Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Straszna rzecz się nastała wczoraj :( Wysiadł mi laptop :(Muszę kupić pastę i michu mi nasmaruje bo się przegrzał :(Całkiem zapomniałam o smarowaniu . A u chłopców się tak źle pisze i od myszki się odzwyczaiłam . Ależ zimno dzisiaj ,nawet mój Azor wyparował z koszyka i wbił się pod koc na tapczanie .Chyba go powaliło ,bo w mieszkaniu cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie :) to nie ta część miasta. U mnie bardzo dbają. Dwa razy do roku jest cała instalacja badana. Tu nawet nie ma większych awarii prądu. Jak była ta burza w sierpniu to tylko na tym osiedlu był prąd. Także spokojnie:) Selene serdecznie współczuję wyboru. I może na tym poprzestanę bo mnie znowu cukier skoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka trzeba smarować pastą żeby prądu nie przewodziło :) bez różnicy czy laptop czy komp .Całe szczęście nic mi nie spaliło a już myślałam ,że pierdolnął dysk za przeproszeniem bo tak chrumknęło aż mnie się nogi ugięły :( Michu mi nasmarował olejem .ale tylko na dzisiaj bo pasta jutro dopiero będzie . A u chłopców jakaś klawiatura niemiecka czy coś i nie mogę robić emotów niektórych i literki jakieś inne i tak na chybił trafił klikam z pamięci jak było w lapku :D Byłam na targu i kupiłam mojemu misiaczkowi super ciepłe kalesraczki :classic_cool:będzie mu grzało tam gdzie trzeba ;) Phill to kamień z serca z tym gazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ryjku zabawnie to nie było. Nie wiem jak to możliwe bo nie miało prawa tak się stać. Tym bardziej że stacja redukcyjna była 2 tygodnie temu odbierana technicznie. Podobno zarejestrowało 10 krotny wzrost ciśnienia. A powinno się wyłączyć po 1/4 wzrostu. Dziwne to troszkę. Ale poczekajmy na to co prokuratorzy zbadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss chodzi o taką pastę przwodzącą ciepło którą daje się pomiędzy procesor i radiator. Ona z czasem wysycha. Jak procesor nie jest odpowiednio chłodzony to może nastąpić uszkodznie lub (co się częściej dzieje) włącza się system ochronny i wyłącza komputer na jakiś czas. Aż ostygnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :( ze komp sie przegrzewa, ze powinien miec wentylacje odpowiednia, ze pod lapka powinno sie cos podkladac, zeby nie lezal np. na tapczanie to wiedzialam, ale o tej pascie to pierwszy raz slysze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czas wysychania tej pasto planuje się na dwa lata. W tym czasie (zgodnie z założeniami marketingowymi) wymienisz kompa :) I nowe smarowanie nie będzie potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba bardziej skomplikowane niz sadzilam :D jest pasta do smarowania, ale w sumie smarowac nie trzeba bo i tak kompa wymienie :D ja chyba pozostane jednak przy smarowaniu kanapek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Miss nie przejmuj się :) Jako zgrabnej dzierlatce zawsze jakiś fachman przyjdzie z pomocą :) A ja muszę się sam z tym męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ,ja ostatnio jakies dwa lata temu smarowałam i dlatego tak mi wczoraj wywaliło :( Nie wiem jakim cudem nie pomyślałam jak chłopakom żeśmy kompa kupowali ,żeby zajrzeć do lapka .I w ogóle michu swojego czyścił niedawno i mojego a na na pastę nie zwrócił uwagi .Aż dziwne to jak na mojego chłopa . Phill a wiesz ,że ja się doczytałam iż tam na tych osiedlach odnotowano kilka wybuchów gazówek .Nie wiem ,ale wydaje mi się ,że jakby gazówka wybuchła to chyba chałupa by lekko zdemolowana była i struktura budynku mogła by być zachwiana a oni piszą ,ze jak