Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Kurcze a ja sama nie mam dla siebie sukienki:P Tzbn.mam ale koloru "errri" i nie wiem czy odpowiednia na slub:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pierwsza boska :Pwidziałam podobną tyle że przez szyję :) Tu jeszcze kilka innych (myślałam ze dla ciebie ta suknie pomyłka :D) http://moda.allegro.pl/item812442662_elegancka_dluga_suknia_mariot_tu_42_biala.html http://moda.allegro.pl/item812532132_przepiekna_zwiewna_zolta_sukienka_r_l.html http://moda.allegro.pl/item821915886_piekna_sukienka_szyfon_koronka_40.html taka widziałam ,ale całą białą :) sory za rozmiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ryjku :) Juz je wczesniej tez widzialam:) Sliczne sa:D Ta ostatnia jak dla mnie hehe:D Ok,.ja mykam...milego wieczoru zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dla ciebie już mamy :Dszkoda ,że nie napisałaś jakiej budowy jest panna młoda :)czyli będzie weselicho :) jeju pewnie wyżerka będzie nie z tej ziemi tańce swawola i hulanki:D ech pobawiłabym się na jakimś weselichu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co proponujesz ?:D Która mieszka najbliżej gór ?Chyba Ekusia :D Pójdziemy w góry tam wesela trwają siedem dni i nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za późno ,bo my już z Phillem działamy :D Nie masz wyjścia ,musi być weselicho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weźźźź!!!! No Czekoladko!!! No weźźźźź!!!! No my z Ryjkiem same sukcesy przecież. No weźźźź!!!! No jak my swatamy to wiesz.... No weźźźź!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego wątpisz w nasze możliwości :(dom weselny się załatwi ,tylko z panem młodym może być problem ,bo kto to wie czy trafimy w twój gust:D niestety musisz nam zaufać przez duże Z:D Philla zdenerwowałaś cholera jasna :D więc ak nie rób bo nam się chłopak zaczął jąkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..moze i maci eracje..ale opowiedziałabym wam wiecej sutuacji które mnie naprawde bola..też byłoby wam przykro..a poza tym nie wymagam wiele ...mieszkamy od sienie daleo..każdego z was trafia szlak gdyby nie wiedział co sie dzieje z jego partnerem..ja nie gotowa do zwiazu..prosze wa...jakby było trudno po pprstu napisac głupiego smsa...i gdyby to sie zdarzyło tylko raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooooooobry dzien:D 1wsza jestem . toz to niemozliwe;) hehe jak chcecie tak bardzo wychulac sie na weselichu idzcie za mnie bo ja nie lubie wesel:O kocham_i_wymagam -- ale o co kaman??:O PS.Widzialam "czyjes" super nowe fotki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham_wymagam -to nie jest tak ,że my cię nie rozumiemy ,czy też jedziemy po tobie :) sam napisałaś ,że wywołujesz kłótnie bez powodu :) myślę ,że nadmiar energii czy też złych emocji możesz gdzie indziej rozładować a nie we własnym związku :) Tak prawdę mówiąc każdy ma inny charakter ,inne problemy które towarzyszą takim związkom i na prawdę ciężko doradzić komuś jak prowadzić swoje życie/związek jak my się nie znamy ,nie wiemy o sobie praktycznie nic :)mogę ci tylko napisać ,że niestety czy stety ale związki na odległość są trudne i dla cierpliwych :)jeżeli weszłaś w taki związek to poniekąd od samego początku wyraziłaś zgodę na taki stan :)no nie jest łatwo ,ale sama musisz sobie zadać pytanie czy chcesz ,czy warto ? Niestety nie umiem się wczuć w tok myślenia twojego chłopaka bo raz nie przyjechał a to mu się nie chciało a to tamto siamto :) każdy jakieś swoje odczucia ma ,charakter itp itd :) Coś dla relaksu :)http://www.youtube.com/watch?v=zB0JISdrSsw&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku powitac:D Hmmm wejdz na NK i sama zobaczyc kto dodal nowe fotki:D Podpowiem troche, mowia do niej "Beti":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *daleka*
witaj Angel, oto jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladko nie chodzi o to,ze mi sie nudzilo i komentowalam Twoje fotki ale po to jest miejsce pod fotkami aby je skomentowac a ja lubie komentowac:D:D:D Fajne masz te fotki,nawet widzialam jedna chyba w kinie jak bylas na filmie o "Dzeksonie":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *daleka*
nie chciałabym po raz drugi sie rozczarować dlatego do tej znajomosci podchodzę z glęboka rezerwą, boje się zaangazować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *daleka*
apropo poprzedniego zwiazku, miał dla mnie znaczenie i to ogromne, dziwne jet to że wszystko co się między nami działo,wszelkie plany wychodziły od niego dlatego to według mnie jakos nie trzyma sie kupy,w jeden dzien telefon cześć kochanie i takie tak i nagle...cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej...z innej beczki:) jeszcze ponad 300 wpiso \w i Nasz topic bedzie mial 10 tys.wpisow!!!! :D:D:D daleka moze od poczatku tutaj opiszesz co sie stalo....w ogole ile byliscie ze soba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj, tak jak pisalam wczesniej moze cos m usie stalo i dlatego tel.milczy??:O Moze Jego rodzina cos wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *daleka*
rodzina? taty nie ma,mama jest z nim na miejscu a z bratem w Polsce nie mam kontaktu,nie mamy do siebie telefonu,kiedys bylo podobnie ale zaraz dostalam maila ze mial wypadek a tu...dziwne piszesz ze tak mialas,czyli jak,urwal ci sie kontakt i nie wiedzialas dlaczego? jak dlugo to trwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×