Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

mam w domu trzy słoiczki musztardy :classic_cool: sarepska ,francuska i rosyjska :classic_cool: mogłabyś sobie pomoczyć te czipsy ,ale ci nie dam więc sobie nie pomoczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszkkkka
życie jest beznadziejne co nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzież by tam ,jest fajnie ;) lubię zbierać szyszki :classic_cool: jak jest sucho to się zamykają ,jak mokro to otwierają jak kwiatki jakieś czy coś tam :classic_cool: taki matrix :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie jest dziś u mnie :) i ciepło :) to będzie piękny dzień ,już to czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam nooo ,jeju no :classic_cool: co tam się fochać będziesz :D mam karpatkę ,cała blaszka jeszcze nie ruszona:classic_cool: a jak chcesz jeszcze coś to mam krokiety z mięsem :) znaczy sam farsz mięsny mam ,bo zapomniałam kupić jajka na naleśniki :Oale co tam ,kurde mam jeszcze trzy słoiczki barszczyku swojskiego ,ale taki zajebisty ,że ani twoja mama ani babcia ani pani Jadzia z mięsnego takiego nie potrafi zrobić hahaha(((szyderczy śmiech ))):classic_cool: jedna łyżka farszu ,jeden chlust barszczyku a na koniec kęs karpatki :classic_cool:to jest życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayday ,mayday !!!Mamy koleżankę cierpiącą na ślinotok !!! Teraz to jesteś prawdziwa Little miss trouble :classic_cool: Mam katarek i kaszelek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobey dzien 🌼 Dzis u mnie zawitala wioooosna!:):):):) Miss..... chipsy o smaku ogorka solonego?:O 1wsze slysze.Przed nchwila skonczylam objadac sie chppsami 4 pory roku i byly "ujdzie w tlumie na ... bezludziu"hehehe Ryjku - kuruj sie:D Milej niedzieli zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej :) Mój weekend mimo tego okropnego nastroju, który miałam, był bardzo udany :) A tak leniwy, że nawet nie ma co opowiadać :P Tylko leżałam, spałam, przewracałam się na drugi bok. Wszystko z moim Miśkiem. Jeszcze musiałam biedaka kurować, bo przyjechał przeziębiony. Każdy mówi, że chory facet to koniec świata, a w moim przypadku wcale tak nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily przy takiej pielęgniarce to się nie dziwię ;) Łobuziary nie drapać się. :) Aniołku pogoda krejzi:) Tylko śniegu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pogoda to nawet nie wiem jaka była :) Przez weekend z domu nie wyszłam. Widziałam tylko przez okno, że nawet ładnie jest. Hmmm.. Tak piszecie o chipsach to może ja powiem jakie jadłam wczoraj - o smaku... sałatki greckiej :D Nazwa fajna, a smak jak zwykłe solone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej, u mnie też całkiem fajnie, bylismy z dzieciaczkami, więc tak rodzinnie, ale jak padlismy w sobotę, to nam się nicc nie chciało, za to w piątek posiedzieliśmy chyba do 4 rano, ale fajniutko. Powiedziałem co myślę o tym numerze telefonu. Podobno, jak poszła z koleżanką, rozmawiały o starych czasach studiów, to dosiadł się jakiś facet z salki obok, bo rzekomo były tylko dwie wolne kobity w knajpce, zaprosił na piwo zgodziły się. Potem kiedy już chciały iść, on ją poprosił o numer telefonu. Nic nie było, numeru nie dała, choć pijana była, mówi że było fajnie, ale znajomości nie rozpoczęła. Powiedziałem, czy ją obejmował NIE, czy proponował coś NIE, tylko podobno gadali. Niby nic, ale czy zrobiła w sumie coś złego...? Sam się zastanawiam, powiedziałem, że nie chcę aby zadawała się z innymi facetami i tyle. Scena zazdrości na spokojnie, ale z zaznaczeniem swojego stanowiska. Co myślicie? Powinna dać się zaprosić z koleżanką przez obcego faceta w knajpie do stolika będąc ze mną czy nie??? Jest to coś złego, czy nie??? Sam się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja......lubie chipsy i widzialam nowosci ale o tych...nie slyszlaam...dobre sa???:D\ Dobrej nocy zycze:) Hehehehe Jutro u mnie gra Feel i ide bo....wyciagneli mnie:PCzy warto isc to jutro powiem jak wroce::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł gaduły :)🖐️ A ja nie przepadam za czipsami :) wolę jogurty w litrach wciągać :D U mnie grał Fell na dniach miasta i wszyscy byli zadowoleni z tego co wiem ,oglądałam na You Tube filmiki z koncertu i rewelka ,gość rozhulał towarzycho jak ta lala :)za to Doda masakra :D tylko młode sisksy szczały z radości reszta niezbyt zadowolona ,wyła jak koń polski :)a brzydka jak noc (jednak makijaż działa cuda ) :) ale co tam kurde wiecie jaka wczoraj miałam niespodziankę ?:) Mój kotek zrobił mi niespodziankę i kupił nowe mebelki do kuchni razem z zajebistym kamiennym zlewem :classic_cool: legalnie siedzę w hacjendzie ,hebluję na wysoki połysk wszystkie pomieszczenia a tu wchodzi mój Dżony i przynosi mebelki :classic_cool: Jakby kto chciał mam do sprzedania zestaw mebli po teściowej z roku 1978 razem ze zlewem i baterią of kors :classic_cool:nie chcę dużo tylko tysiąc trzysta dwa czterysta i są wasze :classic_cool::Dprawie nówka ,mówię wam a wiecie ,że ja nie kłamię :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien 🌼 Szlak mnie dzis trafia...po 1wsze pogoda jest do dupy i cisnienie jest niskie a co za tym idzie?Bol glowy i nic mi sie nie chce a po drugie budowlancy chodza po moim pieknym ogrodku przed domem i niszcza mi kwiatki a ocieplaja dom sasiada i wiecie co?sasiad jest w szpitalu i ma w dupie wszystko a oni maja robic......masakra 😠 😠 😠 ryjku jakie to sa meble?ja poszukuje jakis fajnych do pokoju mojego nowego mieszkania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech a moja babcia,ktora otowrzyla drzwi i pozwolila na remont nie wiedziala o niczym a ja sadzilam,ze wiedziala i tearz bsa problemy i ide zaraz z nimi pogadac.Moze sie wyniosa bo kwoatki musze wykppac,tzn.,moja matka bo oto jest jej ogrod i oni nawet nie maja gdzie materialu zostawic.....matko...ja tez jestem glupia a taka stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde :( chciałam wiklinowe koszyczki i nie ma nigdzie :( będę płakała Angel a to sąsiad nie ma swojego podwórka bo nie jarzę ?Z tego co się orientuje mieszkasz w domku jednorodzinnym to jakim niby cudem budowlańce chodzą po waszym ogródku ? Ja bym ich opierdol....a sąsiadowi kroplówkę w szpitalu odłączyła :classic_cool: Moje słonko kupiło nam kuchnię z BRW seria Nika Fantazja :)łiiii U mnie słonko świeci ,pogoda robi się śliczna i choroba mi mija :) fantastycznie ,będę miała dużo ,dużo energii i prawdopodobnie pomalujemy kuchnię w sobotę po południu ,ale najpierw rano muszę iść na cmentarz do rodziców micha posprzątać i postawić kwiatuszki i lampki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×