Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Lily -niespodzianka pewnie będzie :) przyjedź tak 10 minut przed jego wyjściem do pracy :P się wie :classic_cool: Miseczka- głaskam brzusio :( 🖐️(głasku głasku ,głasku) Kupiłam sobie półgolfik:)taki morski przygaszony turkus :) ślicznie w nim wyglądam ,jak królewna dosłownie ,jak bum cyk cyk :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily ,dlaczego usunęłaś zdjęcia ze stopki ?:) Fajna z ciebie dziewczyna aż miło popatrzeć :) było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitac:):):) Ryjku - nie ma to jak "skromnosc";) Sama poszukuje jakiegos fajnego golfu ale nic mi sie nie podoba:O Lily - fajna niespodzianke zrobisz swojemu facetowi:):):)Oby sie udala bo roznie to bywa z niespodziankami. No wlasnie...gdzie podzial sie phill?Dziwne,przeciez On tu jest dzien w dzien. Miss- czy fajnie miec swoje 4 katy to sie okaze jak przyjda rachunki hehe. Wczoraj podpisalam umowe...ja podpisalam bo moja sierotka zapomniala dowodu osbistego i musialam dac swoj:P Nie macie pojecia co sie stalo.....jak szlismy 2 dni temu aby poogladac chatke to moj R.pomogl jakiemus facetowi popchac auto bo "zdechlo" na srodku ulicy....jak zapukalismy do drzwi to kto Nam otworzyl?Facet ktoremu R.pomogl czyli juz jest jakis znak :)Wczoraj jak pokazalam w domu umowe i jak starsi zobaczyli Jego nazwisko to wiecie co sie okazalo?On jest Nasza rodzina....daleka ale jednak jest i nawet na starych fotkach mamy zdjecia Jego matki,babki itp.:P I nikt mi nie wmowi,ze nie istnieje takie cos jak PRZEZNACZENIE !:D Idziemy dzis na zakupy bo nawet nie mamy np.tluczka do miesa hehe Mykam juz...przyszlam tlyko zobaczyc co naskrobaliscie i napisac co i jak z ta umowa:) Parapetowa jest w ten weekend,dokladnego dnia i godziny jeszcze nie znamy.Dzis powoli bedzie zbierac swoje rzeczy i przepriowadzamy sie...jeden minus bo na poczatku nie bedziemy tam mieli neta ale jakos damy rade:) MILEGO DNIA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel -skromność to moje drugie imię :)tamto wyżej to był żart :) Moje słońce ma dzisiaj wolne :) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was rozpuściłem. ;) Niestety kalendarz się zapełnił. W dodatku dostałem paskudną sprawę do ekspertyzy. Obawiam się że będzie głośno o niej. Cóż przed głupotą nie ma ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozpuściłeś nas ,rozpuściłeś :) jak słodzik w herbacie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek dziekuje za glaski, moj brzusio sie ma juz lepiej 🖐️ a teraz oddawaj ten turkusowy polgolf, bedzie mi swietnie pasowal do mojej turkusowej torebki :classic_cool: Angel a ja i tak zazdroszcze tych 4 katow :) fajnie sie tak mieszka, swobodnie, nikt nie marudzi nad uchem i robi sie wszystko to na co ma sie ochote :) echhhh fajnie tak :) Phill Ty sie nam tu nie rozpuszczaj! [nununu - grozi paluchem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Bosko, godziny lecą mi przez palce a ja mam jeszcze kope zadań do wykonania 😭 dzień za krótki aby się wyrobić a noc za krótka aby się wyspać i porządnie odpocząć 😭 chyba łyknę jakiegoś pałerejda albo redbula ,bo zaraz usnę 😭 kto mnie potrzaska po ryjku na przebudzenie ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Właśnie ! Nic dzisiaj jeszcze nie jadałam 😭 Kto nakarmi głodnego ryjeczka z pustym burczącym brzusiem ?:(who ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki ryczący top nam się zrobił :D Mam problema :) może coś mi doradzicie ?:) Sprzedałam na all buty ,no kupił je jakiś chłopaczek ,od dwóch tygodni czekam na kasę na koncie i nic ,zero przelewu :) poprosiłam go o skan potwierdzenia wpłaty no i bez problemu wysłał .problem w tym ,że leci trzeci tydzień a ja nie mam zamiaru czekać w nieskończoność i jak tak dalej będzie to złożę reklamację na all ,chyba... Chłopak wpłacił kasę w jakimś punkcie opłat (wiecie takie tanie opłaty ) ale priorytetem to też mnie dziwi ,że nic do tej pory nie mam . Myślicie ,że jak mu napisze aby poszedł do tego punktu opłat i złożył reklamację i z deczka opierdolił gościówkę to będzie nie na miejscu ? Bo taka chyba kaleka mi się trafiła co będzie czekała w nieskończoność :O A ja mam problem bo buty nie są moje tylko komuś wystawiłam i ciągle suszy mi łeb i kasę a ja swojej nie dam bo mnie to zwisa ,nie moja sprawa i już . Albo anuluję ten cały zakup i napiszę gostkowi ,że termin płatności przekroczył w znacznym stopniu i transakcja nie doszła do skutku :O mogę mu pójść ewentualnie na rękę i nie dam mu negatywa bo w końcu nie jego wina (chociaż kaleka nic nie robi w kierunki tej sprawy ) czyli bez komenta jakiegokolwiek i po sprawie :O Pierwszy i ostatni raz komuś coś sprzedaję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym gościa posłał do punktu opłat. Nich ich policją postraszy bo już były takie historie że zbierać to zbierali kasę w takich punktach. Ale wypłacać to już nie koniecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Napisałam gostkowi ,że czekam do końca tygodnia i potem anuluje aukcję za niedotrzymanie warunków zakupu .Jemu samemu proponuję spacer do punktu i złożenie reklamacji .Co zrobi to jego sprawa ,jak nie dotrzyma warunków to mu walnę negatywa a jest to Junior więc troszkę mu to zakłóci opinię :)słodko :) Ze mną też nikt by się nie patyczkował :) W końcu przestało padać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak Bozia nad nami czuwa :) gościówka z punktu opłat prawdopodobnie przetrzymała kasę ,gość poszedł dzisiaj do niej na małą pogawędkę i kasa wpłynęła momentalnie na konto :)a ja z kulturką wyskoczyłam na pocztę wysłać paczkę :) wszyscy zadowoleni już są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja miałem parę minutek słońce. I troszkę wiej chłodem. A musiałem odebrać rowery z serwisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny ,ładny :) U mnie z rana strasznie mglisto było ale teraz od czasu do czasu słonko :) Remontują u mnie most ,który budowali jak miałam jakieś 5 lat :) wygląda na to żem stara :( bo nawet most nie wytrzymał tylu lat :O Nie ma to jak podbudować się z rana :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby nie pracuję ,ale kurde urlop to dla mnie coś nie osiągalnego :O wstaję pierwsza ,kładę się ostatnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Które wybrać ,klasycznie gerbery czy nuta elegancji czyli białe lilie ?:) hę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Które wybrać ,klasycznie gerbery czy nuta elegancji czyli białe lilie ?:) hę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×