Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Marysia moja też nie chciała z jednej piersi przez jakiś czas i silikonowe nakładki pomogły. Przez ponad tydzień do dwóch ich używałam, a potem już jadła bez. Dziecko znów poszło spać a ja zaraz uszykuje jakiś \"lancz\" i może filmik ?? Anecia ja myśle, że jeśli Daniel nie zaprasza dużo kolegów to może zrób poczęstunek. Jakies słodkości, koreczki z owoców i wypożycz jakiś dobry film dla chłopców w tym wieku na płycie, to w między czasie zabawy sobie obejrza, albo po prostu jego zapytaj czy ma jakieś pomysły co by chciał.. np motyw Hawajski Kamili to fajny pomysł, możeby chciał coś w tym stylu. Z ustrojeniem tez zapytaj, bo niektórzy chłopcy wolą skromniej :) Siostra wyprawia w tym roku synkowi pierwszy raz urodziny i znów mnie nie będzie.. a to już 7 lat. Bojku pamiętam jak miał dwa dni....mmmm.... a co do angielskiego, tu na ulicy słyszałam dziewczynke Polke, która płynnie mówi po angielsku i bardzo ładnie po polsku, a ma chyba ze 6 czy 7 lat. Ciekawe czy Maja też po polsku ładnie będzie mówić ?? ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się wścieknę!!!! Wyobraźcie sobie, że mój R jeździ po całym mieście, po wszystkich bootsach (był już w 3!) i szuka nakładek na sutki i NIE MA!!!! Nigdzie!!! Ja chyba się zaryczę jak będę musiała zamawiać przez internet i czekać kilka dni na nie. Co za szmaciarska firma! Jak nie będzie w mothercare to koniec ze mną. A już się w duszy cichutko cieszyłam, że dzisiaj może będzie lepiej dzięki tym nakładkom :( (szczególnie, że Tobie Kamila_black też pomogły). Nienawidzę bootsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia może TESCO ?? albo ASDA ?? w takich miejscach też miewają wczoraj w tesco widziałam, ale to musi być większe tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostał w mothercare, na szczęście! A o asdzie czy tesco istotnie nie pomyślałam. No bo sądziłam, że w cholernym bootsie będą na pewno! Teraz tylko muszą się sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Maryska ja wiem ze tak latwo powiedziec, ale tylko spokoj Cie uratuje bo przy karmieniu stres to najgorszy doradca :( Jesli chcesz malego karmic to pod zadnym pozorem nie dawaj mu sztucznego :) On placze tylko jak nie moze zlapac a nie caly czas wiec glodny ciagle nie jest...on czuje ze ty sie denerwujesz...i reaguje tak samo :O wiec glowa do gory :) sprobujecie z tymi nakladkami i napisz jak poszlo :) Doczytalam Was od piatku :) mialam troszku wolnego i dzis powrot do pracy :O Pozostal dokladnie 3 tygodnie i zaczynam urlop!!! aaaa juz mi sie micha cieszy bo synek lubi pod zebreka wchodzic a przy siedzacej 8 h pracy to mardenga wrrrrrr patinka widzialam fryzurke!!! wygladasz swietnie :) i chyba nie trudna w ukladaniu cio?? aaa no i powodzonka przy przeprowadzce :) z tego co napisalas to fajny ten domek :) Kamila26 i Anecia powodzenia na przyjeciach urodzinowych!!! Wiem ze dzieci lubia takie male paszteciki i sausage rolls chyba nie sa drogie w ice...hmmm zapomnialam nazwy sklepu...icelandzie?? lolli!!!! to z tym trampem bylo niezle!!! usmialam sie jak nic hahaha Kamila-Black szczesciara z Ciebie :) ja juz nie pamietam kiedy ostatnio podarowano mi kwiaty aaaa wiem!!! na walentynki hahaha anialobo napisz maila :) wysle Ci ta luteine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastosowałam nakładki i działają rewelacyjnie! :D Użyłam tych z większymi dziurkami ale spróbuję z małymi też bo podobno im bardziej dzidzia się napracuje ciągnąć pierś tym lepiej (kupiłam 2 rodzaje w razie czego). Normalnie pierwsze karmienie od kilku dni bez ryku :) Co prawda czytałam, że takie notoryczne