Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

moj chlopak od tyg.jest w danii.zobaczymy sie za 3tyg.ale przyjedzie tylko na weekend.jest ciezko.on nie ma neta,w dodatku tam prAcuje tez dziewczyna z ktora sptykal sie pare miesiecy.;//ale coz poczac.za 2 miechy bede tam juz z nim;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobrywieczor:D cosinussss witaj.......dobrze,ze dojedziesz do swojego faceta, bedziesz pewniejsza:P Moj R.moze jechac w nowe miejsce,juz pisalam tutaj o tym i miedzy innymi obawiam sie tego samego co cosinusss....glupie ale ja juz tak mam:O:P Miss a gdzie jest ten smietnik na kafffffe?:O Tyle tutaj jestem i nie wiem:O Milych snow Wam zycze i klikania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :D Jest sobie spagetti na śniadanie :D ekhm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest słońce cały gar :D starczy na wykarmienie połowy kafe :D Ja też mam pikną pogodę :) ale humor mis ie psuje z dnia na dzien :O Michu startuje od poniedziałku w dwutygodniową delegacje :O Qrwa nie lubię tego :O Będziesz mnie wspierać w tych trudnych chwilach ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chocbysmy nie wiem jak bardzo ufaly swoim polowkom to i tak zawsze jest jakas obawa.moja sytuacja jest o tyle skomplikowana,ze po 2 latach od rozstania zeszlismy sie ze soba.ale w ciagu tych 2 lat kazde z nas z kims sie spotykalo i ta dziewczyna o ktorej mowilam wyzej wlasnie wtedy byla w zyciu mojego chlopaka.choc po naszem zejsciu jest naprawde cudownie to jednak obawa pozostaje. pozdrawiam wszystkie teskniące;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:):):) Ryjku widze,ze lubisz dobrze zjesc na sniadanie:D Miss podziekowal za link:) Cosinusss witaj i rowniez pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh! Angel :D cześć bączku :D jak sie dzisiaj czujesz ?:) Cosinus :) rozumiem twoje obawy ,niestety czy stety ja nie byłam w takiej sytuacji ,ale powiem ci słonce jedno :) jesli wróciliście do siebie to chyba o czymś świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe \"bączku\":P:P:P Dzis sie czuje b.dobrze:) Siedze cala sobote w domciu i tego wlasnie mi potrzeba:):):) Z reka tez jest ok...sama sobie zmieniam oklady...nie potrzebuje do tego jakiejs nie-zbyt milej baby lekarki hehe:P Moj R.jest na wycieczce rowerowej....zlapal bakcyla rowerowego:P Gdzie jest reszta??? Pewnie korzysta z weekendu i pieknej pogody:D aaaa jeszcze jedno, przed chwila skonczyl sie program na tvn style i bylo o sztuczkach fryzjerow!!! W zyciu juz nie pojde do fryzjera:O ZA tydz.bedzie o taxowkarzach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyy:) Wooow jestem 1wsza:P:P:P Ja tylko na momentnosss wstapilam:P Hmmmm widze,ze korzystacie z pogody, ja chyba dzis pojde po lezak i poloze sie na nim do sloneczka.....albo pojde na jakas wyprawe dotlenic mozg bo wczoraj jak poszlam z kolezanka tylko na chwilke do lokalu to ta chwilka zdeczka sie przedluzyla i cale smierdzace dymem wyszlysmy bleee....hehe dodam aby bylo zabawniej,ze same tez palimy fajki :P:P Udanej niedzieli zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ :) Widać korzystają wszyscy z pogody :)ja chyba też pójdę na maly spacer albo pojedziemy nad taka fajną tamę :) nazywa sie biała tama :D nie wiem dlaczego :D jeszcze tam nie byłam a podobno jest duuuuża :D mmoże jakieś zdjęcia zrobię:D Patrzcie :D http://www.youtube.com/watch?v=jfvCaAPsJSU :D A tu juz sie kurde przestraszyłam :O :D http://www.youtube.com/watch?v=Kgh9YfTZYOc&feature=related :O wiecie ,ze to jest taka gra :O No to jak teraz sobie popatrzyliście to teraz zapraszam na miły spacer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) To ja budziłem prawdziwego ducha:) Ducha