Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

No są :D widziałam ,niestety niektóre sa dla mnie nie osiągalne :D Ło ładnie na żywca idziesz :D ja tyle odwagi bym nie miała:D Trzymam kciuki żeby nie bolało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaadziaaa
Związki na odległość są bardzo bolesne. Wiem,bo sama to doświadczałam i strasznie cierpiała,tęskniłam i cały czas myślałam co on tam robi itp itp. Więc moim zdaniem związek na odległość jest bez sensu. Wiem tyle,że już się w to na pewno nigdy nie wkopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wariatki :D od tego jest znieczulenie aby z niego skorzystać :D ja tam bym korzystała ile wlezie :D Misska ty mnie namawiałaś na wizaż a ja tu czytałam ,ze tam jest burdel na kółkach :D kółeczka wzajemnej adoracji ,nowi traktowani jak psy :P nie nie to ja podziekuję :D za spokojna jestem na takie ekscesy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek znieczulenia sa dla cieniasow :P :D a gdzie Ty takie herezje o wizazu przeczytalas? :o ja nic takiego nie zauwazylam, wrecz przeciwnie, poznalam kilka bardzo sympatycznych osob z ktorymi fajnie sie plotkuje :) zreszta ja udzielam sie tylko w tematach, ktore mnie interesuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiadasz żem cienias :D no pogadamy jak po kilkugodzinnych bólach własnymi siłami urodzisz dzieciaczka bez znieczulenia :D A te piekne opinie o wizaż to tu przeczytałam :D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4055346 :D mogłabym nawet sie pokusic o nowe forum :D ale czy ja mam tyle czasu ? czy mi się chce ? czy kiedyś naprawią tam tą nieszczęsną wyszukiwarkę ?:Dczy ..? no nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie juz pada:) może i dobrze niech sobie roślinki ładnie rosną :D nie bądźmy samolubni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku o co to to nie :P zadnego rodzenia dzieci silami natury - az taka odwazna to ja nie jestem :P :D haha dobry ten temat o wizazu :D wiesz z paroma sprawami maja racje rzeczywiscie. \"wyszukiwarka nie gryzie\" to staly tekst :D ale nie powiem, bo ja tez pare razy sie wkurwilam, bo ktos prosi o pomoc/rade - odpowiadasz co i jak, a za chwile ktos pyta sie o to samo, no to znowu ktos odpowiada to samo i to sie powtarza tak kilka razy, bo sie ludziom nie chce przeczytac chocby 2,3 stron tylko pytaja sie po 100 raz to samo, mimo ze juz kilkadziesiat razy ktos poradzil w takiej sprawie. za ktoryms tam razem na prawde sie czlowiek moze wkurwic, bo plodzisz rady, zeby pomoc, a przeczyta to jedna osoba, a nastepna sie jeszcze raz zapyta, bo nie raczy cofnac sie strone wczesniej :o kurde ale namotalam :D ale mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi :classic_cool: ja zalogowalam sie tam jakis rok temu, nie znajac tam nikogo i jakos nigdy nie mialam zadnych problemow :) ani z wyszukiwarka ani z zakladaniem tematow ani z zadnymi kolkami wzajemnej adoracji :D chociaz akurat na dzial moje makijaze nie zagladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil what are you do??? :D zreszta cokolwiek to by nie znaczylo - zrob jej to :classic_cool: irytuja juz mnie te zeswirowane mamuski wrzucajace wszedzie linki :o i myslalam, ze tylko mnie irytuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss tak czy owak piętek jest:) Czas weekendowych spotkań:) tych co na codzień są daleko od siebie:) Długie lata o tej porze zasuwałem pociągiem:) Kurcze jakiś sentyment mnie dopadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku próbowaliśmy ona do mnie. Ale nie wyszło i zrobiliśmy to odwrotnie i wyszło znacznie lepiej:) Nie gadaj że samotny, masz przecież mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D http://www.youtube.com/watch?v=qYS732zyYfU :classic_cool: ta da da da tadam :classic_cool: :D Musze wam napisać ,ze mój piesio pojechał wczoraj do dziewczyny :classic_cool: wiecie w jakim celu :classic_cool: to juz trzeci raz w jego karierze :D Jutro mam gości :O w ogóle mi się nie usmiecha ich gościć bo wprosili się bez pytania :O nie lubie jak ktoś robi za mnie plany :O za karę nic im nie dam do jedzenia :D U mnie tez wczoraj popadało :D ale powiem wam ze powietrze od razu inne :D Mnie nie było przed kompusiem bo mężuś robił coś tam :classic_cool: koledze z modemem :D a ja dzielnie się przypatrywałam :classic_cool: trzeba się uczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO Ryjku ale jaki piękny poranek, taki spokojny żeby nie powiedzieć leniwy, słoneczko za lekką mgiełką:) No po prostu śliczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mgły nie było :D ale cieplo mam i słonecznie :D pogoda cud malina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziendoberek 🌼 ..o jakim wizazu wczoraj byla mowa??? ...fakt,sliczna mamy pogode ale co z tego jak ja musze siedziec w chacie aby wykurowac sie do poniedz.:O qrcze....jeszcze troche i juz maj mamy....ale ten czas szybko leci...az za szybko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angel 🖐️ A gadałaysmy wczoraj o wizażu ,zobacz sobie w przeglądarce taka stronka dla kobitek i tam jest takze forum :) coś na styl kafe tylko bardziej kolorowe i pilnowane bardziej :D Nie rozumiem czemu zesmutniałaś na mysl o maju :) przecież bliżej bedzie do końca twojej rekonwalescecji i chyba blizej do twojego spotkania z lubym ? :) a jeszcze blizej może do twoich planów związanych z wyjazdem :) Miałam jeszcze sie pytać Philla a zapomniałam oczywiście :Dmówcie mi skleroza :classic_cool: :D Nie no ,chciałam sie spytać jak tam sie czuje ta twoja znajoma Phill ,wiesz ta co nie zdążyła nacieszyć się tym swoim maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×