Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gdzie jesteście ?:D Dziewczyny, widzę dzisiaj pełen relaks mają :D a ja po obiedzie i kurcze czas na prasowanie :(a tak cieplutko jest :( moze wieczorem to zrobię bo szkoda tak sie pocić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz ty ,gdzieś była łobuziczko :D samopoczucie takie jaki tryb życia sie prowadzi :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to se popisałam :D chyba już wszyscy powyjeżdżali na wekkend majowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) ...reka mnie boli:( Dzis troche ja rozruszam, pocwicze bo wczoraj zaniedbalam...tzn.przecholowalam:/ Misss hehe widze,ze jak Cie tu nie bylo ostatnio to bawilas sie....to tak jak ja, a co hehe Ryjku zdrowiej!!! Widze,ze Twoj syn bycx moze kiedys rajdowcem zostanie badz sportowcem:P Ja NIGDY nie lubialam wf:/ philozoph widze,ze odwiedza;es mnie na NK:P Boshe, jutro juz maj....cyrk:O PS.Gdzie jest pozostala czesc ekipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) jaka tu cisza :D ja niestety piekny majowy dlugi weekend spedzam w lozku :( rozchorowalam sie :( wczoraj bylam na pogotowiu, chcieli mi dac kroplowe, ale ze ja strachliwa jestem to sie zgodzilam jedynie na zastrzyk i teraz tylek mnie boli :( slaba jestem i tylko leze i spie :( taki piekny weekend a ja chora 😭 smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mordo ty moja 👄 :D Witay w klubie chorowitków :D ja tez mama chyba anginę ,albo zatoki ?:D no coś koło tego :D ale nie leżę :D chociaż się przyznam ,ze od kilku dni mam codzień wieczorem gorączkę :O to nic dobrego nie wróży raczej i nie chcę wiedziec nic na ten temat :D A ty się kuruj bąbelku ,grzej sie w wyrku ,kurde mole :) pięknie sie załatwiłaś :( przesyłam do ciebie uzdrawiające fluidy :D fru fru fru lecą :D Ja siedze sobie troszkę teraz i patrze coś na forach i ogólnie na necie ,bo mój michu miał wypadek wpracy wczoraj i spadła mu jakaś tuleja na palec u ręki i ma czarny paznokieć i krwiaka w pacu w środku od czubka do połowy paluszka :O i tak szukam czegoś domowego zeby mu okładac bo skonczył mi sie alkacet czy jakoś tak i nic nie mam a apteki zamknięte :( chyba jutro pójdzie do lekarza bo palec jest nabrzmiały ,chociaż dopływ krwi jest takowy, ponieważ ma czucie i złamany nie jest bo moze nim ruszać :) obawiam sie niestety ,ze palec będzie nacinany bo skrzeplina moze się zrobić jak juz nie jest :O nie wiem czy to czyszczą czy co ,boli jak cholera jeszcze paznokiec do tego :O no i jeszcze zachorował na ztoki czołowe :O ja pierdole awaria na całego :O A ten łikend majowy to jest do dupy bo nic mi sie nie chce :D poszłam na spacer i po godzinie wróciłam :O o taki mam zapał :D se będę garowała w chacie z michem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ryjeczku slonce Ty moje 😘 :D wyglada na to, ze ten lekender majowy ogolnie jakis takki niefortunny :o ja chora, Ty tez i jeszcze Twoj Michu po wypadku :( kurcze jak przeczytalam opis tego palca to az mnie ciarki przeszly :( kurde a ja mam pic, pic, pic, bo jak nie to kroplowa, a mi sie pic nie chce :( nic mi sie nie chce tylko spac, nie mam sily tylka nawet z wyra sciagnac, ledwo laptopa tu przyciagnelam, ale mi na kolanach teraz ciazy :D :o kurde dawno sie tak nie zalatwilam serio :o no i sie teraz rozczulam nad soba ze hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie żeś sie załatwiła :O chyba po tym balowaniu :O Tylko dziwne że masz pić o to przy odwodnieniu zalecają :D a ty na balangach chyba dobrze popiłaś :D więc płyn powinnaś miec nad to :D Dobra kurde sie nie naśmiewam bom sama jak zdechlak :O To moze po kubku mleka z miodem :D ale