Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ryjek to Twoj zabijaka jeszcze botkow jakis potrzebuje :D a mojemu to tam zima nie straszna, zawsze cieszy sie jak wariat na haslo spacer :D a mi tam zima w tym roku nie straszna, tak sie zaopatrzylam w cieple ciuchy :classic_cool: mam dlugi za kolanka kurtko plaszczyk, i rekawice wielkie kudlate niczym na syberie :D i nawet szaliko kaptur gruby welniany mam :classic_cool: o taki mam http://www.riverisland.com/Online/women/accessories/scarves--gloves/white-fairisle-print-scarf-592940 i nie jest mi zimno ani troche :) problem tylko z butami,ale dzis zakupilam sobie welniane wkladki i mam nadzieje, ze bedzie git majonez :D hahaha Phill nie watpie w to :D :D ------------------> pije do opisu na gygy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nowy kurtko płaszczyk:classic_cool: ale mam rękawiczki za 2,99 malinowe i czapkę od małej pożyczyłam białą z trzema kwiatkami :( Chciałabym dostać od Mikołaja nową czapkę i szalik :( Myślicie ,że dostanę ?:( chyba byłam grzeczna ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rekawiczki a'la yeti na dwa palce jak to mowia, bo w innych to mi zimno 🖐️ Ryjek ja mysle, ze zasluzylas na porzadna czape i porzadny szalik :classic_cool: Phill czy to oznacza, ze jutro obudzisz sie jeszcze piekniejszy niz dzis? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Tylko się obróć i już fatałaszki i fatałaszki :) Miss no znowu przesadziłem ;) I masz rację. Jak jest się dobrze wyposażonym to nic nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no dziewczyna z foto bardzo ladna, ale ten beret... urok beretu podlega dyskusji :D a z taka mala antenka to Ty nic innego nie odbierzesz tylko radio maryja, bo ono dziala wszedzie i na wszystkim :D Phill no z tym sprzetem to brzmi dwojako teraz zwazywszy na to, ze znow dzis przesadziles :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczemu ja nie mogę z wami tez pogadać ?:( No dlaczemu ?:(łaj ? A dlaczemu nie podoba ci się beret ? A wiesz co ja dzisiaj widziałam na targu ?:) widziałam super fajne czapki w śnieżynki ,błękitne ,białe ,czarne i popielate ,ale tyle ludzi brało ,więc ja nie wzięłam ,nie chcę być jak inni taka sama :) Jeszcze troszkę i skończę sobie robić fajna kamizelkę do golfika :) jestem z siebie dumna ,bo wszystko pasuje jak ulał i pomysł z głowy :) Zakilkałam dzisiaj dwa pieski ,wczoraj też :) A widziałaś tego owczarka bez oczka :( jaki śliczna psina z niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku no bo Ty jestes taka wrazliwa i nie chcialam zebys o zboczenstwach czytala 😭 Tak ja wlasnie karmie tego coolie bez oczka Szpikula sie wabi :) karmie dopoki nie nakarmie, potem bedzie nastepny :) a beret mi sie nie podoba no bo nie lubie beretow, nie chce nikogo urazic, ale berety kojarza mi sie ze starymi babciami fankami radia maryja :( no wiem wiem dziwna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna rzecz jaka mnie odwodzi od beretu to to ,ze nie jest za ciepły i uszy są na wierzchu a tego to ja nie lubię :) Nie wiem chyba kupię sobie jaką sportową z daszkiem byle nie tego kondona wiszącego :O mniejsza z tym :) szukam koszulek na allegro i kurde pierwszy raz nie mogę znaleźć :) poszukuję takich koszulek ze stanikiem jakby wszytym ale bez usztywnień w komplecie z majtkami ,no i nie ma :( Właśnie się ufajdałam hot-dogiem :) jak dobrze ,że wynaleźli dresiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ o tak tak dresy to fajna sprawa :D a wiesz ze Szpikula juz nakarmiona :) bedzie miala swoja wielka pake jedzonka :) teraz karmie chyba Gucie, kurcze myla juz mi sie te imiona :( a wiesz ze z tym