Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

A mój michu trzeci raz w tym tygodniu ogląda \"U Pana Boga w ogródku \":O ze też mu sie nie znudzi :O U mnie juz po deszczu :( kurde a chciałam troszke pospacerować bo tak rzadko gdzieś razem łazimy a tu dupa teraz to ja muszę gary po żarciu umyć i kurde prasowanie mam :O oj sie nazbierało :O dobrze ,że mam wiatrach w pokoju to mi troszke ochłodzi to prasowanie :O ech... mada faka :O Wiesz co ostatnio oglądałam kasetę ze ślubu moja (juz wam pisałam ) i powiem ci ,ze jak było pokazane błogoslawieństwo to wyłam jak bóbr :O a michu koło mnie także łezek nie powstrzymywał :D fajie tak powspominać :) Mam nagrane jak jego matka chrzestna błogosławi nas a jemu ciekną łzy po policzku :) kurde jaki uczuciowiec :D hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja te sie wzruszam - na cudzych slubach :D ostatnio jak ogladalam film ze znajomych wesela to najbardziej mnie wzruszyly podziekowania dla rodzicow, piekne byly :) chyba sobie teraz dla mnie odmiany jakis horror wlacze :) bo w tv oczywiscie nic nie ma ciekawego, a ja sie nudze niemilosiernie dzis :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Co to nikogo nie ma ?:D a moze któraś sie skusi na wafelki waniliowe :classic_cool:do tego herbatka :classic_cool: Czekam :D Chyba wszyscy na urlop nie powyjeżdzali ? Nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D ja lubię cini minis :classic_cool:jeszcze grześki na wagę :D Kurde u mnie szykuje sie impra dni naszego miasta są obchodzone a tak sie pogoda pierdoli ze hej :Owiatr zwiewa jak szalony a miało być tak pięknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko loko cini minis tez mam :classic_cool: i nestwika tyz :classic_cool: jeden taki maly batonik to mi nie wystarczy :o \"a mialo byc tak pieknie... mialo nie wiac w oczy nam... \" :D u mnie tez sie pogoda pierniczy jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde u nas zawsze na dni miasta pogoda do dupy :O Ach kurde zapomniałam napisać ,zajebali mi dzisiaj rower w nocy :O pięknie kurwa :O najgorsze ,że nie był oznakowany prze policje bo dopiero od pół roku go miałam :Ojak zobaczę skurwiela co mi zajebał rower ,dzwonie po policyje :O a chamowi jaj ukręcę :O Z tego załamania nerwowego kupiłam sobie lakier do paznokci :D:classic_cool: to moj drugi w życiu lakier :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek nosz kurde skad Ci zajebali ten rower?! co za narod co za ludzie! mi sie raz wlamali kiedys do piwnicy, ale nic nie zwineli, bo chyba ich sasiad przeploszyl :o ale wlamania i kradzieze ( w tym najwiecej aut) na moim osiedlu to norma :o Ryjku no to gratuluje zakupu :D ja musze miec zawsze pomalowane paznokcie, bo inaczej dziwnie sie czuje :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde legalnie mi podprowadzili z klatki :O juz bym nic nie gadała jakby każdy mogl tam wejśc ,ale tak nie jest :O klatke zamykamy na klucz a od strony ulicy nie ma klamki tylko taka kulka wlasnie po to by nikt w nocy nie wlazł :O tyle rowerów tam stoi kurde a akurat mój gwizdeli :O ocipieć idzie jak nie samochód dwa razy w ciągu tygodnia to kurde teraz rower :O jeszcze trochę to mi gacie ze strychu zapierdolą :O Lakier kupiłam dzisiaj :D jeszcze se nie malowałam ,ale małej to mus :D ledwo do chaty z miasta przyszłam i malunek robiłam :D ja sobie musze opiłować troszkę pazury i wio .Jeszcze tak myślałam ,że może sobie na girkach lajsnę lakierek :classic_cool: hehehe trzy byłoby zrobić :D A wiesz buciorów jeszcze nie kupiłam :D bo tak sobie siedziałam nie raz i myślałam i chyba czarne sobie kupię :D to taki uniwersalny kolor ze raczej do wszystkiego bedzie mi pasował .Szukam jak na razie z odkrytymi palcami ,juz jedne widziałam i są nawet fajne ,bez zbednych ozdóbek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle jak z klatki Ci zapieprzyli :o czyli ktos ich musial wpuscic :o u nas tez sa domofony, klatka zamknieta, ale wiesz, co chwile ktos dzwoni, ze poczta, a to ze ulotki, wiec nie trudno wejsc. ja i u raczek i u nozek lakier obowiazkowo :classic_cool: czarne... czarne ladne (sama mam wlasnie na nogach czarne bez palcy :classic_cool: ) ale wiesz ze w czarne pali slonce, wiec moze Ci byc goraco :) a biale to sobie wlasnie tak pomyslalam, ze fajnie wygladaja latem na opalonych stopach :) a od dzis w biedronie sa nawet fajne japonki za 8 zl :) tzn. fajne sa takie brazowe z malymi kwiatuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop biale ładne na opalonych girkach ,ale mam juz żółte to wystarczy a czarne to ni mam :( A lakier jest ....hm....kurde no jakiś takie różowy czy cielisty :O jakiś troszke przeźroczysty lekko błyszczący ? :O chyba coś takiego ,kurde nawet nie wiem :D ale jedno wiem :D dałam za niego aż 2,50 na targu :D Dzisiaj musze wskoczyć do biedronki i luknę na te japonki :classic_cool: a nóż widelec mi sie spodobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kurde zapomniałam :D my domofonu nie mamy to tym bardziej ciężko coś podprowadzić :O ktoś szedł nie zamknął drzwi i jest kurde gotowiec :O Ja cie kręcę ,ale sie nażarłam :O jak ta świnia wciągnęłam obiad :D Bydło normalnie ,bydło :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie macalam dzis te japonki, ale sie opamietalam na szczescie i nie kupilam :D bo japonki to mi wypadaja jak szafe otwieram :D :o ja dzis obiadek skromny - 4 rybki smazone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci juz mowilam, ze jak sie bedziesz tak nad tymi butami zastanawiac to bedziesz chodzic boso :P :D czarne tez ladne, a jak fajnie slonce w nie prazy :classic_cool: :D wiem, bo mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy przepraszam :O Czy tu biją?:DNikogo nie ma ? Byłam dzisiaj w biedronce po cukier i takie tam duperele ,ale japonków u mnie nie ma :( kurde no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo:) qrczaczki,nie bylo mnie tu pare dni i troszke mam czytania:P Hmm u mnie tez pogoda jest do dupy:O Gdzie jest to lato pytam sie!!!!:P ryjkku hehe tez mialam isc do biedronkui przyluykac te japonki co reklamuja ale za daleko mam i nie chce mi sie isc:P Moj R.robi sobie spokojnie w Wawie a ja zalatwiam wyjazd dla Nas i mam nadzieje,ze wypali:P Pozniej poczytam co u Was sie dzialo i mam nadzieje,ze wszystko jest oki doki:D Buziaczki i milego weekendu zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS.Dzis jest rocznica mojego wypadku heheh tej 13stki NIGDY nie zapomne:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku oj,wspolczuje z kradzieza roweru:O o co chodzilo jak pisalas "ocipieć idzie jak nie samochód dwa razy w ciągu tygodnia to kurde teraz rower jeszcze" :O:O:O:O Spadam ,milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piernicze zaorać sie idzie w sobote :O tyle roboty jakbym nic w inne dni nie robiła :O Angel kwiatuszku jak ja ci zazdroszczę tego wyjazdu :D kurde no mam nadzieje ,ze jednak ci sie uda i trzymam kciuki ze rączka będzie sie sprawowała jak ta lala :D Co do tekstu \"jak nie samochód ...