stosowanie nakładek może powodować m.in. zmniejszenie laktacji (mechanika ssania inna, ilość mleka wyssanego też) ale na razie cieszę się chwilą a o kolejnej zmianie pomyślę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wróciam od zębologa. Wyczyścili mi ząbki, bo to jeszcze na ubezpieczenie po ciąży Maja śpi Obiad \"się\" robi :) Marysia ja tam nie sądzę, żeby te nakładki aż tak wpłyneły na produkcje. Ważne, że ssie i jest cisza. A poza tym, co jakis czas próbuj bez. Albo potem zaczynaj bez, a jak mu się nie podoba to nakładaj. U mnie dzięki temu korzystała z nich tylko jakiś czas. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mamusie czy ktoras z was orientuje sie moze na jak dlugo moge pojechac z dzieckiem do Pl nie tracac child benefit i taxow???nie jestem pewna czy to jest 8 tyg czy 12.Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja na dluzej ten tego moj doppler doszedl- dziala slyszalam jak maluszek sie wierci- nie wspominajac o serduszku- bije jak szalone rany- chyba sie zaraz znowu podlacze jak sie mi uda- wrzuce do kompa i na youtuba to tez posluchacie szkoda tylko ze tatus WOGOLE niezainteresowany- i jakby go temat draznil nie powiem- troche to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia tak to bywa z facetami :( mój mnie np zaskoczył jak powiedziałam, że jestem w ciąży... reakcja.. brak reakcji a teraz czasem muszę mu Majke na ręce wsadzić, żeby się nią trochę zajął, bo ja z sił opadam niektórzy będa zakochani w dzieciach, a niektórzy po prostu będa je mieli. Ale nie trac zapału, ciesz się każdą chwilą. Polecam założyć dziennik. Ja się długo za to zabierałam, Maja miała chyba ze dwa miesiące jak zaczęłam pisać porządnie i teraz mam już ze 130 stron, ze zdjęciami z usg, z ważniejszych wydarzeń, czy jakieś naklejki.. no i wszystko co pierwsze - szczepienia, uśmiechy ząbki.... Jest dużo książek dla dzieci z pierwszego roczku, ale tam aż tyle nie napiszesz, wiec musze przyznać, że to fajna sprawa i warto się zabrać. Załóż sobie może taki pamiętnik i pisz co czujesz w ciąży i jaką ci to sprawia radość Ja chyba jestem w jakiejś desperacji, bo ciągle piszę :D.. i zawsze gdy Majka śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz- Rema reakcja tez byl brak reakcji jak mu dalam buciki zdjecie z usg tez go nie interesuja- nie wiem czy nalegac zeby poszedl na genetyczne- ale wolalabym nie byc sama- w przypadkku zlych wiadomosci :( nie wspominajac o szkole rodzenia- czy ew rozmowach nt maluszka wiesz- ja tez czasami jak jestem zla na R i mma dola to sobie mysle ze dziecko nie pojawilo sie w dobrym momencie- i moze lepiej zeby go nie bylo nie jestem az tak strasznie zakochana to on mnie na dziecko namawial- a widze ze teraz ja wiecej uwagi malemu poswiecam mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa wszystko bym zrozumiała, że po prostu facet nie bardzo się interesuje i po prostu taki jest, gdyby nie twoje ostatnie zdanie !!... że sam chciał dziecka. Nie kumam normalnie. Mój chciał, ale to ja raczej marzyłam o dziecku, z racji tego, że on ma 7 letnią córkę, a Maja to moje pierwsze. Ale interesował się, słuchał razem ze mną bicia serca, był na usg i całą noc i dzień w szpitalu przy porodzie, nawet podczas cesarki Nie pozwól mu nie uczestniczyć w niczym, bo wylądujesz sama.. a ciąża nie polega na byciu samej. Nie musi z tobą chodzić do midwife, ale na usg go zabierz koniecznie, szczególnie w 20 tygodniu, bo wtedy dużo widać. A poza tym wyjasnij może, że nie chcesz przez to przechodzić sama, tylko razem z nim. Pamiętaj, że faceci rzadko się zmieniają, więc niech zaangażuje się teraz. Ok, ide do wyrka, także pisać nie będę, ale