Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

O kurde on jest boski 😭 właśnie go widziałam w goooglach :D Ja to bym taki chciała ,ale taki gdzieś z pół metra długi :) i jeszcze jakby sobie go na komódkę położyć ładnie :) eh...fajnie jest mieć marzenia :D Misseczka tak wiem już twoja pora 👄 spij ładnie i wyłącz kamerkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jakieś pytania, bo się zacząłem rozgrzewać:) A Ryjku uzupełnię jestem też dyplomowanym fotografem ale nie praktykuję w zawodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde 😭 ale ceny tez są boskie :O tylko dla Bogów :O Oj ja to bym sie pokusiła o taki żaglowiec :( ale najpierw bym chciał domek na wzgórzu i salon tylko dla dorosłych a tam piękna biała żaglóweczka :( Teraz to ja mogę myśleć o ozdobach z betonu:O takie mam sprawne ruchowo dzieci:O Najlepsze żaglówki to robiłam za dzieciństwa:D skorupka od orzecha,patyk i liść :D albo styropian, patyk i liść jako żagiel :D Dobra ja też wymiatam do wyra :O jutro wszas muszę wstać :O Muszę lecieć z pitem😭 3 kilosy pod górkę bez chodnika w zaspie śnieżnej 😭 o cholera trzeba było sobie prawko zrobić😭 autko pod domem a ja z buta muszę zaciągać 😭 Dobra nie marudzę wam idę nynu :D Dobrej nocki dla wszystkich 🖐️ Czekam na poranną kawę :D a i jeszcze może jakieś ciacho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill żeby nie było :D jutro dalszy ciąg pytań :D Także prześpij się ładnie ,przemyśl co możesz co nie :D a my cię juto przemaglujemy:D A i z tymi wypadkami już skończ co nie :Omy tam z kwiatkami po szpitalach nie będziemy latały :D Ok.ok. już mykam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiłem w dzbanku na podgrzewaczu żeby nie wystygła:) Kto chce niech sobie naleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Filozof zaniedbujesz mnie od wczoraj :( zawsze herbatka juz stala jak przychodzilam, a wczoraj nie bylo, dzis nie nalana, ja nie wiem co sie dzieje :( dobra... ide sobie sama nalac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, a wracajac do pytan :classic_cool: teraz mi sie tak nasunelo.... spotykamy sie na tym obiecanym ciachu i herbatce ;) przepuszczasz mnie w drzwiach? odsuwasz krzeslo? itp. ;) czy przepychasz sie ze mna w drzwiach, zeby wejsc pierwszym :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzień zachowuje się dość szarmancko. Podaje płaszcze, przepuszczam przez drzwi, odsuwa i przysuwam krzesła, pomaga usiąść, wstać, prowadzę pod rękę itp. Oczywiście w dzisiejszych czasach spotyka się feministki które traktują to jako obrazę. Szanuje to i staram się nie zapominać o tym. Są też kobiety które przyzwyczaiły się że muszą sobie radzić same. Moja pomoc wprawia je w zakłopotanie i w takim przypadku staram się unikać takich gestów. :) NEXT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usatysfakcjonowala mnie ta odpowiedz :classic_cool: to kiedy odwiedzisz moje piekne miasto? :D a i widze, ze sie spodobala zabawa w 100 pytan do :D :D :D czy masz jakies fobie? czy jest cos czego bardzo sie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde cześć Wam:D 🖐️ A ja se w chacie siedzę :D a nie poszłam jeszcze :D a co się będę spieszyć :D kurde kurde:D Widzę z okna ,że pogoda kusząca :D słonko się przebija przez firany :D to chyba specjalnie dla mnie :D Misska widzę ,że ostro jedziesz :D dawaj dalej :D ja jeszcze się dobrze nie obudziłam wiec w głowie pustka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ryjku:) Miss jeszcze nie wiem kiedy będę w Twoich okolicach. To zależy od zleceniodawcy, a na razie mu się nie śpieszy:( Boje się jak każdy:). Bez strachu nie ma odwagi:) Jeśli chodzi o fobie to chyba nie za bardzo coś się znajdzie. Nie potrafię wymyślić niczego na poczekaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss tak mi do głowy wpadło jedno małe uzupełnienie do poprzedniego pytania. Takie traktowanie kobiet jest bardzo często źle odbierane przez ich partnerów. Zazwyczaj dokuczam im w ten sposób by się troszkę dowartościować:) Czasami wyzwala to jakieś bardzo złe reakcje skierowane przeciw kobiecie (mnie się boją to wyżywają się na kobiecie). Wtedy sobie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ryjku 🖐️ ja mam umysl swiezy po filizance yerba mate :classic_cool: Fill ano nie podoba sie facetom, ze ktos inny traktuje ich kobiete lepiej niz oni sami :o ja sie moge przyznac, ze lubie dzentelmenow :) moze jestem staroswiecka, ale jest mi milo gdy facet traktuje mnie jak kobiete, a nie jak kumpla :D czy masz jakies nalogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W klasycznym pojęciu nie. Nie piję, nie palę, nie ćpam, nie puszczam się. W mniej klasycznym rozumieniu nałogiem jest coś co nazywam "dobrą adrenaliną", miłość do kobiety, drobne przyjemności itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie idę :O zimno jak cholera :O nie będę marzneła z małą :O Poczekam na lepszą pogodę :D nawet słonko się schowało jak wyszłam z piesiem :D wiatr zimny wieje :O bryyy Phiil czyli jesteś nałogowym miłośnikiem swojej partnerki :D Heheh ja też tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Ryjku, miłością upajam się do nieprzytomności. A z miłością inne używki nie mogą konkurować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mialam na mysli wszystkie nalogi :) ja np. jestem zakupoholiczka :( kurde Fill wydajesz sie byc idealem :D a przeciez idealy nie istnieja, wiec prosze wymien swoje wady, bo sadze, ze jakies na pewno sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparty jak osioł, złośliwy, niepoważny, dziecinny, przemądrzały, non comformista. Z gróbszych wad to tyle. Poza tym jestem bałaganiarzem, ale od sprzątania bardziej nie lubię bałaganu:) Leniwiec, ale to skutecznie nadrabiam dyscypliną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to moja subiektywna opinia, bo każdy może postrzegać różne moje postawy i zachowania jako wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w51 bezlog
Witam Poszukujemy interesujących rozmówców na tematów wiele WWW.swiatowid.fora.pl zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×