Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

czesc babencje! ale jestem zmeczona po tych swietach... wczoraj byl chrzest maksa (bylo super!), dzis odwozimy gosci do granicy, hehe (zartuja, ze upewniamy sie, ze juz sobie a pewno jada) :D i przychodzi firma wymieniac okna, od rana sprzatam itp... roboty duzo a dni krotkie ;) cherry - na zaparcia dobrze jest tez podac lyzeczke-dwie przegotowanej wody. moim osobistym, prywatnym zdaniem, wyrobionym na podstawie wiadomosci o koprze wloskim i jego dzialaniu, nie powinno sie pic wywaru z tego zielska dluzej niz 3 tygodnie, po prostu to jest lekarstwo i dziala dosc silnie. nie wiem skad ta moda na dopajanie dzieci wlasnie herbatkami z kopru. stosowany dluzej powoduje, ze problemy moga sie nasilac. podobne informacje sa podawane na opakowaniach herbatek ziolowych, np. herbapolu. na tych sztucznych juz chyba nie. podobnie jest ze stosowaniem termometru \"do pomocy\" albo czopkow, niestety. jestem w temacie, bo maks tez ma ostatnio problemy z kupkami, jako ze wprowadzam nowosci zywieniowe, duzo kaszek itp, i nie pomaga nawet tarte jabluszko. ale widac progres - za pierwszym razem \"zamurowalo\" go na tydzien i dostal czopek, pozniej na 4 dni i wydusil kupe sam, teraz chyba cos sie kluje po 3 dniach :) pozdrowienia dla assanny, dobrze, ze wszystko u niej ok i u ksieznej oczywiscie tez :) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech to szlak posta mi zrzarlo😡 lucilla to nic z tymi zarozowionymi siuskami w pl polozne informuja o tym ze tak moze byc i to nie szkodzi,ale nie pamietam dlaczego tak sie dzieje. GRATULUJE CI GABRYS JEST SLICZNY. ewa gratuluje. assana ciesze sie ze wszystko ok ok lece bo HV ma przyjsc do pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) święta,święta i po świętach:( a tak fajnie było i pogoda piękna. My wczoraj wybraliśmy się nad zalew na spacerek,było bardzo fajnie,Ola się wyszalała. Assana Ty to klapsa pupę powinnaś dostać - czytasz,ale się nie odezwiesz :O koniecznie coś napisz,czekam na wieści o naszej topikowej księżnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka, wielkie dzieki za linka, bede masowac brzuszek moze pomoze, Sara nie spi tylko steka i sie prezy :(, az serce boli, chcialam zastosowac sztuczke z termometrem ale nie wiem jak- wiem, ze nie powinnam! Pogoda byla fatalna w niedziele, wiec bylismy w Dulwich Park, jest blizej nas, a wczoraj odwidzilismy park i muzeum na Forest Hill - malutki ale sliczny i jaki widok na city! Onyx, dzieki za odp. Podaje jej troszke wody w butelce, chociaz polozna mowila mi, ze ta metoda jest dobra jak sie karmi dziecko sztucznym, no ale tonocy wszystkiego sie chwyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Monia stosuje diete Cambridge :) ciezka jest, 2 moje kolezanki padly w ciagu 3 pierwszych dni :O uczestnicze na jednym forum gdzie kobiety maja do zgubienia po 40 kg no i co 2 tyg wazenie jest czyli zmiana w stopce wiec jutro wielki dzien wszsytko sie wyda ale choc raz sie nie martwie 1 raz na swieta nic nie jadlam szok a zawsze bylo obzarstwo jednym slowem. lilo ty masz porodowke zwierzeca u siebie :) ale super hehe kupilam profesjonalna kamere z detektorem czujnikowym szarplo mnie duzo ale skurcz....ka dorwie zabije nogi z dupy powyrywam zamowilam specjalna kamere ktore wyglada jak lampa wiec zmylka bedzie aha i tutaj jak sie chce udowonic ze nagralam kogos musze miec napis ze obiekt monitorowany wiec najpierw nagram a potem wlepie karte i pojade na policje auto tragedia a ta moja 1 sza kamera porazka kto tanio kupuje ten 2 razy biega do sklepu taka prawda :O mam nauczke. a tak wogole witam was cieplutko po swietach bo pustki byly okropne :) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje zostalo tylko 6 dni do konca :) i macie spokoj odemnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry, duza rośnij :D. Ty przypadkiem nie rodzilaś w tym samym szpitalu co ja?