Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Miss raz dwa wychodz w tego dołka!!!:) ryjku....Ty cherlaku hehe...niew ma to jak samoocena:P U mnie tez cos jest i wczoraj bylo i masz racje....pokaz mody:P Sama lubie sie pokazac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil a Ty gdzie lecisz? :D na grila do Angel? :D Angel oj dola wykopalam dosc glebokiego, nie tak latwo bedzie mi teraz z niego wylezc :( ehhh w sumie to nawet nie mam ochoty wylazic z lozka, a jutro trzeba do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsze takie widoki niz oglądnie parady mody :D a jaka cisza :) i rybki chłopaki łowiły :) a jak pachniało wodą ech... Miseczka gdybym tylko mogła to bym cie wzieła na te stawy ,powdychałabyś sobie powietrza ,posłuchała jak ropuchy kumkają :classic_cool::D moment byś doszła do siebie :D Chciałbym działkę :O posiedziałbym sobie i grilla zrobiła i poopalała się :D kto mi kupi działkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a ja nawet balkonu nie mam :( a masz materac albo coś miękkiego :Dżebym sobie żeber nie poobijała jak bedziemy sobie leżały na balkonie i opalały się :D ja mam litr oleju jadalnego :classic_cool: wysmarujemy sie ładnie :D słoneczko nas weźmie jak ta lala :D będziemy sobie jak te mulatki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz browca ?:classic_cool: Mmmmm..w słońcu to mnie szybko weźmie ,ale co się robi dla koleżanki :classic_cool: Tylko ciiiiiii:classic_cool: bo ja Phill się dowie ,że my lekarstwa popijamy procentami to wiesz :classic_cool: opiernicz mamy murowany :D ale ciiiiii:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to o modzie gadamy :classic_cool: a propos mody ,miałaś żal że kupiłam tobie i sobie takie same buciki :D tak więc aby nie było między nami waśni i zatargów to przyozdobiłam twoje pantofelki w groszki :classic_cool: oczywiście ręcznie malowane ! mazakiem czarnym ! osobiście przeze mnie zdobione !:classic_cool: Tak ,tak wiem :classic_cool: jesteś teraz przeszczęśliwa z tego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce jaką ty miłością do mnie emanujesz :classic_cool::D wiedziałam ,że bedziesz wniebowzieta jak ci to napisze :classic_cool:jaka ja dobra jezdem :classic_cool: :D a z rurkami zrobie to samo żebysmy się nie kłóciły czy coś tam :D ponaszywam ci piękne naszywki w czaszki ,ognie ,gitary itp :classic_cool: myslę że na kolanach i udach bedzie dobre miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska no tak myślałam :D Phill :D ale że co ?:D ja tam nic nie wiem :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Miseczka współczuję ci :( mam nadzieję ,ze jakoś wytrzymasz :) Się pogoda popsuła :O moze i dobrze ,ze troszkę chłodniej :D bo kichałam i kasłałam jak kaszalot od tego słońca :D A nie pisałam wam :D wczoraj jak wybraliśmy się na spacer nad tamę i te stawy co wam zdjęcie wkleiłam (zdjęcie wykonane przez renomowanego fotografa ryjek&ryjek):D to tak było fajnie ,że do chaty sie nie chciało wracać :D mielismy zaszczyt słuchać koncertu ropuch :classic_cool: :D to cholery jedne ,tak kumkały i skrzeczały ,że mała stała jak wmurowana i wsłuchiwała się w te arię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Ja już w pracy ale postawię po herbatce:) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Mam nadzieję że wszyscy już w lepszej formie. Bo mi tak troszkę głupio samemu;) A tak nawiasem to tydzień zapowiada się ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Phill 🖐️ Dlaczego ci głupio ?:D że niby zdrowy jesteś ?:D ja tam bym sie cieszyła :D I dlaczego ostry tydzien się zapowiada ?:)masz tyle roboty ? Poczęstuję się tą herbatka :D mogę w zamian poczestować orzeszkami ziemnymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chętnie lubimy