jeszcze poczytam z komórki jakbyś chciała coś napisać 3maj się tam ps. Edyta mój może i zmywa raz na tydzień, ale kwiatki dostaje dość często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowi ze schizuje z ta ciaza niepotrzebnie ze ciaza to nie choroba- i ze szkoda ze on nie moze byc w ciazy- toby wszystkim babom udowodnil ze sie z soba cackaja i wszystko zwalaja na ciaze (dolegliwosci, humory itd) wiesz, ostatnio nie za fajnie sie zrobilo- nie tylko ze mam mega problem nie do rozgryzienia- i nie wiem jak to rozwiazac- a on widzi ze klopot jest ale nie za bardzo proponuje rozwiazania a 2 nie udziela sie w domu wogole nawet jak ma offa- to palcem nie kiwnie- a sprzatanie, pranie, gotowanie, wszystko na mojej glowie nie wiem- na poczatku bylo inaczej- a teraz a jeszcze jego mamuska doklada do pieca pt- ze ja mialam trojke dzieci, prace i dom na mojej glowie i nikt mi nie pomagal- wiec ty tez nie oczekuj i moje proby traktuje jak brzeczenie- i wszystko splywa jak po gesi czasami mam ochote pier... drzwiami i pojsc w dluga- szkoda tylko ze kocham tego wariata- i to bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalony :) maryska tez mialam taki problem z Kuba. udalo mi sie zażegnać problem bez nakladek (jesli bedziesz myslala o powrocie do \"sportu bezposredniego kontaktu\" ze sie tak wyraze :D ). oszukalam wlasne dziecko w niecny sposob: karmilam go \"spod pachy\" niechcianym cycem. zdazalo mi sie tez karmic go na lozku do gory nogami ale to juz z innego powodu - drobny zastoj nad sutkiem :). po kilku dniach niechec krolewicza do jednej z piersi minela i moglam go znowu karmic \"normalnie\". dzis dowiedzialam sie ze moje chlopie ma uczulenie na ciastka dla niemowlat heinza \"farley\'s rusks\". bardzo mu smakowalo ciasteczko ale wynik to pokrzywka na twarzyczce, raczkach i dekolcie :O . lolli nie, nie odpisalas mi wtedy na temat \"rodzynkowych brzuchow \" :D. troche sie nawet balam ze wzielas mnie za swira, nie wiesz jak wybrnac z sytuacji i wolisz nic nie pisac hahaha. jak masz ochote ponarzekac to dawaj na maila :D wlasnie ogladam american pie... chyba dwojke. scena: Jim z super glue zamiast zelu lubrykacyjnego, kaseta video... klasyka! do jutra babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa przykre to co piszesz.nie wiem za bardzo jak Cie pocieszyc, byc moze wszytsko sie zmieni jak dziecko sie urodzi lub bedziesz w bardziej zaawansowanej ciazy.niektorym facetom ciezko jakos przyjac do wiadomosci ze ta dzidiza juz istnieje, tylko ze jej nie widac, niektorzy sa tez zazdrosni ze kobieta od poczatku czuje wiez z dzieckiem, ze to w jej ciele sie rozwija i to jej bardziej potrzebuje.no i facet jakby schodzi na drugie miejsce... jak Wam mija wieczorek? ja sie szlachtuje depilatorem ale gumy do zucia mi sie skonczyly (gumowego klina w zeby nie mam ;) ) i zrobilam przerwe.jeszcze druga noga :O :O :O oooooo masakra! dobrze ze moj maz docenia przez co musze przechodzic heheheh kamila26, wiem ze codziennie wypada duzo wlosow tylko ze jak tak patrze na moje to za jakis tydzien nie bedzie mialo co wypadac, wydaje mi sie ze ta kobita mi je za ciasno splotla.normalnie na poczatku czulam sie jak po liftingu twarzy heheh, prawie mi sie oczy na czolo przesunely :D po cholere ja to wogole robilam.ehhhhhh.... dobra, ide sie dalej torturowac (jak zwykle wszytsko na ostatnia chwile).czy ktoras ma moze jakis patent na czerwone kropki (kropy!) po depilacji???? help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups mamo eli ale wtopa :O strasznie Cie przepraszam,Pamietam ze napisalam wtedy mejla pelnego pasji i baaardzo dlugiego ale mialam jakies tymczasowe jazdy z poczta i wyskoczyl error.wscieklam sie i mialam pisac znow i...ojojojojojojjjjjjj.sorki jeszcze raz.bardzo chetnie ponarzekam ale to juz nie dzis.jeszcze pol nogi zostalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamcie .... 