Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

reewelka, też już ci odpisałam :) A gdzie wy wszystkie jesteście? Ja niestety do 19.00 w pracy, i to przy dobrych układach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼odp. Ja próbowałam ogarnąć swoje notatki do szkoły, ale marnie mi to wychodzi. Gubię się w tym wszystkim, co mam, a czego nie. Jejku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 ale coś się nie udzielasz dzisiaj :P Reewelka 🌻 Masz jedną nową wiadomość :) Kurde, jak mi się nie chce już tu siedzieć... Zazdroszcze Jadzi, że ona chodzi od 7 do 15 codziennie i ma z głowy, a nie to co ja, te durne zmiany... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼--no sciemnia sciemnia chyba że znowu nie na bieżąco jestem trudno za Rewelka nadązyć :-P Rewelka🌼---to ja też chce maila z update`m Ja sie uczę podatków miodzio :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 no i powiedz mi, co ja bym tam robiła ? :) Chyba, że udało by mi się przekimać na terenie tego kamiennego amfiteatru :D Kadzielna czy jakoś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼---nie bój żaby już ja bym zadbała o atrakcje dla Ciebie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻eh bo latam z tym psem jak wariatka na pole żeby mi w domu nie sikał a jak nie pies coś chce to dzieci i tak non stop dopiero zrobiłam obiadek na jutro żeby chociaż to mi odeszło i padam na twarz idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niestety nie nadrobie... namea🌻 dzieki za ksiazeczki:) chociaz juz chyba pisalam te slowa... madziczek 🌻 jak sie masz??? ja jak widac okazyjnie... brak czasu... dzisiaj jak wyszlam przed 9 rano to wrocilam przed 20.... jutro do sszkoly zalatwic praktyki do konca pozniej do pracy.. pozniej opieka nad dziewczynkami.. i juz wieczor.. a w pt jade do domu... Elfik🌻 sliczna Sarcia sliczna:) kocham wszystkie zwierzatka tylko golebi nie cierpie.... czarna🌻 reewelka🌻 a ja dzis umieralam .... na bol glowy.. jednak wodki nie mozna pic jak herbaty.. tak szybko... ... jadzia🌻 jakie trzeba miec program zeby otwiierac ksiazki od namei??? strzyga🌻 hmm podziwiac zaczynam ... onfim🌻 ita🌻 niedobra z Ciebie kobietka bajbajka🌻 emilunka🌻 nie biore tego powazne wszystkiego co mowisz..... ja tez lubie zartowac.. ale tu jakos nie ma okazji sie rozkrecic ciagle za malo czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) mialam dzisiaj straszny dzionek, bardzo nerwowy! jak to mowi moja kumpela\"to nie byl moj dzien\". i dla relaksu ide na imprezke, taka nieplanowana:D a co? wlasnie siedze z wałkami na głowie, a kumpela jest u naszej mieszkaniowej \"kosmetyczki\":) jutro mam na 8 zajecia, wiec nie wiem jak to bedzie ze wstaniem...hihi Dziewczyny nie wiem co u Was, bo nawet nie mialam dzisiaj sily czytac cokolwiek:( jutro nadrobię, postaram sie...:) dla kazdej🌼 i milego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik i Madziczek Wy mialyscie kontakt z prawem powiedzcie mi moje drogie jakie liceum profilowane najlepiej wybrac zeby pozniej latwiej bylo dostac sie na prawo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI25🌼 witaj kochana:) fajnie, że napisałaś. Ja chodziam do liceum o dosyć dużym poziomie i niezbyt miło je wspominam. Dyscyplina panowała ogromna, nauki tony, także jedyne co było super w tym czasie to imprezy i wakacje