostałam.Tak strasznie poprzebierane, bałam się na prawdę.No i mojego ślubnego w domu nie było.Zgroza, dobrze,że miałam słodycze-ja prawie zawsze mam słodycze, chyba,że je zjem.Ale zaraz kupuję nowe :D:D:D. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu jak to boli czemu mi nikt nie powiedzial !!!??? Ja nie chce, ja normalnie juz chyba bym pojechala do nich i o cos poprosila a nawet nie wiem, czy to sie nie uspokoi za 2 godz np. Oleniga miala duzo skurczy straszaków, ale jej nie ma teraz chyba co.. auuuu, normalnie nie wiem co robic leje kolejna wanne wody bo umre chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b w ciągu dnia te moje skurcze niegroźne ale wieczorem jak dopadają to masakra. dziś to nawet się popłakałam dwa razy bo tak bolało. a jak jest skurcz to nie wiem jaka pozycje wybrać. a do tego wszystkiego mam wrażenie jakby kości miednicy mi pękały. słyszę takie chrupnięcia:( i to mam od jakiś 3 dni. zaraz się złamię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok, maks zasypial 2,5 godziny!!! najpierw go przystawialam do cyca, ozniej olalam i lezal sam, zaczal ssac palce (zrobilam jeszcze jedno podejscie ze smoczkiem ale zostalam opluta i obdarzona pogardliwym spojrzeniem), pogadal do swojego przyjaciela kosmity i popatrzyl, jak przecieralam podlogi. rany, o ktorej on zamierza chodzic spac??? bes - moj maz jest ukraincem. mowi lepiej po polsku niz ja po ukrainsku (ale sie staram!!!) wiec w domu mowimy po polsku. do dziecka na razie tez, choc namawiam meza, zeby mowil po ukrainsku i po rosyjsku. maks bedzie musial opanowac te jezyki bo tesc mowi po rosyjsku a tesciowa tylko po ukrainsku - zwariowac mozna, bo caly czas jak jestem z wizyta, musze uwazac po jakiemu do kogo mowic. ostatnio bylam tak skolowana ze zaczelam mowic po angielsku... :) a ze moi dziadkowie byli niemcami, to wypadaloby go uczyc tez niemieckiego (ja nie umiem :( ). a angielski to chyba w miedzyczasie... to program minimum, hehehhe... kamila_black - dawaj znac co sie dzieje \"na linii frontu\". jak to, nie wspominalysmy nic o bolach...? hm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mądry maz nie odp chyba godzine na smsy a odebral chyba po 4 telefonach.. nie wiem, pracował czy jak kazali mi przyjechac na oddzial, bo mam już tak częste skurcze...ale... ale.. ja tam nie czuje, że dziś sie urodzi, bo nic ze mnie nie leci na dole.. bez sensu. i znowuuu... onyx już ja wam dam popalic za ukrywanie najgorszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b trzymam kciuki za Ciebie... oby poszło szybko i jak najmniej bólu zycze....:) BADZ DZIELNA :) AniapudTy tez sie meczysz ?:(... alez mi Was szkoda dziewczyny 🌼 dla Was... Krakersik i Jola Wy tez sie trzymajcie... Lollibelly no to mialas farciora z ta karuzele- niezle tania :)... a tak w ogole to przyszla mi dzisiaj ta chusta co Ty masz... ale jeszcze nie testowałam... ja tez jestem za spotkaniem, ale dla mnie London tez raczej odpada- korki :o... moze gdzie indziej... a ja znowu pompuje... maluch najedzony spi ale cos pojekuje... mano***?Eli odpisz mi prosze na maila ... pozdrawiam :)... milej nocki i poranka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spać nie mogę bo skurczaki bolą tylko się nie kwalifikują żeby dzwonić do szpitala:( ciekawe jak to długo jeszcze bo coś czuję że zanim mały się wykluję to ja się porządnie namęczę - genetycznie chyba po mamie i babci bo one zanim dotarły do szpitala to miały ok tygodnia silnych skurczy:( Kamila_b trzymaj się kochaniutka 🌻, niedługo będzie po wszystkim i będziesz mieć swoją dzidzię:) idę dalej przełanczać kanały w tv:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki!! Aniapud ranny ptaszku:p Ale spotkanie urzadzacie!!!Ja do ladka mam jakies 7godz!!!!a tez chcem sie spotkac!:p moze do mnie do Melton???heh mam wieeeeeeeeeelki salon wszyscy sie pomieszcza;) Agnieszka75 musze sprawdzic na mapie czy daleko ode mnie mieszkasz:) uwielbiam wiochy. onyx slodziutki hallowinowy dzieciaczek!!!ale bedziesz miala wielojezyczne dziecko... kamila_black badz dzielna,trzymam mocno mocno kciuki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! onyx Twoj maly to slodziaczek a \"powieki urosly\" rzadza! :D dziewczyny Kamila_B rodzi na dobre! jest pod epiduralem i zostalo jej jeszcze