🌻 po dlugim dniu mam chwilke dla siebie.... uffff nie wiem co sie dzieje ale moj szkrab sie odmienił.... od 2 dni prawie wogole nie sypia w dzien a jak zaśnie to tylko na jakies 10 - 15 min i budzi sie z placzem jak by sie czegoś wystraszył , bidulek od zmeczenia az powieki ma spuchniete. Je normalnie bez nerwacji ani stresu, po szamanku beknie ślicznie zasnie i raptem płacz .... teraz bąbelka wykapałam nakarmiłam i zasnoł jak aniol, i pewnie cala noc bedzie taka spokojna, a w dzien mniej wiecej od 15 albo 16 znow bedzie to samo az do wieczora... czy mogł sie czegoś wystraszyć ze tak reaguje?? jejku on ma dopiero 2 tyg i zeby tak już walczył ze snem ... martwie sie o bąbelka :-( moze tez mialyscie taki przypadek ?? marysia - gratulacje postepow:) ja sie tez meczylam z karmieniem, teraz Michaś ciągnie ze czasami mam uczucie ze mi żołądek wyssie :-) a co do tych nerwow to faktycznie jak ja sie denerwowalam jak nie mogł chwycić sutka to i on płakal gdy ja sie uspokajałam on tez sie wyciszal i było super ewag mam podobny problem tylko ze z teściowa ....wrrrr mieszka z nami i tylko ciagle słysze nie rob tego to nie tak ja bym to zrobiła tak ... nie noś dziecka na rekach bo pozniej sobie rady nie dasz ... dzis jak malego kapalam to stala jak słup nademna i pier... ze ona by inaczej to robiła ....myslalam ze ta wanienke jej na głowe załoze!!!!! wiecznie siedzi zamknieta w swoim pokoju i uj wie co robi ...zeby ogarnac w domu to cod... jak palcem ruszy.... dobrze ze moj stary gotuje i czasami sprzatnie jak ja nie mam jak, mam nadzieje ze mu sie nie odmieni z czasem.... naciskam go zeby sie przeniesc na swoje ... ale jemu szkoda mamuśki bo ni w ząb nie zna angielskiego :/ i zawsze do nasz prosbami .... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_i tu sie baaaardzo z Toba nie zgodze. faceci sie zmieniaja i to zazwyczaj na lepsze od kiedy pojawia sie dziecko. nie jest to regula, ale zazwyczaj sie sprawdza. Ewa czasem bywa tak ze facet bardzo chce dziecka a kiedy juz sie okaze ze to dziecko jest w drodze to nie bardzo wie co z tym zrobic. nagle okazuje sie ze ciaza jest nieodwracalnym faktem a co za tym idzie zmiana w zyciu :). kiedy brzuszek zaczyna sie robic widoczny niektorzy faceci wrecz zaczynaja panikowac, serio. sa tez tacy mezczyzni ktorzy zazdroszcza nam bycia w ciazy jakkolwiek by to nie brzmialo... zobaczysz ze wszystko sie zmieni po porodzie. tesciowej przypomnialabym ze miala do dyspozycji rodzine w postaci rodzicow, rodzenstwa itd i wcale nie byla sama z domem i trojka dzieci na glowie jak twierdzi. mezowi zas podetknelabym jakas ksiazke o ciazy... tak od niechcenia zostawilabym na widoku. zdziwilabys sie ile z tego by przeczytal, po kryjomu oczywiscie, moj cytuje cale zdania i mysli ze nie wiem skad pochodza, cwaniaczek ;) . grunt to sie nie zniechecac, wszystko sie pouklada ;) glowa do gory! