Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Link dobry do ruskiego bloga ,ale szalik to ten biały w listki na brzegach a taki z falbanką to ja nie chcę :) wszyscy takie mają . Ja chcę w liski na brzegach a tego nigdzie nie ma bo to "samoróbka "nawet wzór trzeba kupić aby go dostać ,za free to zapomnij :O Taki mnie się chciało pić ,że musiałam kupić sobie pepsi :O chyba mróz idzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przerywając pogaduszki to napisz że wybieram pieski z końca listy bo mają najmniejsze szanse na jedzonko i muszę to zmienić :) Dzień dobry gadułki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Jak fajnie ,cieplusio i śnieżnie:) nic innego nam nie pozostaje jak zorganizować walkę na śnieżne kule :P Ja głosowałam na Otylię ,tak mało zostało jej do paki ,że nie ma co szukać dalej .Potem za inne sztuki się wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: ja dzis karmie Dzekiego bo to imiennik mojego futra :) ale z tego co zauwazylam to kiedy jakis piesek odpada bo zostal juz nakarmiony to zaraz na koncu listy pojawiaja sie nowe do karmienia :) wiec mysle, ze lepiej wybrac sobie jednego i karmic go do skutku a potem wybierac nastepnego :) ja tak robie :) kurcze ciesze sie ze ktos organizuje taka fajna akcje i ze tylu ludzi sie w to wlacza :) ktos chce czerwonego barszczyku z tytki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[[[ ( _,_) ]]] pudło eheheheee ,dupa cała :D Uwaga moja śnieżna kula leci z prędkością f -16 do seniority Miski ,prosto miedzy oczy :P Uwaga celuję -----> O [ (.) (.) ] cel palll :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby kolega nie poczuł się osamotniony to też wysyłam mega zgrabną ,wielkości atomu kulkę nadzianą ołowiem :classic_cool:((pst ...chyba jedno zaprzecza drugiemu :classic_cool: :D))) ---------->(tor lotu prawidłowy )------> cel---> pall----> .(kulka wielkości atomu leci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie nasmiewaj, jakie oka? :o moje cycuchy to jak dwa dorodne kokosy sa :classic_cool: powiedzialabym nawet ze jak arbuzy, ale to podchodziloby juz pod przechwalanie :D :D ej a Phill to chyba faktycznie nokaut zaliczyl od tej sniezynki, bo nic sie nie odzywa :D rzucilabym go tez, ale w lezacego to chyba nie trafie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,fajno ,znalazłam starą piosenkę z lat 90 ,taka fajną :D wczoraj ogladałam taką debilna komedię amerykańską i leciała ta nuta i wytargałam w google :Djupiii Wiesz co Misska ,chciałam żebyś zreanimowała Philla po tym uderzeniu ,ale teraz tak myślę ,że jeszcze go zadusisz tymi cycorami swoimi to lepiej nie :classic_cool::Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zarzucę bo to stary kawałek i do tego disco ,a wam się takie nie podobają z tego co widzę ,więc porozkoszuję się wspomnieniami sama :) a podoba ci się moja nowa nuta w stopce ? ostatnio ciągle mi gra jak zasypiam ,akurat leci jak ja już wybieram ostatnią pozycję do spania :D O właśnie ,mam takie pytanie z kosmosu :) Jak śpicie ze swoimi połówkami a jak osobno ( chodzi o pozycje jaki przyjmujecie ). Jakby co to przeprowadzam badania naukowe ,żeby nie tu ktoś o jakieś zboczeństwa nie posądził :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska z okazji iż dzisiaj Mikołajki a ja zrobiłam ci ała to mogę ci pomasować :classic_cool: kcesz ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku a co chcesz mi pomasowac? :classic_cool: zreszta masuj co tam chcesz, wiesz ze to lubie :classic_cool: :D nie patrzylam co masz w stopce, bo myslalam, ze masz caly czas to samo od lat :D dobra bede musiala sprawdzic :classic_cool: szczerze mowiac to ja lubie spac sama, tak najlepiej sie wysypiam i nie