Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Yyy przepraszam ,ale czy ja pisałam o siostrze czy o pomocy domowej :O odmyśliłam sie :O A propo ciuchów nigdy od nikogo nie biorę ,mam swoją mała kolekcje i to mi styknie :classic_cool: Z lapkiem toś mnie dobiła :O a ja co jak bedę na kafe pisała :O Tv nie oglądam chyba że późno w nocy ,to raczej byś spała :classic_cool: Mycie idzie mi sprawnie ,jestem chyba jedną z najszybszych kobiet z oprządaniu siebie :classic_cool: lokówki itp nie dla mnie ,makijażu takze nie robię więc czas w łazience to max 15 minut :classic_cool: Z budzeniem to chyba raczej ty byś musiła mnie budzić :O śpioch jestem nie z tej ziemi :O Z psem to juz podziekuje :O musze ze swoim szczurołapem chadzać :O Ostatnie jak wyżej ,pisałam o siostrze a nie pomocy :O Zraniłaś mnie dogłębnie :O a już się łudziłam że na krzywy ryj się gdzieś wepcham :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek :D ostatnie zdanie spowodowalo wybuch smiechu, a co za tym idzie oplucie monitora :D :D :D no sorry ale ja sie nie umiem dzielic :( no jak to jedynacy :( nie wytrzymalabys ze mna ani jednego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcyalterego
bylem w takim zwiazku...ale trudno w nim o milosc...o jej prawidlowe rozwiniecie sie..tesknota zabija wszystko...kazdy chcialby miec partnera na co dzien a nie w weekendy...nigdy wiecej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju Misska ,ale ty jesteś :O to zapewne nawet byś kawałka wyra nie dała :O spałabym jak ten pies warowny na podłodze przy łóżku :O Cholera może Angel by chciała ,albo czekolada :O Ja tam nie licze na dzielenie ,ale jakiś pogaduchy czy cos :O może wspólny wypad na ryby :classic_cool::D Jednak jak nie chcesz, to nie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Ryjek pogaduchy to chetnie :classic_cool: ale z tym wyrem... no nie wiem... ja sie strasznie rozpycham :D moglabys byc poturbowana w nocy przypadkiem :D zreszta ja mowilam, ze chetnie przygarne, moge nawet podarowac Ci to wychodzenie z psem, a pokoj bedziemy sprzataly na zmiane :classic_cool: ale laptopa to nie dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się nie rozpycham w wyrku :( nawet michu jak śpi to uwala na mnie te swoje ciężkie girska i łapska :O ogólnie to zajmuję 1/3 wyrka :( moze być :( Misska a czy ci też wywaliło wszystkie tematy z ulubionych ?i jeszcze zauwazyłam że jak pisze post to na górze widnieje napis tłustym drukiem \"WYŚLIJ WYPOWIEDŹ\"i po chooj jak nic z tym nie idzie zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra Ryjeczku jak Ty sie nie rozpychasz i nie przeszkadza Ci to, ze rozpycham sie ja, to mozesz sie wprowadzac :classic_cool: jakos sie moze dogadamy :D u mnie sie nic nie zmienilo :) nic mi nie wywalilo i nic mi nie wyskakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ci powiem ,że zaraz u ciebie będę :classic_cool: to robimy w ten długi łikend :classic_cool: moja propozycja to trenowanie haftu krzyżykowego :classic_cool::D A ja mam zmienioną stronę i wywaliło mi ulubione :D choć problemu z odnalezieniem nie miałam bo tylko dwa tematy tam miałam :D ale napis tlustym drukiem nadal mam :O Dobra tego naszego dobrego :D co bedziesz robiła przez te kilka dni :D Idziesz do roboty w piatek ? bo mój michu to w piatek i sobotę :O ten jego szef to nie zna słowa wolne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek jako ze dawno nie haftowalam mozemy pocwiczyc ten krzyzykowy :classic_cool: ja tez nie mam dlugiego weekendu, w piatek ide do pracy :( tylko jutro wolne, wiec bede dllluuuggoooo spac, a potem reszte dnia sie lenic :classic_cool: czyli w sumie nudzic sie pewnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz bosko :O w ogóle w tym roku swięta pięknie wypadają :O albo piątek, sobota albo sobota ,niedziela :O tylko wypoczywać kurde :O Skorzystam jeszcze z okazji że Phill może tu zajrzy ,tak więc gwiazdo nasza ; Z okazji urodzinek w dniu jutrzejszym,STO LAT!!! http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na siostrę moge pisać :D też jestem jedynaczką tak jak Miska :D za to mam babcię, dziadka, prababcię... i takie tam inne :P i czasami umiem się dzielić, byle nie za dużo :P Phill, Ty to się masz dobrze, znowu osiemnastka... :D ale zlejemy Cie po dupie z tej okazji, także nie martw się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czekolada :D Wiecie co ,Phill zapewne sprawdza listę rzeczy:D potem ostatnie sprawdzanie aparatu i juz pewnie ma głowę pełną pomysłów na spędzenie wolnego .Swoja drogą to nam nie napisał czy cos skrobnie :O az nie podobne do niego ,widać sie cieszy z wyjazdu to można tylko mu życzyć udanego wypoczynku . Misska ,ja tam nie rozumiem co miałaś na myśli, że Phill zapewne marzył o innym sto lat :D mi tam sie podoba :classic_cool: Czekolada ale was w domu ...ho ho ho atake kobieteł można by rzec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko tylko pieszczoty Ci w głowie;) Dziękuję za życzenia, ale to dopiero jutro o 14.10:) Ryjku te sto lat jest OK ale \"laseczki\" jakieś takie nieforemne;) Jeśli chodzi o ten wyjazd to spokojnie. Lata wprawy, żadnej listy tylko dalekie rozpoznanie:) Już wiadomo że będą atrakcje bo pociąg nie jedzie na całej trasie i takie tam:) Z dobrych wiadomości to będzie chyba w całej Polsce ciepło i mało burzowo. Pisać raczej nie będę bo odcinam się totalnie od cywilizacji. Zdjęcia jak najbardziej, jak wrócę to się pochwalę :) A braciszka to żadna nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ,ale my świnie :(ze też nie pomyślałam o bracie :( a chcesz być naszym bratem ? bo taki spokojny brat by sie przydał ;) Na zdjęcia czekamy z niecierpliwością :) Co do netu masz rację ,jak wyjazd i wypoczynek to na całego :) kurde ale ci zazdroszcze :D odchamisz sie w końcu troszkę :D jak dasz rade to wybaw sie i za mnie :D Ja wiedziałam ,że życzonka ci się spodobają :D Bujam sie na dwór :classic_cool: robimy rajd rowerowy z małą :classic_cool: a nasza psina bedzie za nami biegła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no baa! ja brata przygarne chetnie :classic_cool: ale pod warunkiem, ze nie bedziesz moich ciuchow nosil, podkradal moich kosmetykow i trzymal sie z dala od mojego laptopa :classic_cool: :D nooo fot zrob duzo - koniecznie :) zebysmy mogly chociaz oczy nacieszyc pieknymi widokami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się pożegnam:) Do zobaczenia około poniedziałku, bądźcie grzeczne jak braciszka nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietajcie !!! WIELKI BRAT PATRZY :classic_cool: A ty Misska wiesz co ?? Kurde żeś me serce złamała :O Philla to w mig za brata wziełas i tylko dwa ultimatum dałaś :O a mi to kurde całą listę jeszcze sie o wyro wykłócałaś :O Tak to jest :O Ja do ciebie z sercem a ty do mnie z wątrobą :O Ps.Lubię wątróbkę drobiową :classic_cool: Idę oglądać Irena i Ja :D a potem :classic_cool: kto wie ,kto wie coś jest na rzeczy :classic_cool: noc długa przede mną :classic_cool: Śpijcie spokojnie gwiazdy :classic_cool: a to coś na dobre spanko :D