Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ja lubie bardzo predkosc i adrenaline, ale teraz juz w granicach rozsadku :) nabralam respektu do predkosci :) albo moze to przyszlo z wiekiem :D chociaz sunac szosa motocyklem ponad 200km/h - po prostu uczucie nie do opisania :) porownywalne z seksem :D Phill ciesze sie, ze odblokowales :) a czy mozna gdzies tam sie podpisac ksywka czy cos? zebys wiedzial kto skomentowal? :) bo ja nie zauwazylam nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss pewnie że można:) Nad "mordkami" po lewej jest okienko z napisem "gość":) Starczy zmienić:). Ja tam poruszam się z niewielkimi prędkościami i jest ok. A może jeszcze nie przeżyłaś porządnego seksu i musisz uzupełniać innymi rzeczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill eee to nie zauwazylam, ale ciapa ze mnie :o nastepnym razem podpisze sie ladnie :classic_cool: Phill :D no to zalezy co masz na mysli piszac \"porzadnego\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no :o podczas jazdy motocyklem orgazmu nie mialam, wiec wychodzi na to, ze seks jest lepszy :o w takim razie ta predkosc i cudowne uczucie wolnosci jest na 2 miejscu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ludziska🖐️ Kurcze az 3 strony mam do przeczytania...nie chce mi sie ;);) Pozniej poczytam badz jutro:D Mam fajne foto slonca ale nie wiem jak sie wrzuca aby Wam pokazac i dalam na NK:P:P:P Cialko opalone:P I nie doczekalam sie ostatnio tej mrozonej kawki jak prosilam o nia Was :P:P:P U mnie chyba dzis bedzie burza badz tlyko straszy za oknem... Mam nadz.ze u Was wszystko oki doki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryyyyyyyyyjku witaj:D kOOOpe lat Cie hehehe......gratulacje z powodu przytycia 7 kg...ja tez przytylam:(:(:(:(:( Musze sie w koncu za siebie wziasc:P:P:P Hmmm widze,ze roboty szukasz, masz jakas konkretna branze na mysli???:) PS.Daj kawalek ryby,ktora Twoj mezulek przywiozl znad morza:D philozoph a Ty jak zwykle fotki robisz:P:P:P hehehe masz dwie twarze zwiadowco;) misssss oj biedactwo,przemoklo Nam dzis.....ja nie raz przemoklam jak szlam do roboty,znam ten bol:P Hmmm jakie buty sobie kupilas???:) Ja tez kocham robic zakupy i juz nie mam gdzie upchac ciuchow i staram sie nie chodzic po dklepach itp.:) Gdzie Nasze pomaranczowe nicki...czyzby przestraszyly sie Nas?:) Mam na mysli Darie i Inesss:P Pooozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek Angel 🖐️ ano zmoklo mi sie dzisiaj :( ja Kochana cierpie na zakupoholizm, wiec nie dam rady nie chodzic po sklepach :D kupilam sobie tym razem zolte sandalko-japonki i fioletowe drewniaki na szpileczce :classic_cool: a u pomaranczowych nickow to chyba byl po prostu slomiany zapal :D ja juz Ci kiedys mowilam, ze foty masz wrzucac na imageshacka i potem linka do nas na forum :) a nie na latwizne i na nk :P gdzie ja rzadko goszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria25111987