(kings college hospit)piszesz o jego okolicach frugo jak trampolina?spelnia swoje zadanie? ja teraz mysle o hulajnodze dla malej, napatrzylam sie w parkach na te dzieciKI I WYMYSLAM CIO BY TU JESZCZE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka - rodzilam w St. Thomas, tam wczesniej mieszkalismy, a od grudnia niedaleko Forest Hill ale szpitala juz nie zmienialam. Prawde mowiac, strasznie chce mi sie nad morze, na razie Sarunia za malutka na takie podroze i wichry, ale jak tylko zrobi sie cieplutko to juz nie podaruje! Dzisiaj moja kochana coreczka skonczyla 4 tyg, hurrra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka trampoliny jeszcze nie ma :( jestem załamana bo gadaczka siedzi w domu i mi nawija za uszami:( miała być do 5 dni,dziś jest 8 i nic czekam do 12 jak nie dojedzie to dzwonie do nich,a jeśli chodzi o hulajnogę to u mnie spełnia zadanie ale tylko jak idziemy na spacer na podwórku jeździ bardzo rzadko na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Onyx - z tym koprem (naparem) to nie wiedziałam.Ale uważam,że nie powinno się podawac niemowlętom herbatek, gdy mają problemy \"gastryczne\", bo powodem tych problemów jest niedojrzałość układu pokarmowego.Dzieci mają problem z mlekiem (naturalnym pokarmem), więc po co podawac im jeszcze coś nowego.Sama popełniłam ten błąd, efektów nie byo, za to ja czułam sie lepiej,\"bo zrobiłam coś\",żeby dziecku pomóc, co wydawało mi się dobre a w efekcie tylko pogarszało sprawę. Życzę cierpiwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- ile mialyscie skanow podczas ciazy? bo sie wlasnie dowiedzialam ze bede miec 1- w 14 tc nie podoba mi sie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag normalnie sa tylko 2 scany jesli ciaza przebiega prawidlowo 1 szy ok 12 tc a drugi polowkowy czyli w 20 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag po pierwsze to gratuluje dzidzi, a po drugie, to skąd masz tą informacje?tutaj robia 2 scany , w 10-12 tyg i potem w okolicach 20 Frugo ja czekam na soczewki od środy a dostawy podobno robią w 24 godz, nie moge sie do nich dodzwonić jedynie maile zostją, na ktore odpowiadaja ppo m/w dobie. no i też szlag mnie trafia, nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pielegniarki u mojego gp dziewczyny- gdzie we wschodnim lodynie moge zrobic badanie krwi? ja zeswiruje z tych nerwow- i chce wiedziec czy na pewno beta dobrze przyrasta jakies prywatnelabolatorium czy cus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Dziewczyny bardzo prosze dajcie mi jakies info co moge kupic w londynie na podrazniona pochwe po porodzie i krwawiace sutki. Bede bardzo wdzieczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag te pielegniarki cos pokrecilo jesli zamieerzaja zrobic ci tylko jedno usg. zmienilabym gp na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Bardzo przepraszam,ale z bolu jestem umarla. \urodzilam ade w niedziele jestem niesamowicie obolala. \sorki,ze tak narzekam. Znacie ajkies preparaty na vagine i sutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym koperkiem to prawda nie ma co przesadzac a za dlugo stosowany bardziej szkodzi niz pomaga, u nas swieta tak sobie maz zlapal rotawirus i nawet sniadania nie jadl wielkanocnego a ja mam od wczoraj na szczescie az tak ciezko go nie przechodze i jakos sie turlam teraz tylko sie martwie czy ten najmniejszy sie nie zarazi i takie swieta byly niestety pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC laseczki te w ciazy i mamuski oczywiscie tez!!! Oj dluuuuugo mnie nie bylo na forum ,internet mi padl(podobno w naszej dzielnicy nadajnik szlag trafil)ale juz jestem!tylko jask ja to wszystko doczytam,chyba sie poddaje,nie nadrobie tych strat.Ale gratuluje nowym mamuskom,a i widze ze mamy swiezo upieczona ciezaroweczke,GRATULUJE!Troche podczytalam ze wszystkie milo spedzilyscie swieta,u mnie tam zadnych rewelacji nie bylo,niestety pogoda nie dopisala,dopiero wczoraj bylo pieknie wiec wychylilam nosa za drzwi i poszlismy na dluuuugi spacerek:-) ach i musze sie pochwalic ze dziecko mi sie zmienilo nie dopoznania,poprostu grzeczny sie zrobil z dnia na dzien,juz nie wstaje lobuz o 5 rano,spimy sobie do ok 8.30 i nie drze sie na dziendobry tylko grzecznie lezy w lozeczku,gada sobie,bawi sie zabaweczkami i czeka az mamusia go wezmie:-)miodek moj kochany.i wogole jakos mi lzej,wreszcie daje mi cos zrobic w domu,nie to dziecko poprostu:-)ach....zycie jest piekne....jak dzieci grzeczne,hi hi ...no to moze