Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

a ja zaczynam myśleć ,że kolega Phill mi złorzeczy ,nie wiadomo jak bym daleko sięgała pamięcią ,zawsze mi deszcze wróży ...chyba zrobię sobie lalkę voodoo a'la Phill i zabawię się w akupresurę na niej ...właśnie to jest myśl :D Czarna ja również uważam ,że Phill vel.czaruś co innego miał na myśli a nie naśmiewanie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pieknie sloneczko swieci :D moze dlatego ze Phill nie mial okazji nic mi zapowiedziec i niczego nie wykrakal :P taka jesien to ja rozumiem ;) zeby jeszcze nie trzeba bylo w pracy siedziec.... no ale szefa nie ma to mozna nawet troszke sie poopierniczac :P kurcze a wroce do domku to jeszcze musze obiadek zrobic.... ale najpierw na paznokcie pobiegne... a co trzeba cos miec z zycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam Czekolada nie wiem ,ale ja bym się na twoim miejscu nie cieszyła zbytnio z tej pogody ,pewnie jutro zacznie u ciebie lać ,ale jakby co to Phill nie ma nic z tym wspólnego :D Co tam dzisiaj gotujesz kobieto pracująca ?:classic_cool: Podzielisz się ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no jutro pewnie bedzie padac i u mnie.... 2 dni slonca pod rzad to by byla przesada :D dzisiaj mamy na obiad ryz z kurczaczkiem jakimis warzywkami itd :P ale to w sumie bardziej na kolacje bo dopiero o 19 :P a jutro moj zaprasza na obiad wiec dopiero bedzie zabawnie, potem na piwko ze znajomymi i juz powoli sie weekend zaczyna planowac ;) znowu nie bede miala nawet kiedy tu slowka napisac ;) a w zeszly weekend bylismy w ostravie w zoo poogladac sobie zwierzatka :P oczywiscie w aparacie sie baterie skonczyly i wszystkie zdjecia cykalam komorka.... poza tym nadreptalam sie milion kilometrow ale warto bylo ;) polecam jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no żeby mi z tych obiadków dzieci nie było :O jestem jeszcze za młoda i za piękna na babcię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem ,ja nie wiem ! w kapuście się dzieci znajduje ot co :classic_cool: Czekolada ,nie odpyskowuj matce jak ci dobrze radzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego też mojego mężczyznę z premedytacją karmiłam łazankami i gołąbkami :classic_cool:haha się wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa załapałam :D już myslalam ze to jakis afrodyzjak :D a dzisiaj na onecie był artykul akurat o tym ze kapusta wraca do lask i jakies tam wlasnie mialy byc przepisy tez ale dobrze ze nie zajrzalam bo bym zrobila cos z kapusta jeszcze i by bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest afrodyzjak Czekolada ,inaczej skąd by się dzieci brały ?:D ja lubię ryż smażony z czosnkiem i imbirem :) lubię takie psie żarcie ,no może prócz pedigree :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ,nie musisz się tłumaczyć ,my to aż tu czujemy :O taaak frolick to jest to ,miękkie mięsne kółeczka mmm:) :D a wiecie na co mam ochotę a czego jeszcze nie robiłam ?dzisiaj mi sie przypomniało jak oglądałam tv ,takie czipsy cebulowe czy coś tam ,czyli krążki cebuli w cieście naleśnikowym z piwem ,podobno zaczepiste to :) mój michu to chrupał w Esp .a najlepsze to to ,że masz żarcie i piwko w jednym ,coś idealnego dla Misski moim skromnych zdaniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ty zawsze takie śmierdziele jesz że szkoda gadać :( jak nie czipsy z cebuli to czipsy musztardowe :( a potem kibel rozerwany ,że niby od kapusty ,taaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska nie gadaj głupot ,piękne kobiety nie robią buby ani siku ani pierdu pierdu :classic_cool: śmierdzący temat nam się nawinął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :) tak tylko da jasności napiszę ,że jak nie daj boże zacznie u mnie dzisiaj padać ,to laleczka voodoo pójdzie w ruch [grozi palcem ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dłubanie w nosie też nie przystoi ?może placem nie ,ale tak jakby zwinął chusteczkę w rożek i tym rożkiem sobie podłubać to chyba tak jakby z kasą dłubanie :classic_cool: jeszcze dłubanie w uchu ,ja lubię sobie posmyrać w uszku :classic_cool: to znaczy ,że damą nie jestem :( a jak byłam mała to sikałam do basenu :( kurde skreślona jestem jako dama ,nie mam szansów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć piękne:) Czarna nie poczuwam się do udzielania wyjaśnień. Ale macie temat. Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani popijająca Yerba Mate z filiżanki unosząc lekko w górę mały paluszek u dłoni . Czy Pani siorbie tą herbatę jak jest gorąca ,prze Pani ?Bo ja siorbię ,chociaż wiem ,że do tego służy łyżeczka prze Pani ,ale ja jestem dzikuska prze Pani i mnie obce są dobre zwyczaje i zachowanie prze Pani :( savoir vivre to dla mnie tabu ,prze Pani :( czy była by pani tak miła i poświęciła dzikusce odrobinę czasu na przyuczenie mnie jakże wspaniałego stylu bycia i zachowanie ,którym Pani raczy mnie dzikuskę każdego dnia ?:( Pani ,prze Pani jest jak piękny oszlifowany diament lśniący pośród zwykłych kamieni polnych :) czy uraczy mnie Pani odrobiną tego jakże wspaniałego blasku bijącego od ów wspaniałej istoty jaką jest Pani, prze Pani ? jak mówi stare porzekadło "Kcieć to mudz"to ja kcę ,prze Pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×