kilka godzin w dwupaku :) pierwsza z Was zobacze malca, bo jak dobrze pojdzie to jeszcze dzis wieczorem :P :D lece pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! powiedzcie mi, prosze, kiedy w koncu ten uklad wydalniczy dojrzeje? powaznie ytam. jak dziecko ma pol roku? 3 miesiace? bo wczoraj maks sie meczyl cztery godziny, dzis \"tylko\" pol... kamilla_black - czekaj na parte, parte sa fajne. mi sie spodobaly bo to znaczylo, ze zaraz bedzie po wszystkim. ale ja bylam nacpana gas&air, byc moze dlatego mi sie spodobalo :) trzymam kciuki! pisz jak sie posuwa akcja :) ja zaraz ide z maksem na szczepienie :( maz po nocce wiec nie chce isc ze mna :( a jak pobierali krew malemu z piety to strasznie plakalam, moze to byla sprawka hormonow, ale on na mnie patrzyl z takim wyrzutem... :( nie chce tam isc :(( kamilla, a tak powaznie to staraj sie zrelaksowac i nie przejmuj sie niczym. jak jestes rozluzniona to szybciej pojdzie :) buziaki dla was od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Kamila - black trzymam za ciebie kciuki, oby poszło szybko! Fajnie masz, że już rodzisz, ja jeszcze się luzuję przy kawie, miałam ciężką noc i teraz głowa mnie bardzo boli, może kawa pomoże! Aniapud a Ty jak się miewasz, też szykujesz się do wylęgarni? Chyba ja sama zostanę jako brzuchatka z przenoszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b no chociaz jedna w miare szybko urodzi z pierworodek oczywiscie w szczegolnosci!!!a nie do wieczora tylko heja wczesniej dzisiaj hallowin!mamoEli jak urodzi to pisz koniecznie!co i jak!he ale fajnie!!! onyx a moze on tak po prostu ma ze bedzie mu ciezej,albo twoja dieta?jesli karmisz piersia jedz chleb z maslem,jablko,winogron,malo slodyczy!dawaj mu do picia wode z miodem jesli pije cos z butli,albo ty wieczorem sie napij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
kamila powodzenia, ja mowie powaznie, przyjedzcie do mnie, dojazd latwy, odbiore was ze stacji a u mnie spokoj, swieze powietrze las, w sam raz dla maluszkow, chyba ze macie alergie na kotki. sprawdzcie sobie na mapie. ja trochem samotna bo maz 6 dni w tyg od 7 do 19 wiec byloby super sie spotkac z dzieciaczkami. moj maly to jest podroznik juz duzo jezdzi i super to znosi, wiec mysle ze wasze maluchy podobnie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki!!! Kamila black trzymam kciuki!!aby szybko poszlo no i jak najmniej bolu !! Wczoraj robilam wlosy kolezance i troche mnie wystraszyla ze nie moge malowac scian bo sobie porod wywolam.Powiedziala ze jak wykonuje caly czas w gore na dol ruch,to to przyspiesza,wiecie cos o tym?Ja lubie malowac sciany a tym bardziej teraz przy przeprowadzce,bo moj maz wraca wieczorem z pracy a mi sie nie chce czekac az on przyjdzie i pomaluje wole sama.Mam duzy walek z dlugim kijkiem ze nie musze wlazic na taboret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Kamilo B,ale jej fajnie. U mnie to czesciej brzuch pobolewa niz pojawiaja sie skorcze .od kod wrocilam od pojoznej,to mi ucichly albo tak oslably ze ich nie czuje. Moj luby stwierdzil ze chyba ze moze pomoze mi jak dobrze mnie wkurzy,bo jutro ma urodziny i chcial zeby mala sie jutro urodzila.No ale nie ma tak jakby sie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwe brzuchatki monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?.. ............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.........27.10.2008.....31....Redditch...synek.. ..Maksymilian aniapud............29.10.2008.....41....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....39....St Albans...chyba córka..Hania kamila_black.....04.11.2008.....39...Hatfield...chyba córka.....???? mala79.............08.11.2008.....39.....Londyn....corci a.............? Asanna..............11.11.2008.....38.....Wood Green.......corcia......? Gosiulka24.........15.11.2008.....38....CROYDON...synek. .Adas/Alan?... lorinka..............19.11.2008.....32.....blackpool...c oreczka.....Zuzia? Krakersik81.........22.11.2008.....36....Menchester...có rka.....Zuzia Patinka26...........30.11.2008.....34....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....32....Cheshunt....... ?????.......????? Salma................10.12.2008......8.....Leicester.... .......? ...........? iwwwa***..............14.12.2008......27....londyn...... ..corcia...........? Kamila26............18.01.2009......28....Inverness..... .. ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? anecia1702.........19.03.2009......20.....Melton........ ....?.............? mi83.................24.03.2009.......18....Leicester... ........?............? bes...................22.04.2009.......15....Swindon.... .................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................... magda_g............07.05.2009.......13....H/C........... ..?syn?........... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... .....Jakub Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyczytalam ze farby mogą zawierać rtęć i ołów niebezpieczne dla mnie i dziecka daje sobie spokoj jeden pokoj i tak pomalowalam durnota ze mnie moglam szybciej przeczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak patrze na te ciuszki i zabawki spineczki to mam coraz wieksza chec zeby to byla dziewczynka,oczywiscie bede rozpieszczac i kochac co sie urodzi,ale mogla bym w koncu robic te kiteczki kupowac sukienki,laleczki!!!w koncu by byla jakas odmiana!w poniedzialek skan,ale postanowilismy nie pytac o plec,chociaz ja swoich chlopow wypatrzylam na usg heh,pisze adzidzia rusza sie!!!mama wybrzydza;) Kamila26 jak masz ten walek z kijem to raczej nic nie bedzie,ale rob sobie przerwy czesto,przeciez masz tez problem z ta szyjka,to lepiej uwazaj,nie prxzemeczaj sie bardzo!!!a zobacz czy czasem na farbie nie pisze,ze szkodliwe dla dziecka,bo ja to na 2tyg sie wynioslam jak remont byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki:) anecia1702 ja bym się cieszyła z określenia ranny ptaszek tylko, że ja wogóle oka nie zmrużyłam dziś do 7 rano bo miałam skurczaki bolesne, że spać się z nimi nie dało. Kamila_b trzymamy kciuki:) mamo***Eli jak będziesz coś wiedziała to daj znaka:D Jola25 nie szykuję się do wylęgarni:( boję się, że będę musiała czekać na sweepa i te wszystkie ich metody na wywołanie. mojemu malcowi wcale się nie śpieszy a to już po terminie. pierwsza w tabelce z naszej trójki a urodzę ostatnia bo kamila_b ostatnia a pierwsza się rozpakowuje:P pewnie jeszcze z tydzień się pomęczę z brzuchem. a co tam u ciebie słychać z rozpakowywaniem się?? Kamila26 to święta prawda z tym malowaniem ścian. mojego męża brata żona malowała pokój dla maluszka i 2 dni po wszystkim trafiła do szpitala i urodziła wcześniaka. także malowanie w ciąży nie jest wskazane:) idę się ogarnąć i jadę do szpitala na kolejne ktg. miłego dzionka dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx1 u mnie ten sam problem z ukladem wydalniczym u malego niby dojrzewa kolo 3 miesiaca moj maly robi kupe od wczoraj rana i nie zrobil jeszcze a wczesniej to po kazdym piciu byly, najgorsze ze ciagle placze a chwilami przysypia i tak bylo w nocy i teraz znowu, oszalec mozna to tzw dyschezja bo dziecko robi luzna kupke ale jedne miesnie pchaja a drugie wstrzymuja macie jakis rady na to, moze jakis specyfik angielski? ja probowalam koperku, infacolu, drugich takich dobrych kropli na kolki ale z inna substancja czynna co zapisal mi lekarz z polecenia hv, do tego masaze, zginanie nozek, termometr ale 2razy i to krociotko, moment, sok grejfrutowy i to wszystko i nic, aby wiatry puszcza, pisza ze dziecko placze od 10do 30 min a on od poltora dnia,poradzcie🌼 kamila black to juz bardzo blisko, mnie tez bardzo bolalo ale dalam rade ty tez, tylko ze u mnie to juz byly te prawdziwe skurcze a najgorzej jak tak boli i boli a postepu zadnego, zycze zeby to byly juz te prawdziwe, u mnie jak sie zaczelo to plamilam ale dlatego ze szyjka w szybkim tepie sie rozwierala ale tam z dolu nie musi isc nic, pozdrawiam was wszystkie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
anecia, ale fajnie ze juz masz dwojke dzieciaczkow, tez bym chciala miec duza rodzine, ale dosc pozno zaczelam, ale to nic, najwazniejsze ze juz mam mojego kubunia. a swoja droga to dosc popularne imie jak widze. buziaki. a Ash jest niedaleko Guildford a od Londynu ok 50 km i latwy dojazd pociagiem. jedna przesiadka w guildford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
Monika a na alton tower to moj musi jeszcze ciutke podrosnac. ale kiedys chetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×