ze znajomymi:) To były szalone czasy i tak sobie się uczyłam, muszę przyznać. Nie chciało mi się. Chociaż gdyby nie ono to pewnie tego prawa bym nie studiowała,bo zaczęło się od tego, że wybrałam historię jako przedmiot fakultatywny, ze względu na nauczyciela, który go prowadził. Świetny człowiek. Tylko, że ja studiuję zaocznie, bo próbowałam na dzienne ale zabrakło mi trochę punktów i tak jakoś poszłam jeszcze do innej szkoły dziennej i pracowałam. Więc może Elfik🌼 coś więcej powie, bo studiowała dziennie. Moim zdaniem najlepiej wybrać się na profil humanistyczny, jeśli się ma takie marzenia. A mam się nawet dobrze, chociaż czuję, że znalazłam się w jakimś dziwnym momencie życia;) Jutro jadę do tego Wrocka z koleżanką i jeszcze 2 inne mają dojechać także miło będzie się spotkać i przy okazji pozałatwiać co trzeba. Na piątek z Sz. się umówiłam i co może być dziwne bo znamy się tyle lat ale pierwszy raz pójdziemy się upić chyba :D To znaczy do jakiejś knajpki miłej posiedzieć i pogadać. A właśnie już nie pamiętam kiedy wódkę piłam, więc może będzie ku temu okazja;) W sobotę jestem umówiona z taką super koleżanką z liceum i też już się nie mogę doczekać. Oby tylko te plany wypaliły, aż mi się zachciało żyć, jak sobie o tym pomyślę. A teraz piję Baileysa i słucham muzyczki i zaraz kładę się spać. Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 dziekuje tal wlasnie mi sie wydaje ale jeszcze ciekawa jestem co powie elfik dobrze ze jakos sie uklada Tobie:) a ja w pt jade do domu jakos udalo mi sie wyprosic wolny poniedzialek i na sobote robimy niby takie spotkanie klasowe.. ciesze sie bo wlasie co jak co ale klasa byla fajna leniwa na maksa ...ja tez ... ale jakos sie dogadywalismy ... milo bedzie.... .. a dzis siedze sama bo moje wspolokatorki sie ewakuowaly.... ale mam tyle do zrobienia ze nawet nie czuje ze tak jakos pusto... kolorowych zycze...wszystkim niespiacym jeszczze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 tak, wie, zrobiła mi awanturę i krzyczała, żebym wyper* z domu, bo nie chciałam jej powiedzieć o co nam poszło. rano się szybko zmyłam, a teraz jak wróciłam, to musiałam znieść jej płacz, wywoływanie poczucia winy, straszenie skutkami i konsekwencjami tego wyboru /zarówno dla mnie jak i dla niej, dziadków/ i w ogóle ledwo się trzymam. Dobrze, że jestem zmęczona, bo nie mam nawet siły na złoszczenie się, przeżywanie czy takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoż to wysłał tego maila z fotką???? nie zerknełam, a skasowałam. Tak straszyć ludzi na noc! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 eh... szkoda nawet gadać czemu jest nieodpowiedni. Zbyt dużo tego. I wolę zresztą tego tu nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ja juz sie witam prawie weekedndowo, wiec buzia usmiechnieta :D reewelko 🌼 kobitko kochana zaraz bedzie mail :D onfim 🌼 no juz wstawaj dotrzymac mi towarzystwa ;) jadziu 🌼 na Ciebie tez licze ranny ptaszku :) agi 🌼 ksiazki sa spakowane WINRAREM, mozna sciagnac go z internetu :) kasiula 🌼 jestem z Jeleniej Gory, studiowalam we Wroclawiu, a na ostatnim roku troche pozdrozowalam po Europie, wiec juz tak od ponad trzech lat nie mieszkam na stale w Polsce. co do cwiczen to bardzo zaluje, ze musialam przerwac :( ale miesnie sie wzmocnily bardzo, czulam pod skora lekki kaloryferek :P