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEch...ale rozpisalyscie sie dzisiaj. Ja najpierw na ebayu szalalam a potem Frankowi sie jakos zepsul humorek po poludniu i plakala, okazalo sie ze chyba meczyla go nieprzewidziana kupka bo zawsze robi tylko jedna a dzis druga byla wieczorem i po niej zly humor jak reka odjal. Co do ebay to o wiele trudniej mi przychodzi sprzedawanie i cala procedura fotografowania, opisywania i wystawiania rzeczy niz kupowanie-to takie szybkie :D Mysle lollibelly, ze mnie zrozumiesz ;) A propos czegos po depilacji to polecam plyn INGROW GO-firmy skin doctor. Na pewno jest na amazonie a moze na ebay tez, kto wie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli no probs ;) mi to sie tez czesto zdaza. ciekawam tego maila pelnego pasji... :D:D:D Emilcia moglo sie czegos wystraszyc a moze po prostu ma cos z trawieniem?... u mnie tak wygladaly Elinkowe kolki. jedzenie, bekniecie, 15 minut snu i ryk przez nastepne 2 godziny :O. czasem jednak bywa tak ze dziecko sie budzi z placzem ot tak. nie reaguj, poczekaj moment i jesli po 10-15 sekundach nadal placze to wez na rece. czesto bywa tak ze dziecko zaplacze przez sen i za chwile zasypia jakby ktos mu przerwal placz " w polowie zwrotki". a prezy sie przy tym czy placze jakby zawodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wsparcie :) po dzis rozmowie obiecal ze pojdzie ze mna na scan- nast sroda obaczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec rzezni na dzis :D aga dzieki za tip o ingrow go.musze wyprobowac.Co do sprzedawania na ebayu-dla mnie masakra.mam w domu sterty rzeczy do wystawienia i... absolutny brak motywacji :O zabieram sie do tego od miesiecy z wiadomym skutkiem.no, moze wystawilam kilka gadzetow w naglym przyplywie energii ale to tylko kropla w morzu.w dodatku jak juz chce cos wystawic to przewaznie cos nie tak z uploadem zdjec.od kilku dni probuje zaladowac fotke ok 30 razy dziennie i wyskakuje picture service server error za kazdym razem...tylko ja tak mam??? pochwale sie tylko ze udalo mi sie sprzedac 1 spioszki malego za prawie 11 pazdziochow!!!nowe kupilam chyba za 5.ale dodam ze mialy naprawde hilarious motyw wiec sie nie dziwie ze ktos sie tak napalil :D leze juz w lozku, obok mnie Lennox spi i co jakis czas emituje zabojcze baki w moim kierunku :D chyba cos mu dzis nie podeszlo. aa no wlasnie, zapomnialam napisac ze bylismy dzis na basenie, super bylo,bylam z kolezanka i jej corka ( zklasy nadii) no i wiadomo, z dzieckami.pod koniec sesji dotarlo do nas dlaczego wszyscy rzucaja na nas ukradkowe i ciekawe spojrzenia.mysleli ze jestesmy para!!!caly czas na zmiane trzymalysmy Lesia, cmokalysmy go w lepek, chichralysmy sie i wycieralysmy sobie nawzajem rozmazana mascare (tak, wiem- MASCARA NA BASEN!!! :d ). Emilcia ja jestem kolkowym laikiem na szczescie, ale czytalam ze kolki najczesciej dzieciatka maja popoludniu i do wieczora. od jutra bedzie mnie troszke mniej, ale za kilka dni znow bede slomiana wdowa i zaczne sie udzielac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to co ja tu jeszcze robie o tej porze??? jak dobrze pojdzie to 6 godzin snu przede mna a jutro musze wygladac kwitnaco.marne szanse.ale za to od jutra koniec z karmieniem malego i koniec z wstawaniem o nieprzyzwoitych rannych porach!!!!uhuhuhuuuuuu, to lubie, aaa no i oczywiscie i przede wszystkim koniec z robieniem czegokolwiek w domu!takie mini wakacje na starych smieciach.co ja mowie, 'smieciach'!bedzie mozna jesc z podlogi!!!alez ja za Nim tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki:):) ojj musialam troche nadrobic i pocztyalam sobie o czym byla mowa przez ostatnie dni..karmienie i sutki:( pamietam to byl moj najwiekszy koszmar ale nakladki silikonowe uratowaly mi zycie:)od wrzesnia tez bede je stosowac juz wiem gdzie mozna kupic:):)i temat dosc ciezki:)faceci.... dziwczyny moze ja tak troszeczke opisze moja sytuacje a wiec jestem rozwodka od dawna przez jakis czas sama wychowywalam synka-pojawil sie pan M:):)obecnie jestesmy ze soba prawie 5lat decyzja o dziecku...??ja zawsze pragnelam miec drugie dziecko,byly na ten temat rozmowy ale jak wyczuwalam ze moj partner nie jest na to