bez kożucha :O no to chlup ? po brudziu :D Ale powiem ci coś co na pewno wprawi cię w dobry nastrój :D Widział wczoraj zayebiste buciki :D z paluszkiem wycietym ,taką mała kokardką :classic_cool:na koturnie (dużym i małym do wyboru) śliczne cukierkowe kolory :D i tak mi sie dzisiaj śniły one :D i chyba jutro skoczę sobie kupić :D a i mam w planie białe rurki :classic_cool: jeszcze sie takowych nie dorobiła a już mam upatrzone :D będę ładna jak ta lala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja zem odwodniona jest no :( i zalecili pic - to pije :classic_cool: kurde ja tez chce buciki cukierkowe z malutka kokardeczka 😭 ja tez chce 😭 i biale rurki tez chce 😭 no chyba choruszkowi nie odmowisz? :classic_cool: a! nie lubie miodu :( mleka z miodem nie rusze, bo wyrzygam, ale ponoc denaturat dobry na problemy zoladkowe, wiec po kielonku fioletowym chlup! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denaturatem to ja kiedyś na wsi kaczkę opalałam :D popij sobie dziecinko sam :D ja biorę to obrzygane mleko :D Ty albo nie moze taką pachnącą herbatkę bysmy sobie lajsneły :D wiesz ,laska cynamonu ,goździki i takie tam pachnidełka :classic_cool: yyyy...kurde nie to do wina grzanego chyba :D a co tam to po winku (_)(_):D No pomyslimy z tymi bucikami :D ale kolorki musimy wybrać inne :D ja sie zastanawiam pomiedzy liliowym a turkusowym :classic_cool: a spodenki jak najbardziej zakupię :D przecież nie mogę dopuścić byś mi z gołą dupą latała po mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku slonce Ty moje 😘 no ja wiedzialam, ze na kogo jak na kogo, ale na Ciebie to liczyc zawsze moge :classic_cool: :D rureczki prosze rozmiar najmniejszy :D a buciki to ja zolciutkie chce :D herbatka to ja mietke od 3 dni popijam, bo na zoladeczek dobra jest :) a teraz zamykam oczka i wybieram sie do krainy snu :D opadam znow z sil :( dobranoc 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lulaj bąbelku 👄 ja tez klapnę na tapczan bom chyba zznów gorączki nabyła :O Jutro z rana pobiegnę po spodenki i buciki :D Czuwaj 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek 🌼 Jezzzzzzzusiek kobietki ale macie pecha:O:O:O!!! Nie wiem co napisac :O Miss kurcze to ladnie Cie zlapalo....kroplowka:/ :/ Lepiej pij duzo bo nie ma zartow!! Ryjku Ciebie angina zlapala :/ no i Twoj maz:/ Trzeba bylo od razu jechac na pogotowie badz szpitala....... mam nadz.ze szybko Wasza trojca wykuruje sie!!!!!! Wiecie co, ja i moj R.mozemy jechac do fajnej roboty za granice, nowe miejce ale ja nie moge poki co jechac bo przeciez ta reka 😭:O no i mam obawy jak On sam tam pojedzie, wole aby pojechal tam gdzie zawsze jezdzil bo to sprawdzone miejsce i ludzie....ech.... PS.U mnie pogoda do duszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :) Angel a od kiedy to z Ciebie taki ranny ptaszek? :D no Ty tez sie ladnie z ta raczka zalatwilas nie ma co :o a czy nie mozecie pojechac razem troszke pozniej, jak sie z Twoja raczka unormuje? u mnie pogoda jest sliczna, ale niestety ogladam ja tylko przez szybe od paru dni :( chociaz czuje sie juz nieco lepiej :) rano obudzilam sie taka glodna, uszykowalam sobie buleczke, zjadlam pol i... stwierdzilam, ze juz wiecej nie wmieszcze :o kurde Ryjek juz pewnie poleciala na zakupy, a ja zapomnialam podac jej rozmiar buta 😭 jak mi teraz kupi zly rozmiar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Angel 🌼 Ile ty słonce jeszcze z tą ręką musisz wycierpieć :( będziesz miała rehabilitacje ?:(kurde zawsze tak jest ,jak coś się ruszy po mysli to znów z innej strony blokuje :O słuchaj moze ty go puść do tej roboty ,bynajmniej obada teren ,zobaczy czy rzeczywiście