baroku. Nająłem się do obsługi dwóch koncertów barokowych:) Fajny klimat tego jest:) I pochwalę się :D:D Moja dzielkan Małżowinka zdała ostatni egzamin na studiach:) Została tylko obrona :) Czyli weekend był bardzo owocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) Philll tylko pogratulować żonce :) teraz już chyba bedziecie mieli wiecej czasu dla siebie :) no oczywiście mniej stresu i lepsza forma żonki :) No a ja zostałam sama :( michu pojechał w delegację aż nad samo morze :( daleko :( Trudno ,trzeba jakos przetrwać :( Zrobiło się dzisiaj chłodniej :) mam nadzieję ,ze tylko nie bedzie padać :O choć tak trąbią w telewizji :O mam pilne wyjście i nie mam zamiaru deptac w deszczu taki hektar drogi :O tym bardziej z dziećmi :O Oj trzeba było sobie prawko zrobić ,trzeba było :O tylko jak i kiedy ,niby :O kruca fix:O Tak coś na spokojnie :D http://www.youtube.com/watch?v=XPAGNjs8Xag&feature=channel :D no to chlup !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :) no niestety u mnie juz sie rozpadalo i to porzadnie :( Ryjeczku bede Cie wspierac :classic_cool: nie martw sie, wiesz ze szybko zleca te 2 tygodnie :) kurde wiesz jakie sobie extra buciki w likender kupilam :classic_cool: normalnie jak je ujrzalam to nie moglam sie im oprzec :D no normalnie az chyba zrobie fote i Ci pokaze :classic_cool: :D takie sa kolorowe i slodziutkie ze ahhhhh :D jeszcze jedne sobie upatrzylam i chyba je kupie przy nastepnej okazji :D i jeszcze kupilam sobie dziny LEE :classic_cool: najpierw walczylam w licytacji, ale tam dziewczyny poszly ostro i spodnie poszly za wyzsza cene niz w opcji kup teraz :D wiec ja wzielam ostatecznie z kup teraz i teraz czekam i mam nadzieje, ze beda dobre :) kurde nie potrafie walczyc z moim zakupoholizmem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku będę Cię wspierał duchowo:) Co do pogody to jest duża szansa na opady. Wiem że to niezbyt przyjemne jak leje ale deszcz jest konieczny. Inaczej znowu znajdą sposób żeby ceny jedzenia podnieść:) A z Małżowinką to już kreślimy plany eskapad:) będzie wesoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajni z was wspieracze :Ddzięki :D U mnie juz leje od dobrych dwóch godzin :D no niby fajnie bo zawsze deszczyku potrzeba troszkę :D ale właśnie jak mam gdzieś iść to pada :D trudno no jak trza iść to trza :D Misska ty łobuzico :D ładnie poszłaś z zakupami :D ja dopiero myslę o tych dżinach a ty juz obskoczyłaś allegro :D no nie mam z tobą szans:D Buciki muszą być pierwsza klasa :D takiego podniecenia to jeszcze u ciebie nie widziałam :D Phill żeby ci sie w głowie nie przewróciło od tego szczęścia :D no ,ale nic juz nie mówię bo dzielnie wspierałeś żonkę to sie należy odrobina szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w imieniu Małżowinki:) Ryjku nie bój się :) Ze szczęściem to jak z za małą kołdrą:) Jak naciągniesz na głowę to nóżki wyjdą:) Szwagier szwagra jest w szpitalu. Jego też dzielnie wspieramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wspieramy wszystkich potrzebujących :D o i twoją żonkę przed obroną wspieramy tez :D Może wygram ten tysięczny post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osustka 😭 łapać osustkę 😭 :D Niech ci będzie ,ale 7 tysiaczek jest mój :classic_cool: Ty sie tak podniecasz zakupem ciuchów jak ja gdy wymyślam z matką projekty firan i zasłon do szycia :D normalnie ekstaza mnie ogarnia :D Lubię też jak robimy zakup sprzętów majsterkowicza do domku :classic_cool: wiecie nowa wiertarka ,jakis komplet kluczy nasadowych itp itp:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinnna
mój chłopak wyjechał do pracy do Holandii, i wtedy się zaczęło:((( zdradzał mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×