Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Misska a jednak farbęłaś się na rudo :classic_cool:ale masz pośladki :classic_cool:rodem a'la J.LO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie ci ,nie powiem :classic_cool:tylko tą trwałą mogłaś sobie darować :D a może to twój naturalny skręt ?:classic_cool: Dziwne z tym siedzeniem ,ja siedzę po 12 godzin na tapczanie i mi tak pupka ładnie ie rośnie :Omoże mam siedzieć na krzesełku ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill podoba Ci sie? :D moge dac Ci jeszcze prywatne show na kamerce wieczorem :classic_cool: Ryjku trzeba siedziec koniecznie na krzesle drewnianym i to najlepiej z deczka za malym :D do tego objadac sie slodyczami ewentualnie paluszkami slonymi i zobaczysz jaka pupka ladna bedzie :classic_cool: nie rozumiem dlaczego Ci sie moja trwala nie podoba :( myslalam, ze ladnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada jeśli chcesz mieć taki jędrny i odstający tyłeczek jak Misska ,musisz odrzucić ten balsam wyszczuplający a zastosować okłady w postaci plastrów słoniny :classic_cool:efekt będzie piorunujący :D Phill jak zwykle kosmate myśli ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie!! o ja głupia to dlatego to siedzenie mi nic nie pomaga :D idę na jakieś zakupy albo coś dobrego na mieście wszamać - w sensie lody najlepiej jakieś nieważne, że zimno :D ja jestem całorocznym lodożercą :D nic wam nie kupię, bo nie mam za co :D a do bankomatu nawet wolę nie podchodzić... chociaż płacenie kartą jest jeszcze gorsze... moja babcia ma w niedziele mszę zamówioną na 45 lat po ślubie i mówi dzisiaj: "cholera będę musiała iść do bankomatu iść po kasę za mszę, żeby dać... kiedy oni tam zrobią płacenie kartą? jakieś średniowiecze tam mają" hahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada gratulacje dla babci i dziadka :D oj kurcze jak ja bym chciała takiej rocznicy doczekać ,w sensie dożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia i dziadek dziękują za gratulacje ;) Swoją drogą żeby takiej rocznicy doczekać to trzeba się odpowiednio wcześnie wziąć za ślub :P z wiekiem szanse maleją :P aa i trzeba mieć partnera w zbliżonym wieku, bo jak będzie dużo starszy to też może się nie udać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja większość mam za sobą :)ślub za młodu -jest,wiek -tylko 4 lata różnicy ,lata-już 10 minęło :classic_cool:teraz tylko z górki może być i najważniejsze nie chorować a będzie dobrze :) No i trzymać formę w każdym tego słowa znaczeniu ,co by staremu na stare lata do łba nie przyszło szukać sobie młodszej i sprawniejszej ruchowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm...nie ma to jak kaszka owocowa z rana :Dmmm....i bułeczka z serem :D Brryy ,ale dzisiaj zimno z rana było :( przymrozek jakiś czy cuś :(chyba czas wyciągnąć cieplejszą kurtkę :) No to może herbatkę na rozgrzewkę wypijemy ?:D(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kurde ,nie mówiłam wam :( straszna rzecz się stała :( normalnie nie mogę dojść do siebie :(wczoraj kilka minut po 22 wylosowane zostały liczby inne niż na moich dwóch kuponach :(kurde a pewna byłam ,że wygram :( kurde kurde no :( chociaż na piątki liczyłam ,ale nie zero kurde :( i co ja biedna pocznę 4 złote poszły się ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku zostałaś najważniejszą osobą w Totolotku. Sponsorem. Bez ciebie wszyscy poszli by z torbami. Dzięki za herbatkę, ja właśnie wcinam specjalność Czekoladki. Kromkę z pasztetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kiepski ze mnie sponsor bo pierwszy raz w tym roku kupiłam kupony :D Dzisiaj z chłopkami idę znów zbierać kasztany :D kaska będzie :D jak na razie 150 złoty maja zarobione :D jeszcze trochę a mała wypłatka się uzbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie moja kasa :( a szkoda, bo już mam plany :D Chłopaki zbierają na kierownice i pedały do kompa :D jeszcze starszy popsuł słuchawki od mp3 ,my już mu nie kupimy bo to trzy razy się zdarzyło ,niech nauczą się szanować pieniądz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×