Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Jak to (śli)maczek:O przecież mi robota pali sie w rękach :O Jeszcze nie widziałam takiego szybkiego ślimaczka :D Jestem ślimaczek szybkościaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie :O atomowy to lepiej nie :O bo jakiś mutant ze mnie by mógł być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O shit !racja :O zawijam moje różki , domek na pleckach i zapierdalam na łąkę :O O shit !nie ! nie mogę ! bociany niedługo będą grasowały :O Przesrane jest życie ślimaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już wierzę :Ozapewne zacznie się na skorupce a skończy dupce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Twojej dupki dobierac sie nie zamierzam :D :D :D kurde, a takie ladne terrarium bys miala, z roslinkami i stala temperaturka, a Ty nie chcesz 🖐️ kurde kurde, dola dzis mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh ... ja jak mam dola to tylko przez tego osobnika plci przeciwnej :( szkoda gadac :( wroce do domu, wyplacze sie w futro mojego psa i juz bedzie cool :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypłacz się do mojego rękawa:( i powiedz ładnie co się stałO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żebyś mi po szyi nie pojechała :O bo tego to nie lubię :D Ogólnie to jest :classic_cool: Zastanawiająca cisza na naszym topicu:) zaginęły dziewczyny czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja. Chociaż nie wiem czy mogę to jeszcze związkiem nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate 👄 choć do nas :D my też już nie wszyscy w takich związkach a co po niektórzy wogóle nie są w żadnym :D ale to nam nie przeszkadza :D Pogadać o wszystkim i niczym zawsze można :D Powiedz coś o sobie :) ja pani psycholog z chęcią cię wysłucham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 lata, jestem na emigracji, w Polsce mam studia, tutaj pracę. Miałam faceta z innego kraju, przyjechał tutaj i tak się poznaliśmy ale już wyjechał :D :( Młoda jeszcze jestem, mam nadzieję, że to jeszcze się wszystko jakoś ułoży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no kobieto to masz jeszcze czas na wszystko :D nie ma tak pięknie :O no cóż :O ale ogólnie to jesteście razem czy sama nie wiesz jak wygląda sytuacja:O Nic się nie smuć my tu się sobą zajmujemy :D w wakacje jedziemy do Philla na nowy dom :D weźmiemy cie ze sobą :D Phill zapewne się ucieszy :D Misska ci tatuaż zrobi i kilka kolczyków zapnie :D Angel piffkiem poczęstuje :D Ekaterini park rozrywki załatwi :D Czekoladka jakąś muzę pomoże ściągnąć :D Shanya zagineła na razie pewnie swoje piesie prowadza na spacer :D A i smutna niedziela ,ale ona wpada jak jest tylko niedziela :D No i JA prezes firmy :classic_cool: wszelkie skargi i zażalenia kierować do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ech....nawet nie mam sily czytac co pisaliscie:/ Mam problemitos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde co wam dzisiaj :O Pisz młoda co tam się stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa Angel wal :O bom nie roznosi :O To wszystko przez was :O tak brzydko przeklinam :O tylko przez was :O wy mnie tak nauczyliście :D a zwłaszcza Phill :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurwa nie pierdol Ryjku że przeze mnie klniesz;) Bo ja Kurwa kulturalny jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×