Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Czekoladka :P ty babo cholerna ,ja ci wkleję :D Misska czasem lepiej nie wiedzieć :D ciekawość to pierwszy stopień do piekła :D czekaj coś poszukam moze będzie podobne do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek, a po cholere mi cos podobnego do Ciebie? :o chcialam zobaczyc Ciebie :( ale jezeli to az takie trudne pokazac sie jak sie wyglada, to rzeczywiscie wiecej sie nie dopominam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska dasz @ to ci wyślę :D ogólnie nie ma szału :O więc nie wiem czym tak sie podniecasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie podniecam :o dola mam od wczoraj, wykopalam go dzisiaj chyba nawet jeszcze wiekszego, a Ty nawet foto nie chcesz pokazac 😭 dobra, dawaj na maila diablicaorg@yahoo.com :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde :O nie mam w kompie fot :O to może na n-k mi dasz :O co ??:O O może podaj imię a ja cie już znajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wiem tylko jak Phill ma na imię i ja ja mam na imię :D ale reszta do tajemnica nie z tej ziemi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 kurcze , dopiero pewnie jutro doczytam Wasze posty ale jest ich tyle,ze .........ohohoooooooooooo ryjku dzieki za tego tzw. \"kopa w dupe\":) Ja tylko na chwilke:/ Milego dnia i dziś ..........13sty PIATEK!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel :) ja cie nigdy w życiu po dupsku nie kopałam :D Także trzymajcie się ramy to nie pospadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska co ty mi za @ dałaś :O zablokowała mi się skrzynka :O Diablico cholerna :O Czekoladko miło było cię przed chwilka obejrzeć na N-K:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co :D żartować nie wolno:D A i nasza Angel -Edytka:D 🌼 U mnie na n-k wszystko okrojone :O nie ma co oglądać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odblokowałam:classic_cool: zaraz mnie dostaniesz :classic_cool: koszmary nocne będziesz miała:D Czekoladko ,poczekaj no :P muszę dobrze popatrzeć :P wogóle skąd ty tyle znajomych masz :O czyżby nawet pani Krysia z mięsnego było u ciebie na N-K:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ci będę spam wysyłać na @:classic_cool: :D Hehe znajoma:D ten z boku to mój kolo:classic_cool: gorąca sztuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mam ludzi z dwoch podstawowek, gim, liceum, studia, oaza, druzyna bejsbola itd :D ogólnie jeżeli już ktoś mnie zaprosi a go ZNAM to dodaje... nie akceptuje tylko osób, których nie lubię ;) a Was lubię bardzo i całe dnie tu spędzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek fajny ten Twoj kolo nie powiem :classic_cool: Ja ostatnio oczyscilam moje konto na nk z niepotrzebnych twarzy :classic_cool: pousuwalam tych co ich nie lubie, bo po co mi oni :P i tych z ktorymi nie gadam tez pousuwalam :P po co mnie zaprasza ktos z kim jak sie pozniej mijamy na ulicy to nie mowimy sobie nawet zwyklego "czesc" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czyszczonko robiłam przed świętami:classic_cool:została mi niesamowita ilość znajomych 50 z groszami:Dale prezent dałam znajomym ,nie :classic_cool: Ogólnie to najwięcej zaproszeń od dziewczyn ,które tylko chodziły ze mną do szkół ,ale jakbyś mnie spytała o imię to nie mam bladego pojęcia:O więc pokasowałam :D Czekoladka mnie na pewno wertuje ,że hoho :D a ja chyba 8 zdjęć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×