http://www.youtube.com/watch?v=YTS3V9XfooM :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no wybacz, ale ja... ja .... zawsze chcialam miec brata co by przystojnych kolegow do domu przyprowadzal :classic_cool: no a o lozko to sie z Phillem wyklocac nie bede, bo wiadomo, ze spac musi osobno :D dobra ta nuta co zapodalas :classic_cool: kurde Ryjek mowisz, ze bedzie ten teges dzis w nocy? :classic_cool: ale masz dobrze, ja to ciagle w abstynencji :( a potem przez to takie zboczone rzeczy pisze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) cos mi sie wydaje, ze sobie dzisiaj posiedze tu sama :D pogoda u mnie sliczna, sloneczko prazy, wystawiam dzis moje cialko na te sloneczne promienie :classic_cool: zeby zdazyc przed ewentualna burza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Misska ja przy garach stoję i kapie ze mnie dosłownie :D taki skwar :D A było sie na procesji seniorita ? :classic_cool: Bo ja nie byłam :O e tak mnie sie nie chciało jakoś i te gary :O Ale moze na spacer pójdziemy ,bo szkoda dnia :) A w nocy post :O kurde no 😭 a taka napalona byłam jak grzałka :D a michowi krzyż dokuczał :O mówię mu \"spuść z krzyża będzie ci lepiej \":classic_cool: ale sie kurde nie dał namówić :O a dzisiaj to go wezmę na chama :O a co kurde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ryjeczku :D spusc z krzyza - :D :D :D nie no ja zadnych procesji - ogolnie Kosciol mnie pali, ze tak to ujme :) jako zakupoholiczka polecam zakupy na tej aukcji http://www.allegro.pl/item652846255_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html ja przed chwila zakupy zrobilam :classic_cool: warto pomoc i psiakom i tym cudownym ludziom ze stowarzyszenia, ktorzy przywracaja mi wiare w ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na procesji jako reprezentacja naszego topiku :) na koniec jeszcze proboszcz dodał, ze choc sam w to nie wierzy to podobno jak sie wezmie ten tatarak z oltarza i wlozy kawalek do ksiazki to sie nie dostanie dwoji :D zaraz wpakuje troche do indeksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko no milo z Twojej strony, ze poszlas jako delegat :D kurde wiedzialam, ze bede tu dzis sama siedziec :( piekny dzionek, a ja siedze sama w domu i nawet mi sie nie chce nigdzie wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czekoladka :D wiesz ja tam od kościola aż tak nie stronie ,ale idę jak mam ochotę a dziś to nie mam :O ale na nastepny rok musze iśc bo : Drugi syn bedzie miał komunię :O i małej obiecałam ,ze bedzie sypała kwiatki :classic_cool: Wiecie co ,kurde tak sie nastałam przy garach ,jeszcze sprzątanie w międzyczasie (jak nawet w niedzielę z odkurzaczem latam :O) a jak przyszło do wyjścia to doszłam zaledwie 500 metrów od domu i kurde ulewa :O i teraz sobie garuję w chacie :O takze Misska nie jesteś sama:D A tak w ogóle to czemu nie pojechałaś do swojego mężczyzny ?:) albo on do ciebie ?Czas by inaczej minął :classic_cool: i miło i przytulnie by sie zrobiło :classic_cool: Ech.. a Phill(adendron)zapewne pierwsze zdjecia kwiatków robi :Dhle hłe hłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nie pojechalam, bo oboje idziemy jutro do pracy :( a na pare godzin zeby jechac to troszke daleko, tym bardziej, ze jestesmy uzaleznieni od pkp :o tez troszke posprzatalam w chacie z tych nudow. a teraz u mnie burza, a rano bylo tak ladnie i cieplutko. obejrzalam sobie komedie romantyczna - gatunek za jakim nie przepadam i jeszcze lze uronilam przy zakonczeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×