\"chodziło mi oto że okradli mi samochód dwa razy w ciągu tygodnia a teraz rower :O czasem sobie myslę czy ja mam na czole napisane \"Opieka społeczna \" lub \"Caritas Polska \" :O biorą wszystko co moje ciezko przez micha zarobione a sąsiadom to kurde nic nie zapierdolą :D buntuję sie dosłownie :D U mnie dzisiaj fajna pogoda ,tylko wiatr cholernie wieję ,ale i tak cały czas garuję w chacie to oki:D czekam właśnie na siorę ma mojego micha obciąć :D teraz to on bedzie śliczny jak laleczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien 🌼 U mnie w koncu sloneczko wyszlo ale co z tego jak wieje na maxa i wiatr jest zimny:O ryjkkkku o i *uj, wspolczuje!!! Moze ktos sie uwzial na Ciebie i takie numery Ci wykreca???:O 2 razy w ciagu tyg.okradli Ci auto i ukradli rower.....cos mi tu smierdzi:P Fajny balaczej poscilas, malancia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou :) Angel bluzeczka fajna :) chociaz nie dla mnie, bo ja sie zle czuje w takich rozkloszowanych u dolu :o a dlaczego boisz sie zamawiac przez neta? :) gdyby nie net to mialabym w szafie o 2/3 ciuchow mniej :D :o uwielbiam internetowe zakupy :classic_cool: a teraz nawet polubilam licytacje - wiecie ta adrenalinka przed koncem aukcji :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Kurde ale upał :Dtrza iść dzisiaj na lody :classic_cool: Robię dzisiaj do żarcia amerykańskie naleśniki :classic_cool:ciekawe czy wyjdą :D tylko syropu klonowego nie kupiłam :D bo dość drogi jest :O tylko jedyne 27 zeta za 150 ml :O ale będzie za to bita śmietana i czekoladowa polewa :classic_cool: taka bombka kaloryczna :D Bluzka może być :O trochę taka babska :O ale co komu sie podoba takze moje słowo sie nie liczy :D Misska te klapki brązowe są fajne :) i te w paski kolorowe tez :) takie na sportowo a brązowe to nawet do fajnieszego ubranka mogły by być :D jeszcze przejdę sie do innej biedronki :D nie mówiłam wam ,ale mamy aż trzy biedronki :D a ja byłam w jednej także może w tamtych będzie :) Kiedyś mieliśmy plus\'a a tam kupowałam takie zajebiste lody waniliowe nie z tej ziemi . Co do dni mojego miasta to sie pomyliłam maja być dopiero w tym tygodniu :D także z tego co widziałam pogoda ma być ładna to i może impra bedzie git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :classic_cool: no wreszcie sie ktos odezwal, bo topiku nie moglam znalezc tak gdzies daleko sie schowal :o Ryjek mowilam, ze japonki fajne :) jeszcze sa fajne bluzeczki - bokserki tez chyba za 7 czy 8 zl, ide je dzis oblukac :) z japonek zrezygnowalam, ale moze sobie bluzeczke kupie :D na zdjeciu prezentuja sie ladnie :) w ilosci biedronek mnie pobilas - u mnie sa tylko dwie :D i kurde w sumie do kazdej mam daleko :o zreszta ja to do kazdego marketu mam daleko, musze dreptac co najmniej 10 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja cie piechdole :P Misska 10 minut to idzie płuca wypluć :D Bokserki to mam :O oj kurde mam tego troszke :O taki mój fetysz :O Chciałabym jakies fajne rybaczki sportowe z adka :O ale nie takie dopasowane ,moze coś ze ściągaczem przy kolanie :Otylko troszke drogie sa :O a tak w ogóle to muszę w tym miesiącu michowi kupić jeszcze ze dwie koszulki i jakies spodenki za kolano z jeansu :classic_cool: Z koszulkami mam problem bo chce taka jakby polówke ale bez kołnierzyka ?:D miał dwie z levis'a ,ale zaorał je pięknie :O a drogie były jak cholera :O kiedyś widziłąm w big starze chyba ale tam to nie bardzo ladne rzeczy :O znaczy mi sie nie podobaja ,chyba ze niektóre spodnie . Kurde bede miała teraz każdy miesiąc z zakupami ubrań :O muszę juz kupywac do szkoły ubrania i jeszcze małej do zerówki ,niby człowiek ma wszytko a jak co do czego to nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no co sie smiejesz :o a dreptaj tak potem 10 minut z ciezkimi siatami pelnymi zakupow :o ja musze dzis do biedrony wleciec i jeszcze do rossmana po kosmetyki :) moze na jakis nowy blyszczyk sie przy okazji skusze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×