beretem to racja, ze on nie bedzie zbyt cieply, bardziej wiona/jesien niz zimowe mrozy :) ja kupilam sobie w tym roku kominy i czasami zakladam komin na glowe i szyje i opatulam nim pol twarzy i na to jeszcze kaptur :D a jak zakladam kurtke bez kaptura to wtedy zakladam moj szalikokaptur ktory tez jest bardzo cieplutki i tez zakrywa nie tylko glowe ale i uszki i troszke buzki i jest cieplutko :) a w ogole to ja jeszcze w lozeczku sie lenie, kawke popijam i zajadam sliwki w czekoladzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie kominy kojarzą z takim starym Filmem "Powrót do edenu " taka aktorka tam była co ją krokodyl pogryzł i nosiła komin ,ale ten komin to chyba była taka moda z tamtych lat :Dależ wyszukałam film :D Ja chyba kupie sobie czapkę z daszkiem jakąś zimową z wełny ,najchętniej białą :) oglądałam wczoraj muzodajnie we Wrocku i była tam taka dziewczyna co tańczyła i miała taką fajną koszulkę z koronki czarną :( ja tez chce taką 😭 Ile ja mam słodyczy w chacie to się w głowie nie mieści :) michu dostał paczki dla dzieci od szefa ,ale rarytasy mamy że hoho :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy ta czapka z daszkiem bedzie Cie ladnie chronic przed mrozem? nie tylko czubek glowy, ale i uszki ? a ja tez wlasnie dostalam z pracy paczki mikolajkowe i sie teraz objadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te kominy ,są też takie tubo golfy na ramiona najczesciej zakończone warkoczem też fajne ,ale ja się w tym nie widzę :) lubię normalne szaliki i czapki :) z reszta przymierzałam taki komin na targu i powiem ci ,ze wyglądam jak żebraczka jakaś :O jeszcze mi tylko brakowało rękawiczek bez palców i wio na śmietnisko zbierac puszki od piwa :classic_cool: ja chce taka czapkę ,na sportowo http://allegro.pl/hit-sezonu-2010-2011-czapka-stripe-gratis-i1333261982.html I podobja mi się takie ciepluie buciki http://moda.allegro.pl/b907-buty-kozaki-sniegowce-eskimoski-camel-39-i1343997781.html już czuję jakby mi było w nich cieplusio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta czapka to super, tez mi sie bardzo podoba i widze ze nawet uchole zakrywa :) a buciki to ja mam takie podobne do tych co pokazalas, tylko ze ja mam czarne i nie mam tego obszycia futerkiem na zewnatrz wzdluz tylko zamiast tego idzie taki paseczek zakonczony klamra, ale w srodku wyscielane sa takim samym futerkiem, taka sama maja podeszwe i material z tego co widze tez te sam . no i powiem Ci niestety, ze wygladaja one na bardzo cieple, ale w te mrozy z ta cieplota to tak nie do konca. sa cieple to fakt, ale po dluzszej wedrowce zaczyna byc chlodno w stopki od spodu bo jednak podeszwa jest dosc cienka mimo ze one w srodku sa cale wyscielane lacznie z wkladka. powiem Ci ze cieplej mi jest w kozakach ktore nie sa wyscielane futerkiem wprawdzie, ale maja koturn i wysoka szpilke co powoduje, ze nie jest zimno od spodu, bo je od podloza dosc duzo dzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sobie je mogła kupić bo u mnie na targu są po 39 zł :Dnie drogo więc w sam raz były by na cieplejsze dni w zimie ,takie ze słoneczkiem :) nawet na jeden sezon warto by było ,bo mnie wkurza jak musze wyskoczyć na moment do sklepu i targam się z kozakami i zamkiem a te bym hop siup wskoczyła i wio do sklepu :) podoba mi się jeszcze taki chusto szalik ,ale nigdzie nie ma go do kupienia ,trzeba samemu zrobić a ja natchnienia nie mam ,jak znam siebie to skończyłabym po zimie drutowanie tego szala :O taki szaliczek mnie sie podoba ,do czapy by mi pasował :classic_cool: http://www.liveinternet.ru/users/3410777/post137191948/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×