Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim🌼jakie zaproszenia?to na hi5? jak chcesz, to przyjmij. dzsiaj tez Wam nie napisze nic wiecej, bo przychodza laseczki i bedziey robic referat na miasto i gmine.brakuje mi na wsio czasu, ja nie wiem kiedy ja prace napisze:o a na uczelni oszalec mozna, przez tych wykladowacow i ludzi z roku!ni jest zapieprz! musze troche sprzatnac i cos polookać na pierwszy rozdział pracy. milusiego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 hej :) ja też się zastanawiam nad wyjazdem, ale mój nie chce o tym słyszeć :( Na razie się nie łam, moze akurat coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nic nadzyczajnego. Ryczeć mi się chce normalnie. Jestem przemęczona, przytłoczona 1000 spraw i wymagają ode mnie Bóg wie czego i jeszcze pretensje. Za nie długo kończę pracę i spadam do dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻a jak myślisz dużo będzie poprawek? Ja myślę że nie elfik🌻czyli co nici z tego? E może nie będzie tak żle. ja diankę wczoraj ważyłam ma 7kg i 2,5 miesiąca wyjazd dobra rzecz puki się nie ma dzieci łatwiej jest podjąć taką decyzję bajka🌻 no rozumiem , miłego sprzątania jak się zapędzisz to zapraszam mam podłogi do umycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żesz qrwa mać co jest!!!! Własnie nam sie kupiec wycofał z mieszkania !!!!! A przecież my juz tyle rzeczy pod niego załatwilyśmy tyle kasy na notariusza na księgi wieczyste na rozdzielenie tych mieszkań aaaaaaaaaaaaa bedę gryźć Jak tak można wiedzial doskonale ile zachodu będzie Onfim🌼----no właśnie póki nie ma dziecia niech się urodzi jak Brytyjczyk albo Brytyjka ale na pewno nie chce żeby sie urodziło jako Polak albo Polka 😡 Emilunka🌼---Miśkowy też sie trzymał rekami i nogami dopóki nie popracowal trochę dłużej tu nie poznał lepiej życia dorosłego i dopóki nie zobaczył jakie perspektywy są gdy się chce coś w życiu osiągnąć.I właśnie wczoraj sam już powiedział że może jednak trzeba to przemyśleć poważnie.Tylko qrcze ten ślub w sumie teraz przed ślubem to już sie nie zdąży bo nam nie chodzi o wyjazd do garów tylko na konkretne prace które trzeba będzie trochę poszukać i to poszukać z Polski a tam jechać jak już coś będzie do tego mieszkanie zakończenie spraw tutaj.Echhh ale jeśli chodzi o mnie to ja bym dziś spakowała Sarę w plecak i wio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki mam problem moze mi Wy pomozecie? otóż: zakupiam czapke fajna itd ale na przodzie ma przyklejony taki swiecacy kamyk , to jedyna czapka, w ktorej wygladama nie jak w nocniku wiec sie ucieszylam. Jednak to świecące na przedzie jest takie chyba ciut nie bardzo bo za stara jestem, moze wiecie jak to odkleic? przyklejone na jakis mocy kej:( prosze moze macie jakies sposby? tylko zeby cos z czapki zostalo:P dzieki czekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little 🌻 jak się nie uda oderwac, to bym wycieła i przyszyła coś innego na to miejsce. strasznie źle się czuję... jestem oszołomiona, boli mnie serce, brzuch i słaba strasznie jestem.... byłam dziś u dziadków, u ojca... o większości rzeczy do załatwienia czy obiecanych komuś zapomniałam... położę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka: chyba najstarsza na tym forum:P strzyga🌼 nie da sie wyciac bo to czapka taka welniana i co ja ma se tam centralnie pzyszyc ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no ja ty je urodzisz to niestety skończą jak ty i będziesz mieć małą Polkę lub Polaka ale ja się wam nie dziwię gdyby nie parę rzeczy które nas tu trzymają też byśmy wyjechali ale widocznie lubimy sporty ekstremalne skoro tu jesteśmy little🌻 e no co ty zostaw sobie ale