Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Zara, kurde zżera mi treść :O Wiecie co ? wczoraj jak wylazłam na dwór chyba ok ,18 to było ,to świeciło słonko jak szalone i wiecie co ? Kurde z nieba padała dosłownie jakby rosa czy mżawka ,ale taka malusia ja para .I tak całe moje cielsko było mokre od tej pary czy co to było ale nie było czuć ,że to pada takie ciepłe to było :D oj ale wytłumaczyłam :D Kiedyś mi sie to raz zdarzyło jak mieszkałam z ojcem na śląsku na wsi takiej małej i wtedy tez było takie coś ,tylko ,że byłam jeszcze mała to biegałam potem na boso po kałużach i cała mokra byłam od tej rosy .Jakie to było zajebiste uczucie ,nie do opisania :D Phill to będziesz miał super urlop i zarazem prezent urodzinowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ty erotomanko :O takie coś to ja miałam jak ty jeszcze bajki o królewnie Śnieżce czytałaś :O hłe hłe hłe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek a za co mialabym sie obrazic? :D przeciez to siebie postarzalas a nie mnie :D Phill no kurde pakowac sie to chetnie, a zalatwisz mi jeszcze urlop w robocie? :) o kurde co sie stalo? swoja droga to ladnie sie autko postawilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Kurcze ...zeszlam nie dawno ze slonca bo zaniklo a tearz jak lukam przez okno znowu swieci ale juz nie chce mi sie wszystkiego od nowa rozkladac:P:P:P ryjkkku -- hehe ciekzwe przezycie mialas:D philozoph oj....14 lat i zero urlopu?:O...teraz to sobie odbijesz:D Missss :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jaki dzień ponury 💤takie chmurzyska miałam przed chwilą ze maskara . Posiedze sobie chwilkę moze ktoś z was sie odezwie ,michu ogląda telenowele a ja tam nie lubie tego badziewia :O to se tu posiedze . Ach ...nudy ,nudy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) hehe jednak jeszcze raz poszlam na sloneczko i przed chwila zeszlam.....i dowiedzialam sie,ze wnet byc moze wyjade z R.tam gdzie bylismy za granica a moj wariatuncio pojechal dopiero co do Wawy.....booshe ryjkkku no chodz do mnie,u mnie jest ladna pogoda i cieplo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmm.....wiecie moze moze gdzie mozna kupic takie...no cos na reke badz kolano jak nosza sportowcy jak maja naderwany miesien aby moc grac w pile czy tam grac w kosza....mnie by sie takie cos przydalo na nadgarstek jak bym musiala cos ciezkiego nosic....:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie sportowym ,aptece ,lub sklepie z produktami do rehabilitacji .Najlepiej podejdż do apteki to sie chyba nazywa ściągacz ,kosztuje parę groszy .Trzymam kciuki za wyjazd was dwoje ,moze tym razem uda sie to co tak bardzo chciałaś :) Dobra spadam ,michu zakonczył oglądnie i mnie dzisiaj na przytulanie wzięło :D to idę do mojego pieszczocha :D Ciao do jutra 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku dzieki za info:D hehe ja tez chce sie poprzytulac:D Tez mykam...milego wieczoru i upojnej nocy:D papapapap:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) Angel a z kim ty chciałaś się poprzytulać ? Czyżby ze mną ?:classic_cool: Bo jak chcesz to możemy się dzisiaj umówić na małe przytulanko :classic_cool::D Zajadam sobie taką pyszną drożdżówkę z truskawkami mmmmmm......mmm ale dobra mmmm...mmmm ...mm..m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łasuszek obżarciuszek :D Phill ja nie wiem ,ale coś tak bije od ciebie no kurde dobrym humorem że szok :D to dzisiaj odjeżdżasz ,czy jutro ?A rowery bierzecie ? A miałam sie pytać :classic_cool: wiecie co ? tak sobie myślałam i myślałam (żaróweczka ?)i nie wiem czy wy macie jakiekolwiek rodzeństwo :D Phill ma to wiem ,ja też mam to takze odkryłam w dawnych czasach :D a reszta ?? macie siostrę albo brata ? Wy nie wiecie co z mała kupiłysmy na mieście dzisiaj :classic_cool: nową lokatorkę mamy :classic_cool: nazywa sie Agatka :classic_cool: ma blond włoski do pasa ,sukienkę w hawajskie kwiaty :classic_cool: i buciki na obcasie !!!I uwaga na plecach ma tatuaż \"MADE IN CHINA \":Dhe he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku żeby zaciekawić Twoją ciekawość to mam siostrę, brata, szwagierki dwie, szwagra, tatę jeszcze mam:) Wyjazd jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest :D Phill dziękuję serdecznie za zaspokojenie mojej jakże ciekawej ciekawości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek ja wczoraj popoludniu mialam to samo nad glowa :o byla taka burza, ze hej :D ale ja na szczescie bylam juz w domku, wiec mnie nie dopadla :) ewentualnie moge wziasc Cie na siostre, ale pod warunkiem, ze: * nie bedziesz mi ciuchow podbierac :classic_cool: * nie bedziesz zajmowac mi mojego laptopa :classic_cool: * nie bedziesz przelaczac mi kanalow w tv kiedy poleci cos co ja chce ogladac :classic_cool: * nie bedziesz zajmowac lazienki kiedy ja potrzebuje ja zajac :classic_cool: * nie bedziesz mnie budzic kiedy spie :classic_cool: * bedziesz wychodzic z psem na spacerki :classic_cool: * bedziesz sprzatac nasz pokoj :classic_cool: piszesz sie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×