orzeszki, lubimy:) Zakręcony bo już mam dwie przesyłki do odebrania w obydwu nowe wyzwania. Ale to się pochwalę jak pierwsze dzieło powstanie:). Poza tym nakręcam wyjazd na czerwiec (długi weekend) i troszkę do załatwienia jest. Muszę jeszcze szwagra przekonać żeby pontona nie kupował:), chyba założę mini ogródek z ziołami bo mam dość tego co sprzedają w torebkach, no i do tego normalna działalność zawodowa i rodzinna :) Ale dzięki Bogu odzyskałem formę jeżdżąc na rowerku i biegając także power jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie ciesze Wasza dobra forma i Waszym szczeciem Kochani :) herbatke tez zabieram (_)? :) wszyscy nie moga byc chorzy i smutni, zreszta smutasow nikt nie lubi, a w towarzystwie ludzi pogodnych i pozytywnych milo sie przebywa :) np. Ryjek kazda swoja wiadomoscia wywoluje usmiech na mojej twarzy, chocbym nie wiem jak przygnebiona byla :D ciesze sie, ze znalazlam ten topik :) ehh sie wzruszylam 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill to tylko pogratulować :D masz za ten ręce pełne roboty :D A zioła z własnej hodowli to bardzo fajna sprawa :) sama zabieram się z zamiarem kupna doniczek i zasiania niektórych ziół z których najczęściej korzystam, :)tylko ziół prowansalskich nie dam rady zrobić bo jak wiadomo jest to mieszanka ,ale np.majeran ,bazylia ,rozmaryn .Widziałam jeszcze mała hodowlę mini pomidorków ,niestety mogą sobie pozwolić tylko osoby mające balkon bo w duzej donicy musi to rosnąc i wiadomo pnie sie troszkę w górę :D ale widziałam te cudeńka i bosko to wygląda jako ozdoba i dodatek do potraw :D Misska mordo ty moja 👄 czy aby ostatnio nie oglądałaś telenoweli Brazylijskiej :D taka sentymentalność w nich wystepuje :D -Och Don Pedro 👄 te amo👄 Och Lusesita :D och ,och ,och :D Idę do apteki po zestaw rodzinny lekarstw ,juz dawno nic nie kupowałam ,mam istne pustki :D same plastry ,wody utlenione ,gaziki :D Musze jeszcze kupić michowi ze dwie koszulki :D niech tylko zacznie stękać ,że mu się nie podobają to kurde ...no ...no...nie dam mu dzisiaj :Dobiadu oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku no z tym kupowaniem ciuchów mężowi:) Ostra jazda:) A zioła prowansalskie to proste są z tego co wiem: bazylia, tymianek, cząber. Czasem podają rozmaryn i majeranek ale tego nie jestem pewny. :) Miss jakaś taka bardziej uczuciowa jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D kupiłam lekarstwa ,koszulke niestety tylko jedną ,ale moze jutro drugą zakupię :D czas na małe co nieco :D chata posprzątana ,żarełko sie robi ,pranie pierze ,czas na relaks :D Co do ziółek itp .to ja np. jak mam koper ,pietruchę ,bazylię ,magę (liście )to siekam je na drobno i wsypuję do pojemników po lodach i zamrażam :D potem ja potrzebuje to chop do lodówy i łyżeczką do rosołku albo do spagetti :D Nie wiem jak zachowa sie majeran zamrożony albo rozmaryn ,cóż metodą prób i błędów dojdę do tego :D Pieprz też kupuje w ziarenkach bo mam młynek taki stary ,fajny :D z szufladką :D i jak potrzebuje to pokręcę sobie korbką i chop z szufladki do żarełka :D sto razy lepszy zapach i moc :classic_cool: Widziałam w monopolowym wczoraj ,ze mają tam rum w takich butelkach jak wódka :D i takie małe ,nie wiem chyba ćwiartki to sie nazywa ?:D nie wiecie czy taki rum to do deserów mozna dać :D do ciasta czy coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaa:D Dostałam katalog z firanami na który dwa miechy czekałam :D Hurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil bo ja jestem niestety bardzo uczuciowa i wrazliwa, ale przy tym i dosc skryta :) ale czasami jak mam dola wielkiego to juz nie wytrzymuje i popadam w taka jakas melancholie niczym z serialu brazylijskiego jak to Ryjek podsumowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×