Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

bry dzien 🖐️ Ryjek jak mozna nie lubic chipsow to ja nie wiem :D ale wplywaja zle na zdrowie, sam Phill Wam to powie, kiedy slowa mu sie rozmnazaja :D sie prawie zrymowalo :o Angel no wlasnie jak to laza po Twoim ogrodku jakies budowlance? :o przepedzilas ich? {cool] a tak na marginesie to te chipsy ogorkowe to nie dobre sa :D Ryjek no to pogratulowac tych nowych mebli, kiedy opijamy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku wypuść jakąś bestię na ogród :) Najlepiej dużą :) Miss czy ja wiem czy takie szkodliwe. W umiarkowanej ilość wszystko jest zdrowe :) Ryjku no to trzeba jakąś bibkę zorganizować bo się rozeschną i tyle z tego będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Miseczko to jeszcze zależy na jaki okres. Poza tym każdy organizm ma swoje zapotrzebowanie. Przykładowo jak są upały i piję dużo wody to podjadam czipsy (mają dużo sodu, dokładnie soli) żeby nie mieć skurczy. 150g starcza mi na 2 -5 dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby zrobić bibkę to trzeba najpierw mieć kasiurę ,tak więc kto kupi te meble po teściowej bo inaczej bibki nie będzie? :P no dla was jak po znajomości to tak jeden mały tysiąc i są wasze :classic_cool: nie wiem , dla któregoś z was w sam raz jak znalazł na nowej drodze życia czy cuś :classic_cool: Czipsy są niedobre nie tylko dlatego ,że niezdrowe ale śmierdzi z buzi po nich :O wolę śmierdzieć czosnkiem ,samo zdrowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalka ,jak ja sadzę o kasiurze to już was nie ma :D wy chytrusy jedne :D np to bibki nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy...a u mnie nadeal nie ma slonca:O Oni mogli chodzic po moim ogrodzie bo dom sasiada wchodzii kawalek do mojego ogrodu ale chodzi o to,ze sasiad nie powiedomil Nas,ze akurat wczoraj oni mieli przyjsc i wyobrazcie sobie,ze sasiad w dzien rozpoczecia nremontu poszedl do szpitala a dzien wczesniej widzial moich starszych i mogl ich o tym fakcie powiadomic ale NIE bo po co....w kazdym badz razie dzis sie juz nie pokazali....wystarszyli sie i pewnie wroca jak ten facet wyjdzie ze szpitala .... to na tyle opowiesci:P Bylam wczoraj na koncercie Feela...fajnie bylo pomimo deszczu i zimna.Za to pozniej rozgrzalam sie grzancem hehehe PS.Nie mam "besti" aby naposcic ja na obcych:P:P\ Milego dnia zycze bo dzis juz tutaj nie zagladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS.To kiedy robisz ryjku ta imprezke???:D Chipsy to samo "zdrowie"hahaha....sa pyyyszne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest od rana słonecznie ,choć na początku dość mroźnie bo -4 miałam nad ranem ,ale za to w dzień rewelka ,jak ciepła jesień albo wiosna :) Ja zamiast czipsów wolę tosty :) dzisiaj zjadłam ich tylko 5 :) znaczy 10 po składane po dwa :O a potem na obiad wciągnęłam głęboki talerz spagetti :Oi kurde super bo od wakacji przytyłam aż 2 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie tez podczepiam pod pytanie - Ryjek kiedy ta bibka? :P i dlaczego unikasz odpowiedzi? :classic_cool: a ja mialam dzis fatalny dzien w pracy, tak sie zdenerwowalam ze szok :( sie musze na kolokwium na sobote uczyc a sie teraz skupic nie moge z tych nerwow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byście się tylko wpraszali i obżerali czipsami :O ja jestem biedna jak mysz kościelna ,nie mam pieniążków na bibki ,zero złotyszy :( ryjek jest wery wery biedny :( no chyba że ....znajdzie się ktoś chętny na mebelki po teściowej :O już wiem Angel opchnę te mebelki ,co to za różnica czy sobie w pokoiku postawi mebelki kuchenne czy pokojowe ,żadna ! :O prawda ?:O Misska ,komu zrobić KO pisz to się zajmiemy z Phillem :) Phill będzie bił a ja będę go trzymała aby nie upadł i wspierała :classic_cool: odważna jestem w końcu ,no nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska dawaj namiary bo Phill pięści już ściska i jeszcze skurczu nam dostanie od czekania :D;) Dajesz Miseczka ,dajesz !!!:D Idę uzupełnić apteczkę w razie czego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak mu dobrze z oczu patrzy :( Phill bierz go na solo a ja rozgrzeję patelnie zrobimy sobie żabie udka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mu ziemia lekką będzie :| A wiecie że dzisiaj mamy wszyscy imieniny. :) Znowu bibka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam ostatnio frekwencja spada :) to się wpiszę ,zawsze to jeden post więcej ,albo i dwa bo Phill też podpisał listę obecności :) Ja mam imieniny i urodziny w jednym dniu ,także to ja się do was wpraszam jako gość :)jako prezent mogę przynieść Ballantine'sa :classic_cool: zasilę barek jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ten ,nooo zawieruszył mi się pieniążek i nie wiem gdzie jest :( jest mi smutno ,bo kręciłam głową aby ten pieniążek uzbierać na coś ,znaczy nie uzbierałam ,ale coś tam kupiłam taniej potem znów coś wyszarpałam taniej i się uzbierało no i dzisiaj chciałam sięgnąć po tego pieniążka i go nie ma :( mam za dużo kryjówek w domu i potem nie mogę znaleźć:Obuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Nie byalam tutaj bo po 1wsze byl dzien Wszystkich Swietych a po drugie szuakalam ze swoim R.mieszkania i znalezlismy:DJestem taka happy:D Dzis idziemy podpisac umowe, mam nadzieje,ze bedzie ok i nie bedzie zadnych "kruczkow":D Zapraszam na parapetowe :D Ciesze sie jak male dziecko hehe.Trzymajcie kciuki oby umowa byla ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Angel -gratulacje :) ja już mam prezent na parapetówkę :) mebelki kuchenne po teściowej będą jak znalazł :D;) żartuję :) Minął już może miesiąc ?Bo na Phill coś zaginął i nie wiem czy to już "czas" czy tak mu się spodobało łażenie po cmentarzu i moczenie paluszków w wosku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wydębiłam wolny dzień na 10 listopad, tym sposobem mam długi weekend przez 5 dni :) Ciekawe czy mój M. ucieszy się jak mu zrobię niespodziankę i zamiast przyjechać po 20 to będę idealnie przed jego wyjściem z pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: Angel pogratulowac :) super jest miec swoj wlasny kacik, chocby i wynajety, ale zawsze samemu bez rodzicow :) tez mi sie marzy wlasne mieszkanko :) brzuszek mnie boli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×