Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Długo mam jeszcze czekać :O bo se pójdę i będzie płacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie :DPhill za język pociągnęłam :D chłopak nam się zdemoralizuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no jestem....a przez mojego R mam nerwa na maxa...odjebal cos wczoraj .......no masakra:/ Jak mozna potraktowac w taki sposb swoja kobiete (mam na mysli mnie hehe:P) Zostawil mnie na przystanku w miescie i pojechal z kumplem....*uj go wie gdzie i dopiero przed chwila wlaczyl tel....tzn.rano dzownil,ze mu padla bateria.......Po robocie nie poszedl od razu do domu......w ogole nie wiem czy byl w pracy.......pijany w sztok byl wczoraj......a ja stalam jak ta glupia cipa sama w miescie na przystanku i to poznym wieczorem i sama musialam wracac......a tearz jak dzwonilam to nie odbieral tel:/ Doidam,ze On musi cos odjebac:/ A jak grzeczna dziewvczynka tlyko kiedys raz cos zlego zrobilam ale to bylo dawno i NIBY mi wybaczyl ale...sama nie wiem ,chociaz przed moim bledem tez odwalal maniany:/ ..ale nie skaldnie napisalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi glownie o to,ze jak jest juz ok. to On musi cos odjebac:/ ...a ja jak glupia ta pinda do *uja.....ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też :) tylko nie chcą nic więcej wydusić z siebie :) Czekam jeszcze moze się któraś złamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się złamię:D TRZASK!!!!!!!! złamałem sie AAAAUUUUUUAAAAAA!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no i wyszło szydło z worka :) jak wytrzeźwieje to z nim pogadaj . Tak bez jaj ,pytaj prosto z mostu w czym rzecz ,puścił się to koniec . Nie ma miejsca na takie rzeczy w związku .Z reszta widać że od dłuższego czasu coś wam się pierdoli :O no nie ukrywajmy ,ale sam rączki do tego przyłożyłaś swoim wcześniejszym wyskokiem :O Powinnam ci jak ta matka liścia sprzedać :O a jemy między nogi :O Kurwa jak dzieci :O Gadaj z nim i się nie pierdol :O młoda dupa jesteś jakby co :O Za dużo filmów i telenoweli żeście się naoglądali:O Ogólnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku ale nie wiesz jak wczesniej bylo przed tym,,ak sama napisalas "wyskokiem"...to wszystko jest pojebane i huj......no to ladnie rzucam "miesem ":/ Kazdy mi mowi jedno a ja nadal przy swoim trwam i po dupie dostaje:O Masz racje..jebie sie od jakiegos czasu ale.....no wlasnie,to ALE:/ Glupia cipa i juz.... Ide do wyrka chociaz i tak nie zasne :O Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie burdel na kółkach zrobiłam na topicu :D Philla zdemoralizowałam i jeszcze złamałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jak wybryk to se jaja nie rób bo wiem o co chodzi :) może nie za dużo było tego ale zawsze było :) a chłopaki są pamiętni tak jak kobiety i potem wychodzi oliwa na wierzch . Nie denerwuj się ,wiem ,ze ci zależy .Zrób tak by było dobrze ,ty wiesz co wam potrzeba a czego brakuje . A i bez nerwów ,spokojnie bo moze nic wielkiego się nie stało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde normalne mam rozdwojenie jaźni :O czy coś :O Nie doczytał że on wcześniej już hulał :O no i z tego co piszesz się nie wyhulał :O dziwne :O chłopak ma już kilka ładnych wiosen na karku :O Angel bez jaj ci piszę :O ale ja z kimś takim nie widze przyszłości :O no sory ,ale ja juz tak mam :OZabawa zabawą , zły dzień złym dniem ,kłótnie kłótniami ,ale ja w życiu ze swoim takich ekscesów nie miałam :O I powiem ci że on też swój charakterek ma ,zadziorny jest często ,i fochem strzela :D (jakby mu to coś miało dać ):D ale w życiu nie dał mi do zrozumienia ,ze mogę być go nie pewna :) Zaufanie i pewność na poleganiu na sobie to podstawa :) Będziesz taki raj miała cały czas bo to się w tym wieku nie zmieni ,on ma juz takie zachowanie zakodowane ,ty popuszczasz on skorzysta nastepnym razem i znów się powtórzy . Jeju jak mnie paluchy bolą :O tak to jest siedzieć na kilku topicach jednocześnie i jeszcze gg sobie uruchomić a najlepiej konferencję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsyka
... fajnie spotkać na forum tak pozytywnie zakręconych ludzi .. miła odmiana :), pozdrawiam ryjekk i philozoph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekajcie :D ja juz jestem :D Ktoś mnie pozdrowił :D ulala :D Misska ty Philla poskładaj jak puzzle :D ja lubię puzzle :D to ci pomogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole aż się zaczerwieniłam :D Misska ,masz rację trzeba chłopaka umocnić :classic_cool: co by nam się nie chwiał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ale ręka nie powinna być na czole;) witaj blumblasek, Korsyka dzięki ja też pozdrawiam Idę się zebrać do kupki;) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebrać czy rozebrać:classic_cool: bo to różnica :classic_cool: A z tą kupką poczekaj do rana :D będzie świeża gazeta ,nowe informacje można dłużej posiedzieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gówno prawda :D sama nabroiłaś a teraz ryjek to ,ryjek tamto :D Ja się przyznaję źle sklejałam bo kleju żałowałam :D i jak było widac na załączonym kiedyś zdjęciu Filla na łyżwach ,chłopina się chwiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem znając moje zdolności, powinien prosto stać :classic_cool: Chyba pogubiłyśmy części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej Misska ty może on przez nas tą córę nie może zrobić :O Witaj czekoladko :D gdzieś ty była jak cię nie byłO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×