Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Łe no kurde :O to jest ATB Misska ta nowa nuta ,pewnie wiesz :) A ostatnia to która ? Mallancia?:DA kto zna wierszyk mallancia ?:D A nie mówiłam wam :D michu mi podłączył takie ten tego nowe głośniki do kompa :D ale powiem wam ,że moc jest ze mną :D rzeczy z biurka sie posuwają jak muza gra a u sąsiada to tylko dudnienie słychać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a wy co ?:O Ja tam sie o kotleta nie boję bo go zawsze wyczaję :D a nicki może sobie zmieniac :D i tak będę wiedziała który to kotlecik :D A kotlecik nie jest groźny ma tylko takie swoje poczucie humoru inne :) czasem trzeba mu smyczy przykrócić i jest grzeczny :D racja De :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak tak jest :) czasem zapominasz ,ze są jeszcze inni i trzeba cię na ziemię ściągnąć :) z tą smyczą to żartowałam :D Ten chłoptaś dobiega do 40 więc chyba też mu sie szacunek należy bo do dzieci typy przerwa czy magnolia nie należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek a ja uwazam, ze szacunek nalezy sie kazdemu bez wzgledu na wiek, jezeli na ten szacunek zasluguje :) a pana desznika09 mam juz serdecznie dosc i tym bardziej sie dziwie, ze osoba w takim wieku moze wypisywac takie brednie. jego glowna domena widze jest wszczynanie klotni i rowalanie czyichs topikow. i nie desznik09 nie jestem lepsza od ciebie, bo ja nie wlaze innym na topiki i ch nie rozwalam, tak jak ty to masz widze w zwyczaju. zmieniasz nick wszczynasz awantury i znowu zmieniasz nick - milej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem nie mam najmniejszego zamiaru kogokolwiek godzić ani zażegnywać sporów . Idę na dwór jak przyjdę ma być spokój ,nie mam dzisiaj humoru na głupie gry w słówka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie ubliżać Missce bo to jedna z najlepszych dziewczyn jaką na forum spotkałam . De wróć na swój topic tak będzie najlepiej ,ani ty nie ucierpisz a ni nikt z nas . A was przepraszam bo nie myślałam że tak sie to brzydko potoczy 🌼 nie gniewajcie sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss hehehe \"Angel chyba peace bo pissss to jak pissing \" oj...ciicho:P:P:P ryjkkku \"kotlet\" dobre;) desznik nie obrazaj sie nie zmieniaj nicka jak ktos na Ciebie delikatnie najedzie.....zachowaj sie jak na czllowieka przystalo :):):) Ja musze leciec:O Milego dnia i nie klocicie sie moje drogie dzieci:D:P:D paaaaaaaaaaaaaaaaa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik - jestes pod obserwacja.Jesli nie przestaniesz rozwalac topiku zostaniesz zablokowany. Na razie profilktycznie kasuje 5 Twoich postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill przepraszam, ale ja sie juz dobrze nie bawilam :( Ryjek 😘 przepraszam za swoja buntownicza nature :( jak ktos mi podpadnie to tak sie to potem konczy. kurde mamy taki fajny topik, kocham Was !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska a oto ci chodziło :D a to mój michu usłyszał jak disco polo w radiu słuchał :D:O oczywiście musiałam na yt poszukać ja mam tą wersję w ulubionych a michu ma wolną oryginalną wersję :D Ej dajcie trochę alkoholu bo mi głowa wybuchnie za moment :O tak mnie naparza od rana :O oj oj oj boli :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss ty to chyba jakiś lekoman jesteś.... Ryjku dla Ciebie blue curracao z lodem i tonikiem :) \__/ _i_ i parasoleczka :) ^|^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę ten blue coś tam :D jak mi nie przejdzie to mogę ewentualnie otworzyć krowę którą tak skrzętnie trzymam w lodówce :O Ale tak bez jaj to chyba polecę na dół po tabletkę jakąś:O juz nie daję rady doslownie :O tak to mnie jeszcze nie bolała nigdy :O i mam takie dziwne uczucie ,że mam napuchnięte oczy :O a kurde nie mam :O Jakby co to chce białą trumnę :O i wieniec z napisem "kafeteria bedzie za tobą tęsknić " :D tfu tfu wypluć i odpukać w niemalowane :D puk puk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydoję dzisiaj kolejnej kawy po się po ...no wiesz :O ale idę po tabletkę kurde no i chyba pójdę może jakiś film nudny bedzie w telewizji i usnę z nudów przy nim :Dmusze do wieczora ozdrowieć bo mąż coś sie dziwnie tuli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss wolisz z coką czy z pesi?? Lód proponuję potraktować młotkiem, może jeszcze jakiś kawałek limonki :) Z rumów mam ciemny Bacardi. Może niezbyt wyszukany, ale ma przyjemny niski ton aromatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill z cola i tylko z cola :D limonka obowiazkowo! :D kurde ale sobie apetytu narobilam :o Ryjek jak maz sie tak tuli mowisz... jest jeszcze jeden sposob na ten okropny bol glowy :classic_cool: skuteczny aczkolwiek moze byc krotkotrwaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×