Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ryjku naciągaczu jeden. Jak ma 5 dyszek to zamiast nas naciągać to puść kasę w obieg i niech pracują na zysk. Troszkę przedsiębiorczości wykaż a nie jak to państwo. Jak brakuje to ty, ty i ty dopłacicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja mnożę .Tylko że mnożę co innego :D Jakby tak się dobrze wgłębić w sprawę ,słoń będzie miał kilkoro właścicieli czyli jakby nie patrzył coś tam pomnożę :D Znaczy żebyście nie wpadli na pomysł wypożyczania ode mnie co tydzień słonia ,o nie nie nie ! Głównym właścicielem będę ja a wy....wy będziecie jak ten nooo....noo jak to się nazywa.....jak dozorcy :D Jak coś się uszczerbi to ja na was zwalę i będziecie naprawiać ,no i za mnie musicie dbać o słonia ,polerować go ,chuchać przed polerowanie itp.zabiegi upiększające :) Ja będę cieszyć oczy :) Fajny pomysł ,prawda ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tak, ja to "lily_86". Teraz znowu pod inną odsłoną, bo cały czas blokują mi się moje nicki i nie wiem, co zrobić już. Tzn. wyskakuje komunikat, że hasło jest błędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebym to ja wiedziała :) Ciekawa jestem, ile jeszcze kont założę. U mnie nie pada. Ani deszcz, ani śnieg, ani to i to :) Na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem piszą jak to ilość kont na portalach rośnie :) A tu tylko Lili zapomina hasła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2505
wiecie co ja tez jestem w takim zwiazku. mam 21 lat i od 4 lat jestem zwiazana z facetem z ktorym dzieli mnie 140 kilometrow. powiem wam ze na dzien dzisiajeszy sie przyzwyczailam do tego ale tak jak moje poprzedniczki pisaly zdarzaly mi sie dni takie ze mialam dola i jedyna rzecza jakiej pranelam bylo znalezc sie w jego ramionach. najgorzej bylo kiedy przyjaciolka siedziala ze swoim chlopakiem a ja sama na nich patrzylam jacy sa szczesliwi. wtedy byl istny dramat... ale wiecie co? prawda jest taka ze gdyby nam nawzajem na sobie nie zalezalo to nie bylibysmy razem bo kazde dawno by to wszystko olalo totalnie a nasza milosc trwa dalej pomomo tetgo ze dzieli nas tyle kilosow. pozdrawiam wszystkich :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily jak tak mam jak wyczyszczę śmieci na kompie i wyłączam przeglądarkę to wyczyści mi wszystkie ciasteczka czy co to tam jest ,wtedy nie mam hasła do kafe i nawet nie zwracam uwagi na to .Jak wyskakuje mi"błędne hasło "to się wracam i wpisuję od nowa hasło i znów muszę zaklikać ,że przeglądarka ma pamiętać ,wtedy jest ok. Misska ,dlaczego ty nas tak zostawiasz samych na pastwę losu ,jak te sieroty porzucone ?:( No dlaczego ja się pytam ?:( jeszcze trochę i nas zapomnisz i tyle będzie :( jest mi wery ,wery smutno :(ała Ps.Czujecie coś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk, dzięki :) Zobaczymy czy zadziała u mnie następnym razem. Ps. Ja hasła nie zapominam. zawsze mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu -cieszę się z twojego szczęścia :)miło jest poczytać taki optymistyczny post :) a ból tęsknoty nie był nam wszystkim obcy a z niektórymi jest do tej pory obecny ,ale jakoś się trzymają i brawa dla nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ wiola2505 Super, że Wam się układa, i to już tyle lat na odległość. Żeby i u mnie tak było. Chociaż myślę, że jeśli będziemy ze sobą szczęśliwi tak jak teraz to zamieszkamy razem. Na razie nie ma, co wybiegać w przyszłość, ale połowa przyszłego roku wszystko pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie dopisałam dla jasności ,jak mam przeglądarkę włączoną tylko jest przymknięta w pasku to mi ciastek nie wypierniczy i hasło mam :) Dobry ze mnie informatyk ,nie ma co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem nawet wtedy kiedy mnie nie ma " Misska i to jest prawdziwy związek na odległość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyyyyyyy :D A coz to za slonik ,ze tak duzo kosztuje? Ja mam pare figurek slonikow w pokoju:D Podobno przynosza szczescie :D Czekoladko..Ty "kibolu" hehe;) zartuje,widzialam fotki,musialo byc genialnie!: Miss,phill:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łi hihi znalazłam coś co mnie zainteresowało na jakiś czas :) Ja się nie obrażam ,tylko przypominam ,że jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikisara1986
ja bylam przez 7 mies. ale niestety wszystko sie rozwalilo nie mialam kontroli nad nim chodz dzielilo nas 50km bylm u niego co tydz... ale mam czekac tydz. mam mu dac czas na przemyslenie jesli wruci to odrazu z nim zamieszkam zeby nie bylo problemow bo tak sie dogadujemy dobrze w na codzien i w lozku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek ale Ty sie nie musisz przypominac, ja pamietam o Tobie zawsze 😘 no wiesz ze zwiazki na odleglosc bywaja trudne, ale my dwie przetrwamy :classic_cool: Phill nooo jak to jaka, no praca magisterska no :( nie chce mi sie jej pisac, a sama to sie chyba tez nie napisze :( Angel bry 🖐️ cos malo nam opowiadasz o nowym mieszkanku i jak to sie tam mieszka na swoim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze całe życie jest jak związek na odległość :) jedni czekają na miłość inni na wypłatę a jeszcze inni na listonosza :D ciągle na coś czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaść Angel i Niki. Miss jak się domyślam nieśmiało. Bo wiesz ja to nie bardzo uczony, szkolony ja taki głupek folwarczny jestem. Ale tak sobie myślę że ta praca. Choć mogę się mylić bo nie mam dużego doświadczenia i w ogóle to mało co wiem. Ale tak sobie pomyślałem nieśmiało że ta praca. Bo wiesz bo ja tak tylko tego nieśmiało pomyślałem że ona jakiś temat ma. No i tak sobie pomyślałem, ale gupi widać jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×