ja sie wezme za czytanie,bo duzo nabazgralyscie :-D AAA MONIS !akiedy ty mnie odwiedzisz?twoja kolej! :-) Boroweczka-Jagodeczka nawiedze cie w tym tygodniu :-D POZDRAWIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO cud jakis ze mi posta wyslalo,bo dwa poprzednie mi wcielo i dodam ze jak na zlosc ich nie skopiowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart231 - na otarcia pochwy dobry jest preparat do irygacji (podmywania) tantum rosa, nie wiem czy można kupić w UK, ale mogę wysłać, mam też nadmanganian potasu, też do podmywania.Czekam na mejla z adresem, jesli chcesz.A na sutki dobry jest krem lansiloh, kupisz w tesco, boots,... i wietrzenie cycuchów, no i prawidłowe przystawianie bobaska - poproś położną o rady, od tego one są. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart gratuluję :) a na twoje problemy to tak jak radzi koleżanka wyżej * na cycuchy krem lansiloh- drogi bo 10 fuli za 56g ale sprawdzony i skuteczny * na dolne problemy - tamtum rossa(tylko do podmywania,irygacja jest nie wskazana po porodzie) możesz spróbować też rumianku - ma działanie łagodzące o okłady z lodu Życzę szybkiego powrotu do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gafa, dzieki frugo. Smart są tez do kupienia (widziałam w mothercare i w morrisons) femme gel pad.Takie podkładki żelowe, chłodzisz to w lodówce i przykładasz na bolące miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart zawiń lód w ścierkę kuchenną i przykładaj - łagodzi ból mnie bardzo pomogło po pierwszym porodzie,a pierwszy taki okład dostałam w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie, oczywiscie nie mam czasu Was doczytac, moze stopniowo. W Polsce bylo gorzej niz sie spodziewalam. Dziadkowie wcale nie tacy och, ech. Poza tym porzadnie sie rozchorowalam i siedzialam w domu. A pogoda ... przywital mnie snieg i mrozik a pozegnal upal i slonce. Tutaj przyjemniej. Kuba mial problemy z kupa juz tak powazne ze poszlam do lekarza i dostalam dufalac na jego zatwardzenie, ale malo pomagalo. Tutaj ledwo sie pojawilismy od razu nabral rozpedu ;). No i sie rozpuscil bo spal ze mna i pierwsze noce w anglii przehisteryzowal, ale juz jest lepiej. A i jeszcze przyzwyczail sie do polskich sloiczkow, bo sa lepsze i taki ogromny wybor. Jak mu teraz sama gotuje to sie krzywi. gratuluje nowym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart GRATULACJE!!! :) Mnie w trzeciej dobie jak bolaly piersi i nawet mialam lekka goraczke to sciagnelam mleko laktataorem i bylo ok. Polozna powiedziala ze do kilku dni takie rozowe plamy to nic niepokojacego,sa to jakies ,,moczany,, i na internecie tez duzo o tym pisze,ze to normalne jak dzidzius szybko traci na wadze w pierwszych dobach,ale ja i tak sie strasznie martwie...:( Mam problem bo Gabrys jest ogromny i potrzebuje duzo wiecej mleka niz ja produkuje w dodatku jest jest bardzo ,,zachlanny,,i nie ma cierpliwosci do ssania.Polozna mowi ze przysysa sie dobrze,ale po kilku minutach wpada w szal i nie da rady go utrzymac przy piersi,jest taki silny! Sciagam wiec pokarm laktatorem i podaje mu strzykawka wtedy zamienia sie w aniolka :)....tylko nie wiem czy dobrze robie.Na raz udaje mi sie sciagnac ok 30 mil.mleka z obu piersi(po tym jak maly troche possie) Ale dzis w nocy byl SAJGON,nie nadazalam sciagac i maly byl bardzo glodny,nie chcial sie uspokoic wiec moj Kamil pojechal po mieszanke i dalam mu nad ranem,bo piersi mialam tak oproznione ze wiecej nic nie lecialo a on dalej plakal.Kupilam SMA Gold,wydaje mi sie ze na necie jest najwiecej pozytywnych opini na temet tego mleka.Mam zamiar dawac mu je tylko w krytycznych sytuacjach,bede dawac mu piers,w ostatecznosci sciagane. Lolli,Monika2,oleniga,Gosiulka24 moze Wy macie dla mnie jakies rady z karmieniem, bo widzialam w tabelce ze wasze dzidzie tez sie urodzily duze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczynki,czy lepiej (jesli juz) dawac mleko strzykawka czy z butelki,dodam ze bardzo chce karmic piersia,sciagane chce podawac tylko w ostatecznosci. Moja siostra twierdzi ze jak bede dawac strzykawka to pozniej nie bedzie chcial ssac ani piersi ani butelki :O ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×