jeszcze tylko trzeba by sie pozbyc tej warstewki tluszczyku, ktory okala miesnie i bedzie bosko :) mam wielie plany zapisac sie na silownie, ale jakos ciagle brak mi czasu, ze rzeczywiscie sie tam wybrac :( czarna 🌼 a dzisiaj masz PIESZCZOTKA :D i /_/> ode mnie 🌼 elfik 🌼 trzymam juz kciuki :) sciskam bardzo mocno emilunka 🌼ja tez jadzi 🌼 zazdroszcze. jak jestem od rana do 18 w pracy to potem juz nie ma na nic tak naprawde czasu :( a biedna czasem jeszcze dluzej siedzisz :o ita 🌼 no gdzie te zdjecia z poznanskiej wycieczki?? ladnie sie o nie usmiecham :) strzyga 🌼 e a mi sie wydaje, ze fajnie miec fizyka w domu.taka madra glowa zawsze sie przydaje :D strszny jest jezyk jakim Twoja Mama do Ciebie mowi. naprawde wspolczuje i zycze, zebys jak najszybciej wyrwala sie na swoje. chyba juz nie ma na co czekac... bajka 🌼 no jak tam bylo w Alcatrazie?? opowiadaj szybko :) kacyk jest?? :P madziczek 🌼 ja tez mam baileysa w lodowce i ciagle o nim zapominam :o ivette 🌼 sipp 🌼 mika 🌼 little 🌼 romantyk 🌼 long time no see ;) hehe ja sie jutro wybieram na brunch i juz mysle co sobie dobrego zjem :D w pracy jakos leci, humor mi sie poprawil i latwiej mi to wszystko zniesc. wierze, ze juz niedlugo bede stawiac czola nowym wyzwaniom :P milego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry Agi🌻po żadnym wystarczy iść na KSW-u w kraku tam na prawo dostajesz się po pytaniu czym się różni prawo wyborcze czynne od biernego :] romantyk🌻 na prawie prawa się też studiuje wię cnie taki twój błąd straszny bajka🌻jak za kilka dni przestanę pisać umrę straszliwą śmiercią i wogóle to możesz się czuć winna bo nie rozesłałam fotki:P strzyga🌻 bajka rozsyłała :) namea🌻 melduję że jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane od 2 m-cy jestem szczęśliwą mężatką :D koleżanka z pracy miała wypadek samochodowy, nic jej sie nie stało.. dziś rano kolejny wypadek znowu karetki... szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 jadzia 🌼 no dobrze, ze jestescie. ja zaraz zmykam na spotaknie :( odezwe sie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita Kochana wszytskiego naj naj najlepszego z okazji urodzin, dużo uśmiechu na twarzy, radości z każdego dnia, zebyście z Mężem się dogadali i nie kłócili, zebyś była zadowolona ze swojego życia, dużo ciekawych podrózy bo je lubisz... 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 idziemy dziś ogladac 2 mieszkania, zobaczymy co bedzie a z 3 babka ma mi dzis zadzw czy aktualne czy nie.Denerwuje sie, jejku ja całe zycie w jednym domu wychowana, nie wiem na co uwagę zwracać...może mi doradzicie, pomożecie co Dziewczyny? z jednego mam zdjęcia a drugie wiem tylko ile metrów i podejrzewam że mocno do remontu. Nawet nie wiem jak za bardzo gadac z tymi ludźmi, Mąż mówi że powinniśmy mocno kręcić nosem ,żeby z ceny zeszli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITA 🌼 🌼 🌼 Jubilatko nasza kochana :D STO LAT!!! STO LAT!!! STO LAT!!! Zeby kazdy dzien przywolywal usmiech :D, kazdy tydzien pelen byl wrazen, kazdy miesiac dostarczal mnostwo wspomnien, a kazdy kolejny rok byl lepszy niz poprzedni. Zycze odwagi w stawianiu celow i w dazeniu do nich, mozliwosci do spelniania marzen i wielu okazji do wykorzystania :D a na koniec najwazniejsze: kochaj i badz kochana 🌼 Najlepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×