Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ryjek no niezla lobuziara z Ciebie byla! :D ja z Olay tez nigdy nic nie mialam. najbardziej pasuja mi kosmetyki ziaji i la roche posay - jezeli chodzi o pielegnacje twarzy :) a jezeli chodzi o cialo to doslownie zakochalam sie w musach i maselkach do ciala farmony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O z Farmony to ja tez miałam kolekcję z Magic spa ,bardzo fajne kosmetyki :) A łobuziarą nie byłam :D przeca to zwykłe dziecinne zabawy :D Choć pamiętam jak chodziłam do Krotoszyna do szkoły i w internacie mieszkałam :classic_cool: to wiecie co sie dzieje :D był taki jeden raz podczas rekolekcji :classic_cool: trzy dni bezustannego picia:classic_cool: dobrze ,że matka nie wie :D pamietam tylko ze przez kolejene trzy dni chciao sie strasznie wody po ogórkach albo kapuście kiszonej :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać :classic_cool:była to woodka Krakus :classic_cool: piło sie w szklankach bo kto ma kieliszki w internecie :classic_cool: :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku hehehe to prawda, kto ma w internacie kieliszki:P Ja sama nie mieszkalam w internacie ale duzo znajomych mialam co wlasnie tam mieszkali to wariowalo ise razem z Nimi:P:P Kupcie z OLAY jakis kosmetyk i powiecie czy podpasowal czy nie:) Ja jak bym miala kase to na bank bym sobie kupila jakis tam kosmetyk tej firmy:):):) Dziewczyny a jesli chodzi o makijaz itp,t z jakiej firmy kupujecie np,cienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja ci nie pomogę bo ja sie nie maluję :O miałam jakieś tam kiedyś Maybelline ,ale raz sie umalowałam i potem sie przeterminowały :O juz wam pisałam ze tak mam :O tusz do rzęs używam tylko ale zwykły żaden pogrubiający czy tam wydłużający i też z tej samej firmy :) choc tusze to też juz nie raz mi sie przeterminowały:O ot tak ich używam :O Kto mi oskrobie młode ziemniaki na obiad :O tak mi sie nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak z ciekawosci zapytalam sie o te kosmetyki:):) ryjku -- mnie sie tez dzis nic nie chce:O masakra! Kurcze...jeszcze nie zafarbowalam wlosow, boje sie:O:P...a co jak nie wyjdzie badz bede wygladala jak czarownica w nowym kolorze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel co sie boisz :classic_cool: albo będziesz laska labo będziemy mieli czarownice na topicu :D jednego mozesz sie obawiać ,ze jak przyjdzie słońce i kolor wypłowieje to wiesz :O kolor bedzie nie zbyt ładny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja cieni co prawda na codzien nie uzywam, jedynie bardziej imprezowo :) ale mam z inglota - jestem zadowolona, a ostatnio kupilam tez za pare groszy w rossie z lovely i mnie mile zaskoczyly :) sa fajne, bardzo dlugo utrzymuja sie na powiekach w stanie nieskazitelnym :) tusz do rzes mam swoj ulubiony juz od lat - maybelline volum express curved brush :) mega zadowolenie moich rzes :D czasami probuje jakis tam nowosci jak mnie skusza, ale i tak na koncu wracam do maybelline, bo jeszcze nie znalazlam dla siebie lepszego :) pomadek raczej nie uzywam, ale jestem maniaczka blyszczykow :D uwielbiam blyszczyk maybelline watershine gloss :) jeszcze jakies kosmetyczne pytania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss widze,ze mamy podobne upodobania:) Ja TYLKO uzywam cieni z Inglota, w koncu tam pracowalam no i sa bardzo dobre i nie drrogie:D Tusz tez z maybelline volum express, max factor, eveline ,lorea`l paris, wibo...z avonu malo rzeczy kupuje bo nie zbyt podoba mi sie ta firma:O reszty nie pamietam jakie mialam:P Tez uwielbiam blyszczyki, tlyko gorzej jak wiatr wieje to wlosy mi sie przyklejaja do ust hehehe:P ...nie moge dobrej odzywki kupic do paznokci:O Lamia mi sie na maxa:O ryjku hehe musi sie udac. mowie Ci a raczej pisze..mam obawy na maxa:O Moze zafarbuje jak moj wroci z tej Wawy a jeszcze nie wyjechal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybelline to bardzo fajna firma a tusz jest naprawde na bardzo długo ,bynajmniej u mnie :D o inglocie słyszałam bo moja siora ich uzywa i jest bardzo zadowolona :) Angel ja bym pofarbowala :) w razie co odczekasz ze dwa