Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ryjkkkku wiesz...szlak mnie trafia na sama mysl,ze to JUZ maj a ja nadal w Polsce:O Poza tym ja swojego (jak sama Go okreslilas) lubego widuje prawie codziennie:) Na dniach mam nadz.ze wyjedzie...sam:/ beze mnie przez ten wypadek....no ale coz, trzeba dopatrywac sie dobrych aspektow:) ok.przylukam ta stronke WIZAC:) Udanego i slonecznego weekendu zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a ja myślałam ,że on pojechał juz :) a ty masz go sobie na codzień :D Wiesz prawdę mówiąc każda wasza rozłąka ,bedzie was utwierdzala w przekonaniu czy na prawdę chcecie być razem czy tez nic z tego nie wychodzi . Z tego co widze to chyba juz się pogodziliscie po tamtym ekscesie :) mam nadzieję ze wszystko jest u ciebie ok.:) Nie dziś to innym razem pojedziesz :) i pamietaj skróć te cholerne nogawki w spodniach :D zebyś mi tu za miesiąc nie przyszła ,ze kolejną rekę połamałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Come back:D hehehe ostatnio mialam te nieszcesne spodnie na sobie to juz mi sie oberwalo:P Noooo jest,jest w Polland....juz dawno po tamtym ekscecie jest ok.i oby tak dalej:):):) Co do umacniania zwiazku po przez rozlake to tyle razy On wyjezdzal,ze nie musisz mi o tym pisac:D...na tyle mojej filozofiiiiiiiiii hehe;) Milego dnia:D PS.weszlam na strone wizaz.pl i nawet jest ok....pozniej dokladniej ja oblukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku odpowiadając na Twoje pytanie tak z gróbsza bo nie chcę ze względu na dyskrecję podawać zbyt wielu szczegółów. Została mamą czwartego aniołka, teraz robi badania \"spraw kobiecych\" i zapowiada się operacja. Twarda jest choć widać po niej że bardzo ją to dotknęło. A ze spraw przyziemnych to skończyłem romansidło. Jak macie sporo cierpliwości (bo facet ciężko pisze) to polecam. Nie jest to książka spektakularna na sposób hollywudu ale zawiera sporo ciekawych, życiowych spostrzeżeń. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill nie pytałam o dokładne informacje :) tak chciałam wiedzieć czy się troszkę pozbierała :) teraz pozostaje trzymać kciuki ,ze bedzie wszystko dobrze :) Może sie pokuszę o to romansidło :D tylko jak bedzie w bibliotece :D pomyslimy :D a tak poza to dobra książka nie musi być historią istną z hollywod :D nie musi takze posiadac jakiejkolwiek nagrody :D ważne ,ze komuś się podoba i dobrze się ją czyta :D A ja przy garach praiwe kończę :D późno się zabrałam za robotę i tak mi jakoś to szło jak krew z nosa :D zeby to byli jeszcze jacyś zwykli goście :O nie kurde takie bambry wiejskie co się czlowiek musi nagotować swojskiego żarcia tony :O zastaw się a postaw się ot taka u nich tradycja :D dobrze ,ze tylko raz na kilka lat przyjeżdżają :D amen .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek 🌼 Czekoladko to dzis bedziesz miala cukierkowy dzien;)...a ja nadal w chacie siedze i jutro zakicham dentystke:P:P:P......mam dzis ochote na bronka.....cos mnie naszlo, kto mi kupi i przyniesie do domu?:D Dam po znajomosci napiwek hehehe Heave a nice day :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 bryyyy 🌼 ryjku co narobilas reka,ze zakwasy masz?:O i co tam nie tak z Twoim samopoczuciem?:O Szukaj pozytywow zycia:D ...oj,sliczna pogode mamy....grillllowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graba wszystkim :D Angel a ogólnie to nic :D takiego mam sobie lenia dzisiaj :D i chęci takie do roboty, że hoho :D jednakże robotę swoją domową uczyniłam i jestem juz obrobiona ,wolna i chyba się pogonię na miasto :D Tak ,u mnie pogoda także niczego sobie :D choć na bikini za wcześnie :D Musze wpaść do gminy i załatwić ważną sprawę :D i tak się zastanawiam czy od razu z pyskiem wyskoczyć ,czy z pełną kulturą :D no zobaczymy jaka mnie pani obsłuży :D miła czy znudzona życiem :D jak ja lubie takie kobietki do stanu trzeźwości doprowadzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek Kochani :) u mnie tez pogoda sliczna dzis :) sloneczko grzeje, az chce sie zyc :D wizaz jest cool :classic_cool: hcfor jest cool :classic_cool: kafe tez cool :classic_cool: :D no i allegro :D jak nie wiecie gdzie jestem - to jestem zapewne wlasnie gdzies tam :classic_cool: :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska gdzieś się szlajała 😭 ja tu czekam i czekam i się nie doczekam :D Coś mi kafe wolno idzie :O Ja wczoraj na allegro sobie oglądałam bluzeczki :classic_cool: i powiem wam ,ze kurde jest parę takich co mi się podobają :D a najważniejsze nie są drogie :D może się skuszę na którąś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no jak to sie nie doczekalas jak przecie oto jestem :classic_cool: :D taaa ja jak juz wejde na all to sie bez zakupow nie obejdzie :D tylko kurde bikini jak sobie ostatnio zamowilam to sie za male okazalo :( nie wiem kurde co jest grane, ale chyba mi przez zime piersi urosly i sie w staniczek nie wmiescily 😭 a takie sliczne bikini