Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

nie jeszcze pracuję jakieś 2h. Przewracaliśmy meble bo musimy jeszcze jedną sierotkę do działu zaadoptować:). W styczniu dostanę pieniążki na komputerek dla niej i będzie mogła w końcu po ludzku pracować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to muszę napisać:) mam piękne słoneczko:) na liczniku -2 ale słońce jest prześliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez slonce:D W koncu wyszlo bo z rana to szaro :/ W sobote mikolajki, SUPRAJSY zakupione?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no mnie to żona złożyła groźbę:) Zagroziła że "kupi coś dla mnie ale na siebie" ??????? Cokolwiek to znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph pewnie jakas sexi bielizna:P ryjekkk musisz walczyc i nie mozesz odposcic......w kulki leca ewidentnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta co je kita
chocolate -mam w Gliwicach ojca :) philozoph ja już dawno ich tym nastraszyłam,bo przecież to z ich winy .Chciałam wcześniej ta kartę bo wiedziałam ,że zmieniają parametry a że mają takie otępiałe ruchy to dzwoniłam już od marca .Mili to zawsze są tylko co mi z tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe coraz czesciej wystepuja tutaj Wasze drugie "pomaranczowe twarze":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta co je kita
że niby kto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w domu 5 kanałów i mówię wam - oszczędność, że hej :D z tym, że ja oglądam może ze 4 programy i wszystkie lecą na tvn... a teraz to już w sumie tylko wojewódzkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hity 2009? nawet 2008r. nie skonczyl sie :P ryjekkk hehe Ty juz wiesz kto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tego nie lubie
Dzieciaki oglądają tylko dwa kanały z bajkami i wszystkie discovery ,ale nie mam teraz żadnego z nich to mi łeb suszą :O Muszę wyprodukować pisemko do nich i poleconym pośle ,jak nie po dobroci to niech spiechdalają jest jeszcze cyfra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no to walcz :P wyjątkowo mylą się dzisiaj nicki :P mam nadzięje, że to nie moja wina, bo jakoś wcześniej tego nie zauważyłam, a czytam temat od początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragediaaa.a.a
od 6 lat na odleglosc i widzimy sie tylko w weekendy... tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci powiem to ci powiem
Ja piszę z piwnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo 🖐️ dawno mnie tu nie było...miałam sporo zajęć...i smutno mi tak było, że wolałam nie psuć innym humoru. Mój M. odezwał się wczoraj- po prawie 3 tyg milczenia...normalnie w mnie gardle ścisnęło i serce waliło, gdy usłyszałam jego głos- pierwszy raz coś takiego miałam... Cieszę się, ze mój topic kwitnie 🌼 Witam nowe osóbki 🖐️ tragediaaa.a.a ja też zazdroszczę ci tych weekendów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×