wszystko już naprawią to ludzie wrócą do swoich mieszkań *(kurde nie mogę znaleźć znaku zapytania na tej diabelskiej klawiaturze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Hello :) 🌼 Ja znowu nie działam na swoim koncie :) Teraz będę "pomarańczą". Przynajmniej mogę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Cóż... życie :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ,szkoda że nie można nakarmić kilku piesków na raz :( Jest jeden piesek podobny do mojej Saby :( taką sunię- doga miałam ,jak mieszkałam z tatą :)jak wróciłam z koloni to wskoczyła na mnie tak ,ze padłam na plecy i tak jak w filmach całą mnie wylizała i się cholera tak cieszyła ...pamiętam jak by to było dziś :) Tata wziął ją kiedyś koło Zabrza na ryby i cholera uciekła gdzieś :( dlaczego tak zrobiła to ja nie wiem ,zawsze jeździła na ryby z tatą i tamtym razem zwiała :( Lily -ty jesteś mistrzu z tymi nickami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wiedzialam ze na was zawsze moge liczyc 😘 z tego co widze 3 pieski juz zebraly na swoja pake jedzonka! :) Ryjek mozna karmic codziennie jednego pieska, ale jezeli masz zmienne IP to mozesz tak karmic i karmic , bo rozpoznaje klikniecia po nr IP, przynajmniej tak mi sie wydaje. kurcze tak mi zal tych zwierzatek w schroniskach, najgorzej zima, tyle sniegu, taki mroz, a niektore psiaki maja taka krotka siersc, jak one musza marznac :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagłosowałam na najbrzydszego pieska i powiem wam ,ze tylko te najładniejsze mają dużo głosów na te brzydkie nikt nie głosuje ,kurde . Jak mi michu nasmaruje pasta lapka ,dzisiaj to z lapka też zagłosuję :) Ip mam zmienne ,ale ja nie wiem jak to się zmienia samo czy co jakiś czas się zmienia czy jak ,kurde ?(o znalazłam znak zapytania :D) U mnie śniegu do kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Dzień dobry. Zimno i spać Ledwo dziś doszłam do pracy. Chodzę na pieszo i trasa, którą pokonuję w 20 minut zajęła mi 1h. W dodatku tir by mnie rozjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz i to rozni zwierzeta od nas, ze one kochaja swojego pana bezwzglednie, takiego jakim jest, nawet jezeli jest brzydki :D a ludzie patrza - ladny pies, brzydki pies, nie wazne, ze ten "brzydki" ma tez ogromne serducho i wiele milosci ktora chcialby obdazyc swojego czlowieka. te brzydsze pieski zawsze sa na straconych pozycjach, w schroniskach nie zauwazane, nie chciane, nawet w takich glosowaniach zawsze ostatnie :( pewnie ze zal kazdego psiaka, ale tych mniej urodziwych zal chyba najbardziej :( ech zreszta dla mnie kazdy psiak jest piekny na swoj sposob:) Ryjeczku a to IP zmienia sie samo po rozlaczeniu netu i polaczeniu sie ponownie :) a wlasnie, a Ty swojej bestii, postrachowi podworka wydziergalas jakis kubrak na zime? [cool}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno kliknięcie na pieska ,jedno kliknięcie na kobyłkę :D U mnie mało słoneczny, minus 16 stopniowy poranek 😭 a ja będę musiałam dzisiaj bardzo daleko na nóżkach iść 😭 a rano to mi włosy zamarzły jak wracałam ze szkoły 😭 wyglądałam jak babuszka 😭 ale laptopuś już mi hula także jedna rzecz na plus :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily przyznaj się ,chciałaś z tirem zrobić kulig ;) Miseczka ,mój zabijaka ma ubranko ,ale nóżki mu marzną i nie chce chodzić po mrozie :) dzisiaj jeszcze nie wyszedł na dwór ,jak go wołałam do smyczy to nawet do drzwi nie podszedł :) wie ,że na dworze Sybir to nie pójdzie :) ale niech mi tylko napompuje w chacie to jajka mu ukręcę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×