Witajcie :)Nie mogłam pisac ponieważ córcie miałam chorą nie było czasu:( A co do wyjazdu mojego męża to wiem że zachowałam się jak egoistka:(Ale całe szczęście zmądrzałam:)A to że mnie kocha to wiem na 1000% była taka jedna sytuacja o której mnie to przekonało a juz myślałam że tak nie jest!!Kiedyś jak chodziliśmy ze sobą to muj mąż pojechał zagranice do mojego taty a ja głupia posłuchałam znajomych jaki to on niby jest i zerwałam z nim zdradziłam go raz z naszym znajomym jakoś tak to się stało żałuje tego do dziś!!Ze tak skrzywdziłam mojego misia:(Kiedy misiaczek wrucił porozmawialiśmy i powiedział że bym do 24 dała mu odpowiedź czy che z nim byc dalej!Oczywiście esa wysłałam i misiaczek zadzwonił i powiedział że za dziesięc minut będzie!Przyjechał i tak to wróciliśmy do siebie jesteśmy małżeństwem i jesteśmy szcęśliwi:)I tak to się przekonałam że naprawde mnie KOCHA!Bo jaki facet wrócił by wybaczył zdrade??Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Daria a ja właśnie miałem się dopytywać gdzie nam pomarańczki znikły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku zwiadowca to nie do końca "osobowość", to raczej coś w rodzaju postaci z kreskówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka 🖐️:) Tak mnie wczoraj odcięło z neta ze strach :D Wywaliło mi wszystkie przeglądarki :O walił będem jak potrzaskany :O tak sie wkurzyłam ,ze chama wyłączyłam :O ale to pikuś :O płyta główna mi wczoraj poszła :O czujecie bazę :O leciałam jak szaloną do kumpla po inną :O sprzedał mi używaną za parę groszy aby tylko pokulać się do konca roku :O w grudniu kupie nowy komputer :O brakuje mi jeszcze troszkę duuużo :O gówna nastepnego nie kupie :O wolę wydać więcej żeby i chłopaki mieli na dłuzej kompa :) jak urosną to będą zapewne częsciej siedzieć to i kompuś musi być lepszy i mocniejszy :) gadałam z chłopakami z komputerowego i jak bedzie trzeba to złożą mi taka lalę że hoho :Dteraz tylko kase dozbierać i będzie prezent pod choinkę :D A no jeszcze nam neta wczoraj przerabiali na szerokopasmowe ?:O nie wiem co to :D i taki tam rzeczy na których się nie znam :D Ku pamieci :D Phill miałeś może już urodzinki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) ooo wlasnie w Dziendobry TVN zespol z mojego city gosci:D philozoph,Miss,Ryjku,czekoladko:):) Miss--eee to fajne buty musza byc:D Moze wrzuce fote ale pozniej:) ryjku--Ty to chyba masz ciagle klopoty z kompem:O Daria---tak to jest jak sie slucha innych a nie samej siebie:P:P:P Mnie tez nie raz wiele osob mowilo,ze moj R. nie wiadomo co wyprawia za granica ale w du**e mialam ich sugestie:):) Hehe dodam,ze Jemu tez znajomi prali mozg,ze sama baba w Polsce to...dupa sprzedana:O Buuuu pogoda jak pod psem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny ale zagadka :D myślałam że jesteś majowy :D Cześć Angel 🖐️ widziałam na n-k to zdjęcie ze słoneczkiem :) bardzo ładne :) O co n-k włąsnie ostatnio ktos włamał sie do mojej kumpeli na profill i powiem wam ze burdel na kółkach jej niezły zrobił :O nie wspominająć o erotycznych zdjęciach to mało tego wulgarne i obrażające komentarze dodał :O oczywiście konto zablokowali ale zdjęcia były jeszcze widoczne :O juz myślałam ze jakiegoś zboczucha przyjełam :O ale to był właśniej jej profil i potem mi to wytłumaczyła :O mało tego jej dane męza i dzieci krążą sobie pieknie po necie :O czuujecie bazę :O ktoś nawet to wykradł :O ktoś ma zabawę jak jasna cholera a ta włosy z głowy wyrywa :O Jak tak dalej bedzie to skasuje profill na n-k :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku -- napisze szczerze ,ze ja tak sie zastanawialm kiedy 1wszy raz uslysze o jakims wlamie na NK bo przeciez teraz wszedzie sie wlamouja i robia cyrki z profilami ludzi. Sluchaj,a moze ona ma jakiegos wroga i ten ktos sie odegral na niej? Chociaz z drugiej strony dla szarego czlowieka to trudno wlamac sie, trzeba znac sie na tym....hmmm