tygodnie i zrobisz ciemniejsze moze jakiś bądź :) ale życze ci by wyszło super :) Obrałam te kartofle :O nie chiało mi sie skrobac to obieraczką pojechałam :O matko jaki len ze mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku -- ze co?:) "" w razie co odczekasz ze dwa tygodnie i zrobisz ciemniejsze moze jakiś bądź"" Taaa ja mam gorszego dzis lenia od Ciebie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no ja za avonem tez nie przepadam, jedyne co lubie od nich to mleczko do demakijazu w bialej butelce z czarna nakretka :) jest delikatne i nie podraznia mi oczu, a z makijazem radzi sobie doskonale :) a co do blyszczykow to wlasnie dlatego tak uwielbiam maybelline, bo do niego nie kleja mi sie wlosy :) a do innych to nie tylko wlosy, ale i czasem jakies muszki :D a do paznokci to moge polecic balsam tisane :) jest na prawde rewelacyjny, ja leczylam nim moje zniszczone po tipsach paznokcie :) to ta sama firma co robi balsam do ust tisane, pewnie kojarzysz :) wygladaja nawet tak samo, w sloiczkach tylko ze ten jest do paznokci :) wsmarowujesz sobie kilka razy dziennie w paznokcie i powinno byc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel :D chodziło mi o brąz :D a nie bądź :O A tak w ogole to dlaczego Phill z nami nie dyskutuje o kosmetykach :D mozę ona zna jakie fajne tusze do rzęs ,albo odzywki do paznokci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne,ze znam firme TISANE:) Nawet nie drogi ten balsam, ja mam maselko z Inglota ale jakos nie uzywam hehehe, len to len:):):) Nooo jak nie wyjda wlosy to wroce do swojego brazu:) phil pewnie tlyko czyta i sobie mysli,ze baby to baby i jak zwykle o kosmetykach itp.musza gadac, pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...grad:O U mnie sloneczko przeswituje przez chmurki ale zimno jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę ,że Phill własnie poleciał do drogerii po tusz z Maybelline :classic_cool: On to jest taki eksperymenciarz to wiecie :classic_cool: musi wypróbować tym bardziej że wszystkie trzy pisałyśmy że jest dobry :Djakby co to nie ja pisałam :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słońce piękne świeci:) i ciepło sie robi :) okna pootwierałam wszystkie :D niech leci świeże powietrze do domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he tak tak, wpadłem do drukarni i wziąłem sobie całe wiaderko tuszu i będę teraz malował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..chyba zwykly tusz kupiles skoro byles w drukarni a nie mascare do oczu hehe:P:P:P Kup swojej zonie tusz maybelline:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nadal sypie grad! :( 😭 zrobilam nawet fote, pokaze Wam jak dotre do domku, sami zobaczycie co sie u mnie dzieje :( szok! 😭 a Phill obiecal, ze u mnie bedzie dzis ladnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pogoda powariowala:O OK.Na mnie juz czas...milego popoludnia zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska dawaj fotę :classic_cool: oblukam czy nie kłamiesz :D a u mnie słoneczko świeci ,ale wiatr wieje jak wściekły :O byłam z małą na dworze rundę rowerową ze starszym synem robiła i tak kurde zmarzłam ze szok w trampkach :O teraz sie zagrzewam w chacie :O i kurde chce mi sie placka z truskawkami :O chyba dzisiaj zrobię jakiś ucierany czy cos :O normalnie taka mam ochotę ,ze hej :D Phill ja mam kredki, jak byś chciał to ci pożyczę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska czy ty aby z jakiegoś zakładu karnego nie piszesz :classic_cool: :D skąd te kraty na tym pietrze :D ale przyznam ,że gradzik niczego sobie :D a bałwana nie da sie ulepić z tego :D chociaż tak patrzę to ulica sucha :D a moze to nie grad tylko jakieś draże ci sie wysypały :classic_cool: np;kokosowe ,mleczne :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku bardzo smieszne :P powieksz fote i spojrz dokladnie - chodnik tez nie jest suchy, nawet jak sie przyjrzysz to widac jak leci :( fote zrobilam przez okno w pracy :classic_cool: kurde to na prawde nie jest smieszne :( grad w czerwcu :( a kulki takie lecialy duze, ze na balwana by starczylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×