Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Kurde Misseczka śpij spokojnie 👄 Ja pierdole :O iskry się sypią :O gg Cafe i jeszcze niech telefon zadzwoni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka :D ja cię zareklamowałam :D widziałaś :D jakby co to do ciebie po muzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam widziałam :D czytałam ten post i zastanawiałam się co o mnie naskrobiesz :D:D jeszcze nikt się nie zgłosił... chyab się boją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana wybacz :D ale może niektórzy takiej pojemności w komputerze nie posiadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd Ty wiesz jaką ja posiadam? :D ja właśnie bajeruję kolesia, żeby mi dał administratora na forum o hiphopie :D to się dopiero wyżyję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to pięknie :D zamrugaj rzęsami i twój :D Będziemy mieli DJ-kę na topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrugam mrugam już mnie powieki bolą:D ale dostanę dopiero jak w czwartek lech przegra mecz :P z tego co widziałam w meczu z walią jak zawodnicy kolejorza grali to mam duże szanse wygrac ten zakład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi kurde wytłumaczyłaś :O nic z tego nie rozumiem ale niech będzie :D kto tam ma przegrać niech przegra :D byle by twoje było :D Szkoda ,ze tak późno do nas zaglądasz :(bo ja już nynu muszę iść :( Przybądź do nas jutro w dzień :D Fill ostatnio przy kasie i stawia nam herbatkę i kawkę a i chałupy nam obiecał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ok będę wcześniej :D idż słodko śnić Ryjeczku :*:*:* w ogóle weszłam na topic i swój własny nick przeczytałam jako "chińczyk coś tam" i se myślę jaki chińczyk :D:D źle już ze mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ogólnie po dzisiejszym dniu ,klawiatura się rozlewa :O Dostałam sygnał z gg a ja komórkę do reki i piszę ostro :O To juz podchodzi pod przesilenie zwojów mózgowych:O Dobrej nocki ❤️ Ps : pamiętaj kłam Phillowi ile wejdzie ,że tobie chałupę też obiecał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku czekoladka nie musi kłamać:) Sam ją adoptuję naszą słodycz:) Robię białą herbatkę ktoś chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie moze byc filizaneczka bialej jak najbardziej :) Czekoladko ja ogladam mecze i jeszcze na Twoje nieszczescie kibicuje Kolejorzowi, wiec nie licz, ze z takim kibicem jak ja Lech przegra 😡 :P a tak wogole to dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadaam🖐️Wam Phill nie podsłuchuj:D Misska :D jak się ładnie wpieniła:D złość się dalej ,ślicznie wyglądasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku \"szpicel\" to moje drugie imię;) Miss pewne rzeczy są nieuniknione, statystyka pozwala to dostrzec wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a wiecie ,ze podobno dzisiaj na Cafe mają być nowe emoticonki :D Już kurde siedzę na redakcji:D i czekam ,czekam :D ciekawe co nam nowego naszykowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P Czekoladko no to smacznego :) a ja wlasnie wsunelam pyszna czekoladke z nadzieniem waniliowym... mmmm pychotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko cała przyjemność po mojej stronie:) Miss ty szaliku, ty kibolu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×