Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość daria25111987
Ryjku STO LAT STO LAT!!!!Wszystkiego naj najlepszego dużo zdrówka i tego czego sobie życzysz:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzieńdoberek 🌼 ryjkkkku Ty \"stara\" dupeczko;););) Wszystkiego NAJLEPSZEGO!!!! Duzo zdrowia,szczescia, usmiechu:):):) Spelnienia marzen, tych duzych jak i malutkich:D ( Duzo kasy:] ) 10000000000000 lat:* No i przede wszystkim aby jak najszybciej skonczyly sie rozlaki z Twoim ukochanym:):):) Umnie tez lalo w nocy i nadal leje:O philozoph hmmmmm to po co robiles prawko skoro nie jezdzisz autem?:P Pewnie \"zeby bylo\":) Mozesz mi je oddac hehehe, ja skorzystam:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to ja tez chce prawko Philla :D a co tak bedzie sobie leżało i sie kurzyło :D my je Angel ładnie wykorzystamy :D Angel piszesz sie ?:D Będziemy się wozić :classic_cool:i do tego muza umpa umpa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy umpa umpa najlepiej sie prowadzi autko :classic_cool: a pasazer obowiazkowo lokiec w oknie :classic_cool: :D ja tam uwielbiam prowadzic :) ale od kiedy sprzedalam moje autko kochane to rzadko mam okazje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku ok.pisze sie na to ale jest maly problem bo ja nie potafie jezdzic chyba,ze Ty potrafisz to juz co innego??:) No ale Missss lubi jezdzic to moze Ty Miss bedziesz prowadzila a ja z ryjkkiem lokiec wystawimy?hahahaha.....tylko pogoda musi byc w miare bo dzis jest jesienna, przynajmniej u mnie:P PS.Oby philozoph zgodzil sie oddac prawko albo przynajmniej je wyporrzyczyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale skoro ja mam prowadzic auto to Phila prawko niepotrzebne :D no chyba ze Wam do wystawiania lokci przez okno :D kurde u mnie leje, leje, leje.... ja juz mam na prawde dosc tego deszczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam autko the best :classic_cool: nawet szyberdach mam :classic_cool: wiatr bedzie nam we włosy wiał .Prowadzić mogę a,ale biegi niech Misska przerzuca bo tego nie umiem :D jakby ostra jazda była to są takie fajne uchwyty na rączki nad drzwiami :classic_cool: A muzę jaka puścimy ? Myślałam coś w tym stylu http://www.youtube.com/watch?v=67rc96joOz8 :D bedzie ostra jazda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak....gdzie ja dzis mam ta glowe,przeciez Tobie Miss nie trzeba prawka phila bo masz swoje...ale jestem dzis zakrecona, bardziej niz codziennie;) Misss haha ta muza co podalas jest cooool ahahahahaha Niemiecka moze byc, troche \"twarde\" moja slowa ale ujdzie:D Ja proponuje cos w tym stylu http://www.youtube.com/watch?v=K_Jp-dihvkk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel eeee ta Twoja muza to troche za wolna do auta, bo ja uznaje tylko predkosci ponad 100km/h, wiec taka i muza byc musi :classic_cool: Ryjek no baa! palenie gumy obowiazkowo :classic_cool: tylko kto bedzie trzymal auto? :D wypada chyba na Angel, bo Ty prowadzisz a ja zmieniam biegi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ty masz futro ,ja mam furto :classic_cool: ile to potrzeba :classic_cool: smycze podczepimy do zderzaka i niech trzymają chłopaki :classic_cool:bedziemy przypominały z deka zaprzęg z hasky ale co tam :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu bym zastanowiła ,bo wiesz ale mój to raczej do upartych i zajadłych należy :classic_cool: rzuca się na tiry i autobusy :classic_cool: osobówki to dla niego pestka więc raczej problemu by nie było :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie moje prawko ma tylko 20 punktów i nie starczy nawet na start nie starczy. Ryjku niestety to nie Ekusia. Ekusi poradzę się jak las będę sadził. Aniołku prawko zrobiłem bo mi w prazy grozili że kierowcę mi zabiorą i myślałem że tak mi będzie łatwiej do Małżowinki jeździć:) A wyszło jak wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 20 karniaków ?:O to coś ty robił ?:O Ty już może lepiej tego roweru sie trzymaj :O Matko bandytę mamy na topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha \"bandyte\" ryjku powiadasz;););) Ciekawe co philozoph nawywijal,ze tyle ma karniakow;) Noo ja juz musze spadac bo musze prace opracowac:( Milego dniaaaaaa i weeeeeekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki tematu daj sobie z nim spokój na pewno robi ci boki a ty myślisz ,że ciebie kocha naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananka, no jasne, ze tak jest... masz rację, stawiasz piwo i kolację :P ehh :P RYJEKKK!!! NAJLEPSZEGO WSZYSTKIEGO!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 Życzenia dla Ciebie: nie zerkaj za siebie, idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zabieraj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj, lecz przede wszystkim, pokaż im wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam do swojego daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety czy stety słonce się pomyliłaś :) Niedziela ma się świetnie i są juz razem :) Nie wszystkich zdrada dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ale żeście pokręciły:) Ale nich wam będzie:) *bananka* - Przyjmij wyrazy współczucia. Wiemy co czujesz, jest nam bardzo przykro, ale musisz się pogodzić ze swoim losem. My na szczęście go nie podzielamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooooobry wieczor:) Hehehe noo w koncu wieczorem moge tutaj wstapic :D Czekoladko witaj:) kOOOpe lat;)hehehe;) Bananka hellllllllllllo:) Domyslam sie,ze wstapilas na ten topic bo jestes z kims na odleglosc albo......albo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak Aniołku :) Ty wieczorem wchodzisz, a ja już idę spać :P Ryjekk gdzieś chleje, topik ogolnie znowu stoi :D A Bananka to już chyba z tym kimś nie jest;p tak na oko... :P ale podobno na oko to chłop umarł :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he *bananka* dzięki za słowa uznania:) Szczęścia życzę bo widzę że Ci potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chocolate_en_licor -- ""ale podobno na oko to chłop umarł "" noooo co racja to racja;) Ja tez juz ide czekoladko:) philozoph -- mi tez szczecia potrzeba a najbardziej to szczecia w wygranej w lotku;););) Milej nocy zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×