zamowilam 😭 i trzeba bylo je upchnac :( a w weekender tez zawitalam do centrum handlowego, ale zakupy zrobilam skromne - tylko bolerko turkusowe i bluzeczke blekitna kupilam :) a chcialam jakies nowe okularki, ale jak na zlosc we wszystkich co mi sie podobaly wygladalam idiotycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo z okularami :D juz któreś lato z kolei nie mam okularów bo ...kurde ktoś fajnie wygląda a ja jakoś ciulowo :D I tak od od słoneczka i marszczenia czoła i mrużenia oczu zrobiła mi się taaaaaaaaaaaaaaaka zajebista zmarszczka mimiczna :D wyglądam jakbym ciągle była wkurwiona :D no cóż ma się ten urok :D :classic_cool: Dzisiaj zabieram się za rzucania palenia juz po raz trzeci w tym miesiącu :D czy ja kiedyś dam radę :D mam zapas słonecznika na rok :D tam gdzie łupiny bedą leżały tam byłam ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D W ten jakze słoneczny, piękny dzionek :D dzisiaj mam małą wycieczkę do US :D dobrze że ciepło bo mam co iść :D Misska słonecznik zbieram na nerwy podczas rzucania :D sobie łupie i łupię i juz mnie brzuch od niego boli :D chyba sobie orzeszki ziemne będę kupowała :D A tak w ogóle to jest fajnie :D o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łe ja nie mam co się wkurwiać :D mam tylko papier załatwić także bez łachy :D wczoraj miała bojowe nastawienie w gminie i nie było trzeba bo kobitka pełna klasa miła ,fajna i chetnie pomogła :D takze nie jest żle na tym świecie sa jeszcze dobrzy ludzie :D Choć przyznam ,ze w US jest taka jedna stara dewotka ,od podatków od nieruchomości i gruntów ,ja cie pier..... nosz nie ma bata na nią :D ale my znaleźliśmy jej słabą stronę :D wystarczy puścić do niej ładnego chłopaka i niech wali jej tytułami pani magister itp ,do tego piekny wymuszony usmiech i baba ma miekkie nogi :D ale jakby co to ja nic nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Ryjek te dziny LEE sa oboskie! musze je miec :classic_cool: i cena kurde dobra. tamte biodrowy tez fajne, ale maja rozszerzane nogawki, a ja wole proste. i ta bluzeczka z bufiastymi rekawkami mi sie podoba :) cos czuje ze beda zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przybyłam do domu :D masakra była ,trochę sie szło :D małą musiałam dwa razy na barana brać :D dobrze ,ze to szczere pole :D ktoś by pomyslał żem wariatka :D Misska te Lee fajne ,ale kurde to jeszcze nie te :D coś mnie sie pomyliło :D tamte mają takie fajne kieszonki bez zapinania :D normalne po prostu :D ale przyznaję ,ze kolory mają fajne :D mi tam jeszcze takie ciemne przecierane się poodbają i takie szare ?chyba :D jako rurki pierwsza klasa :D i fajnie skrojone w pasie są :D No ja też bardziej na ta z bufkami :D taka uniwersalana i fajnie by wyglądał do takich bermudów w kratę :D moja matka ma takie fajne przetykane złotą nitką :D zajebiste ,brąz z czym tam jeszcze do kolana :D chyba je zapiernicze jej :D Szukam jeszcze od dłuzszego czasu takie bluzy adka czerwonej na zamek ze stójką i tylko trzy białe pachy na ramionach :classic_cool: takie cudo a\"la 80-90 lata :D ja to jestem śmigus i sportowe ciuchy lubię :D i ta bluza to mnie nęci tylko cena zabójcza jak na razie :D moze kiedyś na allegro będą tańsze :D Powie,m ci że te niektóre bluzeczki kosztują jak barszcz takie tanie ,nawet z przesyłką się opłaca :D Szukam jeszcze takiej białej coś jak nietoperz ale dopasowana ,takie coś podobne jak kiedyś wklejałam ta w pasy kolorowe :D z łódeczkowym dekoltem :D U nas ostatnio przywieźli towar letni czy tam wiosenny :D i są takie fajne baleriny i inne buciorki w groszki :D ale zajebiste :D na koturnie i na płaskim ,z kokardą i bez :D od koloru do wyboru :D wszystkie pastele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde część Phill :D chciałeś coś dodać od siebie ,o modzie ?:D O a moze ty się wypowiesz czy tam któreś z tego jest fajne ,wiesz jako chłopak ,nie :P to my bedziemy widziały na co się napalić i w czym nam do twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wogole uwielbiam dziny LEE :) zawsze dobrze leza :classic_cool: no wlasnie Phil - jak Ty to widzisz meskim okiem :D znaczy sie nas w tych ciuchach :D ja ostatnio wlasnie kupilam sobie takie szare rureczki - cudo mowie Ci :classic_cool: i do tego zakladam moje czarne buciki z wycietymi paluchami :) a nietoperki to ja lubie bardzo, wygodne sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na all są te netoperki ,ale strasznie szerokie :D a ja bym chciała taką bardziej dopasowana a nie obciągłą jak wór :D i to samo z rurkami nosze tylko z prostymi nogawkami ,nie ze zwężanymi :D jakoś tak szkieletowo w zwężanych wyglądam :D patyczak istny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no nie wiem czy mogę publicznie ujawnić swoje zboczone poglądy w temacie kobiecej mody:) A tak poza konkursem. Miss ja jutro jestem w Poznaniu. Nie będziesz się może kręcić po dzielni??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×