mozecie tam razem pracować i w razie co on już będzie tam miał jakiś bagaż doświadczen zanim ty przyjedziesz :) Dobrze ,ze inni sa w formie :) widac Phill gania na rowerze albo z żonką miło spędza majówkę ,chociaż jedna zdrowa istota :D U mnie pogoda ładna ,ale mi zimno ciągle :O musze umyć glowe ale tak mi zimno że chyba nie dam rady :O albo okna pozamykam na czas mycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nastepna chorowitka przyszła :D nawet nie widziałam :D Cześć Misska :D 🖐️ To dawaj ten rozmiar buta bo jak sie pogonię to bedzie za późno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy taki sam rozmiar nogi :classic_cool: myślę że będzie pasowało jak ta lal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO jestem :D Jestem ja i buciki :D MIsska nie podałaś na jakim koturnie maja być duzym czy małym :D ja mam na małym bo mi cm nie potrzeba więcej :D Niestety portków nie mam:( kurde za krótkie były :( nie pisałam wam ,ale mam taki problemitos z nogami bo kiedyś jedną wybiłam jak chodziłam na karate :O i teraz musze kupować portki na tą dłuzszą girkę czyli na 85 cm od kroku a były na 83 :O same wiecie ,ze nawet głupie dwa centymetry popsują wygląd spodni :D na targu były :classic_cool: ale ludzi tyle ze szok :D pójdę w poniedziałek wtedy jest spokojnie i kupie sobie :D takze nie jest źle :D przemyslałam sobie sprawę koloru buciorków i tez mam żółte :classic_cool: pasują do białych porteczków i niebieskich i czarnych i szrych (szre rurki musze kupić ) za miesiąc ?:D Pora coś zrobić do jedzenia:O a może by tak pizzę zamówić :D można miec jeden dzień w roku bez gotowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szrych ? szre ? Magda piłaś coś dzisiaj :O miało być szare :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co 😠 no dlaczego ja sie pytam no dlaczego kupilas ten sam kolor bucikow sobie co i mi? 😠 racjonalnie mi to wytlumaczyc mozesz? 😭 bedziemy wygladaly jak yellow baby friends :( cokolowiek to znaczy :D nie pokaze sie z Toba na miescie za kare :P no dobra juz dobra dawaj te buty :classic_cool: zaraz je przymierze do moich szarych rureczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek 🌼 hehehe Miss no dzis wyjatkowo od razu polecialam do komnpa, ja zawsze jestem poranny ptaszek ale nie ide od razu do kompa:P Zdrowiej!!! Ryjku no prosze...ladne zakupy:D Ty tez zdrowiej i jak tam mezulek??:) Ech.....we wtorek ide do szpitala na wyciagniecie drutow i zostane tam do wtorku jesli wszystko bedzie ok.i musi byc ok!!! No i pozniej rehabilitacja......co do wyjazdu to mam obawy,ze pojedzie w nowe miejsce.....ech.....no coz, lece:P Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :classic_cool: dzis ja jestem pierwsza :D wstalam, bo leki zarzyc trzeba :o Angel rozumiem Twoje obawy, ale wiesz, ze jakby nie bylo - bedzie dobrze :) musi byc :) a we wtorek trzymamy kciuki za szybkie i bezbolesne wyciaganie drutow :) dzis kolejny dzien w lozku, a jutro do roboty :( ehhh :( milego dzionka Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wróciliśmy wczoraj z hajmatu:). Nie będę Was denerwował bo my wszyscy w dobrym zdrowiu i formie. Także zdrowiejcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek 🌼 Zapraszam do siebie na grilla!!:D Piekna pogode w koncu dzis mamy wiec chodzcie:P Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :D Cherlak wam macha łapką :D 🖐️:D Idę na spacer bo gorąco :D na razie nie wychodzę bo mamy pochód :D a mnie tam takie spektakle nie rajcują ,ale za to połowa miasta musi się pokazac w nowych kreacjach ,nie :Ppooglądam sobie baby :D istna parada mody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×