Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dziendoberek:D W koncu jestem w domciu, tzn.wczoraj juz mnie poscili ale nie mialam okazji aby tutaj luknac:O Wymeczyli mnie na maxa, o maly wlos bym zemdlala, poty mnie oblaly jak mi lekarz wyciagal te druty z reki:O:O:O Cisnienie mi poszlo do glowy....szkoda gadac:O Przezylam jak widac ale jutro znowu jade bo.....zabraklo im tuszu aby wydrukowac moj wypis i skierowanie aby ustalic date kiedy wyciagna mi szwy.....masakra z tym szpitalem!!!!! Pozniej poczytam co tam u Was slychac...mam nadz.ze juz wyzdrowialyscie kobietki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Angel słonce :) współczuję ci tych przeżyć :O dobrze ,ze już po wszystkim :) chociaż szwy tez nie są zbyt miłe ,ale to jest pestka w porównaniu z tymi drutami :O dzielna kobietka jesteś ,teraz mozesz odpoczywac i dochodzić do zdrowia :) Cześć Czekoladko 🖐️ co dzisiaj gotujemy ?:D Misska ja nie wiem jakich ty gumek używasz ,ale moje nie wyrywają włosów :D czyżby recepturki ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak zamykame :D dobrej nocki dla wszystkich 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) Zapowiada się upalny dzionek :D byłam z Azorem na spacerze i wcale nie chciało sie wracać tak jest ślicznie :D A ciekawa jestem jak tam nasza Monia z malutką się czują :) i czy dała sobie jakoś radę z mieszkankiem :) trzymam kciuki żeby dziewczynie wszystko dobrze sie ułożyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to jest :) tylko to co to jest ?:O coś na styl albumu zdjęc czy tam hostingu zdjęć :D i co to jest tam po lewej :D bo nie rozumiem :O co tam, coś do pobierania ?:O A co to znaczy (kopiuję :D)\"Headline Slogan text\":O Tylko sie nie śmiejcie :O ja naprawdę nie rozumiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nic konkretnego:) Robię sobie galerię zdjęć :) A ajieś tam napisy to skutki uboczne tego że jeszcze robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest fajne :D nawet ten kolor fajny :D ja bym, tam, jakies żółte coś dala :D nie wiem moze zawijaski jakieś :D tak tajemniczo :classic_cool: :D A zdjęcie z konikiem boskie :D sam robiłes ? czy zapożyczone ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konie to moje dzieło:) Pierwsze zdjęcie na nowym sprzęcie które odważyłem się pokazać publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek all 🌼 Joooj ten spzital mnie rozbraja ...masakra!!!!! Philll co Ty znowu kombinejszon?:P Pozniej lukne na link,ktory zalaczyles tutaj:) Milego dnia i weekendu zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku napisalas,ze teraz moge odpoczywac i dochodzic do zdrowia......ja prawie zeswirowalam z tego nic nie robienia......musze robote znalezc albo cos lekkiego za granica ale jaka tam lekkka robota jest za granica:P:P:P...poki co reke musze cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc......jeszcze raz zycze Wam milgo i udanego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berek :classic_cool: Phill cos pustawo tam u Ciebie na stronie :D chcialam pokomentowac, ale do wyboru mam tylko konia albo konia albo konia :D :D :D i dlaczego tak szaro? ja rozumiem, ze szary jest w modzie, ale ja widzialabym tam jakies delikatne odcienie zieleni :classic_cool: Angel :) racja ilez mozna wypoczywac i nic nie robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jest koń koń i koń:) Na razie przygotouję stronkę:) W miarę jak kolekcja fotek będzie się powiększać będzie bardziej kolorowo. W sumie to tylko koń działa:) Reszta jest do przerobienia:) nie wiem tylko czy mam sobie zrobić domenę e-fotos.eu czy philozoph.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka111
hej! co o tym sadzicie ze moj chlopak chce leciec za granice na rok czasu ? wszstkie psiapsioly mi mowia ze to nie przetrwa i ze dziwia sie ze ona zostawia mnie sama ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka ja wiedziałam ,że ci się spodoba ta piosnka :D mój starszy syn ma ją w telefonie :D a jak przychodzi mu sms to ma ten gong z gg:D Powiem ic szczerze ,ze mnie także korciło by dać Phillowi komentarz do zdjęć:D ale bym jeszcze zjobkę dotstała :D Phill ja projekt twój to jak najbardziej podpisz sobą :) same fotos kojarzy sie z fotosikiem :O a sam Philozoph to ? no właśnie nie wiadomo dla obcych z czym, :D może fotoPhill.eu :D prawdę mówiąc nie wiem :D tylko te choinki mi nie pasuja troszke :O no nie wiem czemu :O jakieś takie z bajki ?moze daj takie bardziej\" prawdziwe \"tylko strona moze wyglądać jak portal \"Szanuj las i naturę \":D Ja to mam poczucie humoru :O dobra juz kończę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam zwidy :O Misska ty byłaś na 200 stronie a jesteś na 199 :O wsteczny włączyłaś czy jak ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×