Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

A ja w szkole grałam w palanta :( czy to też może być :D Czekam kurde :O i czekam :O a Cafe dzisiaj w zwolnionym tempie idzie :O nie wiem czy zauważyliście ale rano posty miały dwu sekundowe opóźnienie :O to nie do pomyślenia :D Coś się chyba dzieje :D czekam dalej :D Mam uczucie ,niewyżycia :D dawajcie te emoty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ślepa ja :P rzuciło mi się na oczka moje cudnej urody :D Misska ty co tam w stopce masz :P biuro matrymonialne prowadzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mojego zabijaki coś się znajdzie :D jakaś kobietka Amstaf ,bokser czy coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no przeciez ostatni link to Kachna - rasowa amstaffka sliczna, sama zobacz jaka ma prezencje :classic_cool: Czekoladko no wlasnie ja tez szukalam i nie znalazlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szpungajcie Phillowi profilek :Don was potem ładnie odnajdzie :P Wszystkie dane jak na tacy :D Misska długo się linki odpalają :O ale poczekam cierpliwie :D Nie pochwaliłam się :) mój zabijaka idzie dzisiaj na randkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to dziwne, bo mi sie odpalaja od razu :o tey no to nieladnie! 😠 jeszcze Kachny nie poznal, a juz ja bedzie zdradzal? 😡 ja caly czas czekam na wiadomosc od Filla, ze mnie juz wyszpiegowal :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss staram się nie naruszać prywatności:) Zmaluj coś to przyjdzie na Ciebie zlecenie, znajdę Cię i wpuszczę brygadę antyterrorystyczną na chatę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj jak ci poda, jaki masz rozmiar stanika :P wtedy będziemy się śmiać :P Mój Czaruś to taki kobieciarz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill jest jak otwarte karty :D chyba jako jedyny dał pierwszy zdjęcie już nie wspomnę o swoich danych :D Nie sądzę ,żeby nas prześladował :D mnie bynajmniej nie odnalazł na n-k :D a jak sądzę dużo by mu to czasu nie zabrało :D Misska mój Czaruś ma wysokie wymagania :classic_cool: postaram się jednak przemówić mu do rozsądku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss zawsze mogę wkleić filmik jak zapomniałaś wyłączyć kamerkę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska zmilkła :D Phill ty ją nie strasz :D Czekoladko :D my się już znamy czyż nie :D Może jeszcze coś dorzucę od siebie :D Mam 5 kg mąki w szafce w kuchni ,dodatkowo 3 kg cukru ,jakieś mięso w lodówce :D coś jeszcze chcecie o mnie wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam od razu non stop:) A o bieliźnie to było do Misski:) Tobie to tylko w karty zaglądam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod łóżkiem to mam masę klocków lego :D co dzień je wyciągam i co dzień tam rosną:D Misska nie ty jedyna co nie widziała:D ten zaszczyt miały tylko trzy osoby :D w tym nasz rodzynek :D Może ci któreś z nich moja podobiznę wkleja to będziesz mniej więcej wiedziała:D podobno jestem jakimś dzieckiem nieślubnym z Dynastii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×