przygotowany nie naciskalam i w sumie staralam sie tego tematu nie poruszac on -jak to mowil bardzo bal sie noworodka:)ojcem jest cudownym w 100%potrafi zastapic mojemu synkowi biologicznego ojca..granie w pilke,szalenstwa na rowerach meskie sekrety:)jest cudownym facetem!!!!heh pamietam to jak dzis bylismy u znajomych ktorzy maja poltora roczna corcie mala sama podeszla do niego i wtulila mu sie w ramionach:):)piekny widok:):)mnie zatkalo i wzruszyl ten widok:)M-mial takie raumience!!!!przyszlismy do domu i on sam zaczol mowic o dziecku a na to moj synek:)to kiedy bede mial siostre??:)ogolny smiech:):)zaplanowalismy:)i udalo sie odrazu:):)zrobilam test a moj M mial lzy w oczach:):)podszedl do mnie i powiedzial bedziemy najcudowniejsza rodzina na swieci:):)teraz dzielnie edukuje sie z gazetkami\"mamo to ja\"internet itp:)mowi do brzuszka opowiada co bedziemy porabiac w czworke jak juz sie urodzi:)i cieszy sie jak dziecko gdy czuje kopniaka:) ewag-mam nadzieje ze Twoj jak zobaczy dzidzie, bicie serca i uslyszy je zmieni swoje nastawienie czasami faceci juz tacy sa niby chca dziecka a jak juz sie pojawi dostaja cykora i podchodza do tego z dystansem-ja mialam tak z moim eks..cala ciaze przeszlam sama,sama na szkole rodzenia chodzilam a jak juz sie synek urodzil tez sama przy nim wszystko robilam-on najwidoczniej nie dorosl do roli ojca dlatego wiesz..czasami lepiej jest zmienic na lepszy model:):)ja zaryzykowalam..balam sie jak diabli!!!!ale teraz moge pelna geba powiedziec ze jestem szczesliwa i widze ze moj syn tez:) TRZYMAM KCIUKI ZA WAS!!!!!!!!!! ja tu klik klik a ktora to godzina:):)no tak to jest jak spi sie calymi dniami a w nocy buszuje:):)ojj cos czuje ze moja dzidzia to da mi popalic:)po mamusi bedzie miala:):) mam nadzieje ze teraz to juz net nie bedzie nawalal i bede na bierzaco bo fajnie mi tutaj z Wami:):) to jak ??bedziemy robily to spotkanie??:):):) trzymajcie sie dzielne mamuski:)buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jak tak mozna lolli od rana mnie do łez ze- śmiechu oczywiscie doprowadić!!! ups Amelka sie obrzygolila ok do pozniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b dzieki za rade w sprawie tych urodzin.planuje zrobic salatke owocowa z bita smietana daniel to bardzo lubi,a angielskich potraw jeszcze nic nie jedlismy i nie wiem co jemu by smakowalo,a bedzie jeden anglik...musze cos wymyslec. nie martw sie facetem moze tez przezywa,ale nie chce tobie tego okazywac?moj z 3cim dopiero byl zaangazowany w ciaze:) kamila_b a ja tak blisko bylam zeby 300str.zaczac:D ok ide bo wiesniaki sie juz o cos dra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wam Ha.. a właśnie się cieszyłam, że zaczełam 300 !! :) :) :) Selena normalnie się wzruszyłam jak przeczytałam jak ci się w życiu udało. Widzisz jednak los potrafi nam wynagrodzić. Ja z moim Edem też trochę przeszłam, ale nie wiem czy jest sens gdybać co by było gdyby... gdybym odeszła. Teraz jest 7 miesięczna Maja więc na razie lepiej pracować nad związkiem. Ewa trzymam kciuki, żeby było jak mówi mama Eli - żeby mu się odmieniło i zaczął się powoli interesować i być bliżej ciebie. Jednak podtrzymuje to, że faceci raczej się nie zmieniają, szczególnie jeśli jego matka wychowała go tak, że wszystko za niego robiła. On może się włączyć w ciąże, ale domem to on nagle się nie zajmie. Anecia dobre z tymi wieśniakami. Ja będę miała dziś zgraje popołudniu, bo Jasmine przychodzi wyjątkowe we czwartek do soboty. I na dodatek będą wspólne zakupy w supermercado i już widze ten chaos !! idę po jakieś śniadanko, bo Maje zaraz trzeba położyć lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×