budze sie w nocy wcale tylko rano z budzikiem. oczywiscie rozpycham sie po calym lozku, glowa po jednej stronie nogi po innej owinieta kolderka, wygladam jak larwa w kokonie :classic_cool: :D a z moja polowka to leze wcisnieta glowa w oparcie lozka przewaznie :D spie wtedy cala noc na jednym boku, bo obrocic sie ciezko, budze sie rano scierpnieta i nie wyspana :D do teho w nocy zostaje obudzona kilkanascie razy, bo moja polowka chrapie sapie i wydaje inne rozne dzwieki przez sen :o i czasami oberwe takze reka badz noga :o potrzebuje duuuuuuuze lozko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślałam nad pomasowaniem oków ,ale mam już kogo masować :P Czyli ty też jesteś zgnieciona jak śpisz w dwójkę :O Ja jak sama śpię to full relaks ,czyli na skos :classic_cool: głowa od ściany nogi po zewnętrznej :classic_cool: No a jak jesteśmy razem to masakra :O pierwsze co zakleszczenie nogami :O tak mnie gadzina zawinie ,że nie mam możliwości zrobienia najmniejszego ruchu :D potem tak gdzieś po godzinie już zaczynają nam drętwieć nogi :D nadchodzi pora na dogrzewanie ,ale z lekkim luzem czyli na łyżeczkę :D i o dziwo to ja jestem ta łyżeczka bo muszę z tylca zaglądać na ekran telewizora .Jak przychodzi pora na spanie no to ...ten...no sama jestem załyżeczkowana i nie powiem ,miło jest ,ciepło i ..no fajnie ,ale w połowie nocy jest tak gorąco ,że zaczyna się bitwa kto bardziej się wyłoży i kurdę zawsze przegrywam w przedbiegach :( No się gnojek tak rozpycha ,że nie mocnych :( Jednakże ,że darzę tę gadzinę gorącym uczuciem to wybaczam te przepychaństwo i brak wychowania :classic_cool: Jeju troszkę mnię brzuszek boli od tych słodyczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill mozesz dac cala babke mi, bo Ryjka slyszysz ze brzuchol juz boli :D Ryjek to nie bedziesz masowala moich okow? :( to po co obiecalas, czuje sie zawiedziona 😭 my jak spimy razem to kazdy owiniety w swoja koldre po swojej polowie lozka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam ostatnio powód tych okropnych bóli krzyża u mojego przytulasa :) to jest kara za rozpychanie się w wyrze bo zawsze zajmuje 3/4 łózka czyli cały kręgosłup ma na belce środkowej łóżka i to ona go tak uwiera :D ja mam jeszcze paczkę kasztanów ,paczkę duplo ,dwie paczki rodzynek z białej i mlecznej czekoladzie ,jakieś bombonierki ,czekolady ,batony pierniki galaretki i cholera no coś tam jeszcze jest ,ale już nie mogę patrzeć :O Mam schowaną w szafce zupkę chińską ostrą kim lan ,należała do micha :) zrobiłabym bym obie coś na ostro ,ale boje się ,że będzie też chciał a pół zupki to już nie zupka :O Phill ,żyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)ale oglądałam wczoraj fajny program o tygrysach bengalskich :) takie słodkie trzy maluchy się urodziły :) a te dorosłe wytresowane ,jakież one piękne ,ech ...jeden był śliczny ,wyglądał jak oszroniony ,taką srebrno żółte futro miał :) coś wspaniałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest życie jest słodkie :) Ja hoduję ptaszki na balkonie. Nie są tak imponujące jak tygryski ale zabawa jest po pachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja na Otylię głosowałam ,tak mało miała do końca a dzisiaj już jest nakarmiona :) Dżeki ma też głosy już kliknięte :) Chyba na wiosnę będę miała kanarka :) z resztą co chyba ,będę miała i już :) sama sobie klatkę kupię ,bo michu tak wymyśla ,szuka mi ptaszków a ja chcę takie co mi się będzie podobał i klatkę też chcę po swojemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde aparat coś mi się psuje i nie wiem co jest :( Damian go upuścił i się pier...a chciała zdjęcia porobić dzieciakom na śniegu i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×