mnie najbardziej na NK wqria to,ze mozna skopiowac fotki i wkleic sobie do swojego folderu!!! Powinni to zablokowac:/:O:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku 11.06 :) Aniołku bo włamania (na profile) to najczęściej są na własną prośbę użytkownika. Wiesz jak ma się konto zosia i hasło zosia123 no to wiesz. Jak ktoś umie się włamywać to nie marnuje czasu na konta na NK :) Swoją drogą to powinna zgłosić to na policję bo takie włamanie jest tak samo traktowane jak opróżnienie konta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie gdyby to była jakś tam lansiara czy coś to bym, sie nie zdziwiła :O ale zwykła kobietka dobrze po trzydziestce :O dzieci mąż ,zero prowokacji z jej strony ,bardzo skromna i spokojna :)z resztą nie ma zlituj jeśli chodzi o włamania ,tacy biorą co chcą lub co się da więc moze być taka skromna dziewuszka a moze być ofiarą typowa blachara :D Ja tez sądzę ,ze powinna zglosić to na policję :) tym bardziej ze jej dane osobiste i rodziny krążą w necie :) z takimi rzeczami nie ma zartów :) Phill kurde myślałam ,ze sobie razem zrobimy bibkę na topicu z okazji urodzinek a ty mi tu wyskakujesz z czerwcem :D a ja mam jutro :classic_cool: wszystkie prezenty proszę kierować na adres....:D Pytanie jedno z wielu moich urojonych ::D dziewczyny co mają grzywki :D pytam sie sie czy wam tez grzywka rozczochruje brew jedną ?:D bo mi normalnie krzaka robi :D chyba zacznę brwi na zel układac żeby mi ta cholera nie rozwalała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku -- haha jestes zaje**sta:D:D:D To z grzywka rozbroilo mnie na czasteczki hehehe......ja mam grzywke a raczej mialam bo juz odrosla mi i chyba nie bede jeje sobie robic ponownie....moze masz za dluga grzywke badz brwi ukruc:) Milego dnia zycze....ja juz musze spadac....papapapapapappap:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou! :D Ryjek ja mam grzywke, ktora lubi rozczochrywac moje brwi :D ale mam na to sposob - brwi ukladam na odzywke do rzes :classic_cool: sa wtedy niewzruszone :D ale ja robie tak od dawien dawna, nawet jak nie mialam grzywki to je tak ukladalam, bo mam brwi geste i dlugie i zawsze mi sie tam rozpraszaly :D a co do wlaman to wlasnie pewnie wieksza satysfakcja jak sie zrobi cos takiego zwyczajnej spokojnej osobie, anizeli jakiejs tam niewydarzonej nastolatce okreslanej mianem \"blachary\" :) bo ta blachar to by sie zapewne jeszcze ucieszyla, ze jest teraz znana i wyrozniona :D ja bym sie nie zdziwila jakbym znalazla swoje foty gdzies na jakis portalach erotycznych w jakis anonsach czy cus :D ale powaznie to powinni na prawde zablokowac ta mozliwosc sciagania sobie zdjec na swoj komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da rady zablokować zdjęcia żeby można było skopiować. Można co najwyżej utrudnić kopiowanie i co za tym idzie ograniczyć grupę która potrafi to zrobić.:) Przykre ale prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy ostatnio takie mało gadatliwe:) Miss dzisiaj ja zmoknę jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjekk
Ja cie wymyśliłam :D racuchy dzisiaj robię :D tak mi ostatnio ciężko nabrać weny do gotowania :O zero apetytu ,normalnie niepodobne do mnie :O Z tymi brwiami to dobry pomysł :classic_cool: muszę spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to już pod chorobę podchodzi :O żeby nick źle wpisać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×