Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dziendoberek 🌼 Juz nie mam gipsu ani szyny ale....nadal mam druuty w rece:/ Dopiero 5 maja ide na zabieg i znowu zatrzymaja mnie w szpitalu :(:(:( Wczoraj 5h.bylam w hospital...fuck:/ Lekarz do ktorego poszlam aby zpobaczyl moja reke jak jeszcze byl gips i babki 2,ktore tez tam byly zlapali sie za glowe,ze mnie pokarano iz mam gips+szyna+druty:/.....powinnam miec delikatna szyne skoro mam druty i *uj.....bajka.....juz nie mam tege balastu tylko ten zabieg wyciagania drutow mnie przeraza ale bedzie GIT MAJONEZ...musi byc:] No i do tego wszystkiego moj R. w tym tyg.na bank nie wyjedzie i jajk sie wali to sie wali wszystko.......pozniej poczytam co u Was slychac bo musze zbierac sie do PUP-u:/ Milego dnia:D PS.Wybieracie sie gdzies na majowke?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️:D Kto chce draża ?:D kokosowy w czekoladowej polewie :D Angel toś sie nanosiła złomu :D dobrze ,ze już masz koniec tego noszenia ,trzymam kciuki że zabieg wyciągania drutów także będzie bezbolesny :) Phill ja to przeczuwam ,że one tak w tajemnicy przede mną ,w nocy to zrobiły :D A Misska gdzie się szlaja ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku zdrowiej:) Ryjku Miss była na zakupach, a wiosna jest to trzeba miasto spacyfikować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,co ja się dziwię :D Misska zakupów narobiła i teraz paraduje dniami ,po mieście :D najwyższy czas aby sie jej pieniążki skończyły :D bo nigdy tu nie zawita :D Matko dzisiaj musze iść do komputerowego spytać się po ile dyski :O zepsuł mi się jeden i potrzebuję na gwałt drugi bo mam mało pamięci :O Oj będzie bolało zapewne :O mam tak okrojony komp ,ze dosłownie nic nie mam prócz zwykłych rzeczy :( kurde no a chciałam małej kupić większy rower a tu cholera to gówno trzeba kupić :( Tak to jest albo rybki ,albo akwarium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzecz jasna :D Wczoraj był u nas pokaz pojazdów zabytkowych czy jakiś tam ,przejeżdżali przez moją mieścinkę z Zakopanego chyba :) był taki fajny zielony samochód,ale niestety nie wiem jak się nazywał ,takie cabrio stare ale jare :D Mam gdzieś z zeszłego roku zdjęcia wystawy samochodowej u nas na rynku :D były nawet motory :D jak znajdę podobne to wam wkleję ,bo nie wiem gdzie te zdjęcia dałam :D takie fajne cudeńka o które ktoś zadbał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :classic_cool: kurde jak Wy wiecie co ja porabiam :D dla Waszej wiedomosci - kasa mi sie jeszcze nie skonczyla :P :D :D a poza tym to pilam, leczylam kaca, pilam, leczylam kaca, chorowalam, zdrowialam i odpoczywalam :D no i dlatego mnie nie bylo tyle czasu :classic_cool: :D o i widze, ze nasza Angel jest juz troszke lzejsza - bez gipsu i szyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kurde a co wy sobie tak wieczorkiem gadacie :D Czemu mnie nie zawołaliście ? :D Powiem wam ,że byłam wczoraj w komputerowym i skarpety mi opadły :D 200 stówki za dysk :Onie kupuję :D uzbieram sobie kasiurki jeszcze i kupimy nowy :D na co mam ładowac kasę w stare siumpy ,mam jeszcze kartę graficzną do wymiany ,bo ta o pomstę do nieba woła :D O muszę się pochwalić :D mój starszy chłopak był wczoraj na tym pokazie samochodów zabytkowych i wiecie co :D wcisnął się ogryz mały do jednego gośći do auta i miał rundkę po naszym miasteczku z gościem a w ręku trzymał puchar :D taaaaaki wielki puchar ,czara czy coś na ten styl :D to cholera sie wcisnęła :D myslałam ,że wypadnę z okna jak go zobaczyłam :D ludzi na rynku jak po zapomogę :D a on się drze z samochodu \"mama patrz wygraliśmy z panem puchar !!\" :D oja piernicze ,ale siara :D ludziska się patrzyli :D ale ok ,ok, niech sobie chłopak radzi ,nie :D A tak poza to DZIEŃDOBRY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku jaka siara. Widać chłopak obrotny i to się chwali:) A przecież lepiej żeby jeździł z pucharem niż chlał po bramach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :D Tylko wiesz :D eeee ja sobie kulturalnie siedze w oknie, macham mu ,nie ,tak grzecznie ,aby nik nie widział bo ludzi jak nie wiem :D a ten na całą koparę :D będzie miał zdjęcie w gazecie na pierwszej stronie ,bo ten samochód którym jechał wygral jakiś tam konkurs :D Wiem ,ze mój chłopak zdolniacha :classic_cool: ja mam samych zdolniachów w domku :D ma także zdjęcie z naszym siłaczem ktury ostatnio pobijał rekord Guinessa?chyba tak sie piszę :D :classic_cool: Wczoraj byłam na zebraniu i jestem taka podniecona jak szczeniak :D dowiedziałam sie ,ze mają utworzyc jedna czwartą klase o profilu sportowym :D zayebiście jak mój mały się tam wciśnie :D Oceny ma pierwsza klasa :classic_cool: w sporcie jest dobry ..hmmm. myslę że się uda :D mają mieć siatkówkę ,gimnastykę itp Jest wysportowany ,wali salta jak potrzaskany ,ostatnio nawet nauczył sie włazić na ścianę lub drzewo i i wybić się i zrobić salto do tyło :D To na gimnastykę był by pierwsza klasa :D Fajnie ,fajnie :D mówiłam mężowi ,powiedział ,że super pomysł z tą klasą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś się troszkę bawiłem akrobatyką sportową. Zapylista sprawa. Kurcze po ćwiczeniach ciałko jest jak sprężynka:) Fajowe uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja też uważam ,ze takie sportowe zajęcia to bardzo dobra sprawa :D tym bardziej ,ze myślałm aby małego zapisac na jakiś kurs samoobrony albo coś tam ,ale teraz tak sobie myślę jakby udało się z tą klasą to było by bajecznie :D a jeszcze nie pisałam ,ze wyjeżdżają na wycieczki sportowe ,nie zawsze biorą udział w zawodach ,ale są także przy pomocy przy zawodach ,czasem jeżdżą popatrzeć i dopingować drużyny :) juz taka klasa jest są tam chłopcy i dziewczynki i podobno bardzo fajnie sie to układa :) Trzymam kciuki aby poszło po mysli :) mają mieć w następnym miesiącu takie jakby eliminacje i trener ma zobaczyć ,które dzieci mogły by startowac do takiej klasy ,potem dziecko dostanie karteczkę do rodzica z zapytaniem czy byłby chetny zapisac dziecko do takiej klasy :) Jeny ale by było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ryjku to pilnuj tematu bo warto. Jak jeszcze trenerzy są fajni to jest naprawdę świetna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm trener to dawny mojego męża jak chodził do szkoły jeszcze :D fajny gość z niego i wiem na 100 % ze ma dobre podejście do dzieci :) Jeju ,ale sie ciepło robi :D czas wyparować na miasto troszke :D cosik na obiad kupić :D To do później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×