Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Bosko !!!:classic_cool: to się wymieniamy , ja wpadam do ciebie na jedną noc a ty do mnie :classic_cool: Zrobimy nocną dezynsekcję i wracam na swoje śmieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja mam krowę w lodówce :classic_cool:matko ona chyba już pół roku tam jest ,stoi nie ruszona :O aż wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowa=1litr wódki :D Przywieziona aż z naszego morza:classic_cool:ale rybami nie śmierdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :):D Miska krówki to na polu albo w sklepie w postaci cukierków :D lubię krówki mordoklejki :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej smakują jak się do zębów przykleją :classic_cool:wtedy wykonuje się takie zwodnicze ruchy języka :classic_cool:coś jak na poligonie ,w prawo w lewo ,padnij ,czołgaj się :classic_cool::D A tak w ogóle to składam zażalenie :( już nikt nie częstuje słodkościami ani herbatki nie ma😭 bardzo mi przykro ,ale idę na śmietnik zgłosić was na bana :Dbana banana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,nektarynki to ja lubię :D a ode mnie możesz dostać :jabłuszka z sadu ,brzoskwinie ,takie duże słodkie śliwki :D,winogrona :classic_cool:sucha bułkę :D Poczekam na Philla może się zrehabilituje i przyjdzie z herbatką :D A Miska wiesz co :( kurde kupiłam ostatnio takie stópki do balerin ,wiesz takie jak są podkolanówki np.i wiesz co ? Kurde one są jakieś dziwne :O Jak je zakładam to ta część na wierzchu od palców w kierunku do zgięcia stopy jest za długa i widać ją bo wychodzi za baleriny :O a ja myślałam ,że to tylko przykrywa palce ?:D albo jakieś badziewie mi gościówka sprzedała albo nie ma innych :Owiesz coś o tym ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek to ja na te sliwki sie pisze :classic_cool: dawaj, byle duzo :D co do stopek to rozne one sa, zalezy od tego jakie Ty masz buty, z jakim wycieciem, no i co firma to inaczej te stopki wychodza. jak ja kiedys sobie kupilam to byly tak male, ze na moja dlugasna stope wcale mi sie nie udalo ich zalozyc :D :o juz ich wiecej nie kupuje 🖐️ teraz tylko stopki bawelniane do adidasow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrzebuję do balerinek :( na gołą gire to dziwnie się chodzi i lubią obetrzeć a jak ubrałam kiedyś podkolanówki jak było chłodnawo to super sie chodziło :(muszę popytać w sklepie bo na targu to kota w worku sprzedała i wydalam aż 2 złote 😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa jakie potwory😭 Misska się pewnie ucieszy :D Zabieram soczek :classic_cool: Aha jakby wam coś śmierdziało na topicu rybami to, to jestem ja :classic_cool:właśnie zjadam makrelkę wędzoną :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Phill :) jaki piekny ten pajak! cudenko! :D a moge go trzymac w terrarium? :classic_cool: a i dzieki za herbatke, troszke sie zreflektowales :P Ryjek jak do dzinow to po co Ci stopki? kolanowy zaloz a nie wymyslasz :P czuje makrele :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makrelka dobra jest, lubimy, lubimy:) Miss nie wiem czy można go trzymać w terrarium. Wiem że jest dość delikatny bo to gatunek z Czerwonej Księgi. Chociaż na zachodzie występuje powszechnie. Jest dość sporych rozmiarów około 3 cm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Omatko nawet nie patrze drugi raz w ten link :Obo mi ryba wyjdzie :O A mój michu ma w tym tygodniu urodziny :)ale nie wiem co mam zrobić :( chyba torcik mu zrobię i no i co więcej ....jakiś ekstra seks nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to moje szczęście będzie miało 33latka :) Pomyślę nad tym talerzem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×