Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

witam Was kochani:-)🌼 ja już po pracy, ale dawno do Was nie zaglądałam. Za mną już 3, 5 miesiąca oczekiwania na mojego eM. Wszystko mi się nieco pogmatwało. Pracuję, ale traf chciał, że w tej samej pracy jest mój kolega, którego lubię...wydaje mi się, że robi do mnie podchody :-o no a mi tez nie jest do końca obojętny :-( Co ja mam robić>??? W ogóle nie wiem, co będzie dalej - mam wrażenie, że dla mojego eM najważniejsza jest kasa...a ja muszę sama się ze wszystkim borykać...brakuje mi go. mam mu powiedzieć, aby wyprowadził się od mamusi, jak wróci? (jego gadka to : szkoda pieniędzy na wynajem). nie rozumiem tego...zarabiając tyle szkoda mu 700zł na kawalerkę, aby się zrzucić? Zaczynam mieć mentlik w glowie...nawet nie mam z kim o tym pogadac...może źle go oceniam, może swoje robi samotność i brak jego obecności- to jest dobre na krótką metę...tak myslę, ale co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Niedzielo. Ale się porobiło. Jak się potrzebujesz wygadać to namiary na mnie znają wszystkie wyszukiwarki. Jak masz potrzebę i odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jakby zarabiał biedny tysiąc na miesiąc to by kawalerkę chciał wynająć ,że chociaż te kilka dni w roku być zawsze razem i sami bez opiekunki społecznej czyt.'mamusi"choć bardzo ją kochał u mnie dzisiaj ciepło ,nie tylko na dworze ,ale i w domku bo piekę placki :) właśnie czaruję torta ,który jeszcze nie jest na 100% pewny co do wystrojenia :D balum,balum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to był taki serial. Chyba węgierski. Taka ręka malowała białą kredką chłopka i on tam się zawsze pieklił że nie w tę stronę. No i tam była taka muzyczka właśnie. Balum balum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ku mojemu zdziwieniu okazało się że nie Węgrzy. Twórcami są Włosi i zrobili to w kooperacji z Niemcami. :) Balim Balum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie wczoraj nurza jak ta lala aż dwa razy :) raz po południu a potem wieczorem :) ale jak potem przecudnie pachniało z parku mmm:) coś fantastycznego :) słonko wyszło i wszystko okropione kroplami deszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu a w parku jak idę do szkoły to jest tak bosko ...no super ,rododendrony kwitną wszystkimi kolorami ich liście tak błyszczą od deszczu i ten zapach ...uwielbiam moje miasteczko ,jest naj naj naj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę miał chwilkę to wkleję Wam zdjęcie jak wyglądało osiedle po deszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekam/y bo nie wiadomo czy ktoś tu jeszcze jest prócz mnie :D ale nie zaraz, Czekolada zawsze podczytuje !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ryjku my tu mamy jakiś 30 stałych "słuchaczy" :) Tylko się nie ujawniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam towarzystwo :) co to znaczy że Angel podbija świat? gdzież ja wywiało? pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Holandii pojechała obejrzeć z bliska słynne "Słoneczniki"Vincent'a van Gogh'a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to wasze osiedle :) a najlepsza to ta chatka pod lasem albo parkiem w głębi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ Phill no faktycznie ladne to osiedle nie powiem :) nie to co te moje szare plyty i wszedzie syf zamiast zieleni :o a ciekawe co tam u naszej Angel, czy jest grzeczna w tej holandii, kraju swobody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×