ile wiosen liczysz babciu strzyga🌻 odpocznij biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---echhh nie chce sie tu użalać ani nic w tym stylu ale jeśli ja bym sie nadal upierała przy zostaniu tu po wszystkich moich zyciowych doświadczeniach to juz bym chyba z siebie męczennika robiła.A sporty ekstremalne to ja niekiedy uprawiam żeby coś załatwić czy coś osiagnąć echh. Ale zrzędzić nie będę bo to nie w moim stylu.Jakos damy radę coś się wykombinuje. Dobrej nocki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal na L4:) dziewczyny, czy któraś z Was wybielała w jakikolwiek sposób ząbki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 jutro idę... dziś praktycznie większośc dnia przeleżałam z okropnym kłuciem serca, bólem brzucha i ogólnym oszołomieniem w głowie. Fizyk tylko się na mnie dziwnie patrzył jak przychodził i pytał ze strachem w oczach czy na pewno nic mi nie jest... chyba nie wyglądałam za dobrze... Zły był jak powiedziałam, że się zbieram i chcę wracac do tego pokoju, co wynajmuje teraz, bo chciał, żebym została u niego. W końcu stanęło na tym, że mnie odwiózł, bo się upierałam i stwierdził, że nie pozwoli mi samej wracac. Ja bym może i została, ale chciałam dokończyc rozpakowywanie rzeczy i w ogóle stan leżenia przeszedł w kłebek nerwów i mnie nosiło... jeszcze przy tym głupota zupełna mnie ogarnęła i się trochę pociełam... nie wyrabiam po prostu. jeszcze w sumie parę moich rzeczy w domu zostało, które bym chciała sobie zabrac, ale jak ma to byc okupione czymś takim jak dziś, to raczej dam sobie spokój...strasznie mnie myśli dręczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Złożyliśmy wczoraj wniosek o kredyt ale trzeba jeszcze donieść 2 papiery ale to już w pt, i teraz mamy czekać 2 tygodnie na decyzje... Wczoraj byłam taka zmęczona jak wrociliśmy że praktycznie 20.30 zasnęłam i ja wtedy nie wiem zupełnie co się dzieje.. Strzyga tak mi Ciebie szkoda i martwi mnie to co piszesz, to mogą być nerwobóle z sercem. Idź koniecznie do lekarza...trzymaj się, tulę... dla każdej po 🌻 Elfik przykro mi że z pracą nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 a zrzędź sobie :D mika🌻 testuję białą perłę ale narazie nie widzę efektów dopiero zaczełam strzyga🌻psycholog psycholog i jeszcze raz psycholog i kardiolog i dużo witaminki B6 z magnezem jadzia🌻no to powodzenia reewelka🌻 ita🌻 ja tam humorek namea🌻 żyjesz ? halooo puk puk :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam piękne Panie!!!!! Elfik przykro mi z powodu tego mieszkania i tego pana, ale co zrobisz na głupote nie ma rady, a co do pracy nie poddawaj się tak szybko na pewno się coś znajdzie tylko nie wiadomo czy będzie to ci odpowiadało, a jeżeli myślisz o wyjeździe za granicę to hmmmm ja bym to przemyślała poważnie, u mnie to by była masakra po względem zostawienia rodziny i przyjaciół, ale to byś tak planowała już na stałe tam wyjechać czy tak jak Naema trochę poprawcować zdobyć doświadczenie, odłożyć kasę i wrócić???? Onfi hmmm nie wysłałam wczoraj tej pracy, także dziś mi nie sprawdzi, wczoraj byłam padnięta jak wróciłam do domku, ale mężuś zrobił pyszny obiadzik z własnym sosikiem, nawet niezłe mu wyszło mniam kupił stertę chipsów, colę i czekolady przyszła psiap i siedziliśmy do wieczora i gadałyśmy, a już wieczorkiem nie miałam siły odpalać kompa, dziś zaraz to dokończę i mu wyślę a jutro mam nadzieję, że mi to sprawdzi , ale pracę mgr to pewno złoże dopiero w przyszłym tygodniu, no i z tymi poprawakami to nie wiem jak będzie, do tej pory a już mam 5 rozdz. zaakceptowanych, to minimalne poprawki dawał, a zobaczymy co będzie z 6. A humorek oki dziękuję Strzyga idź ty kobito do leakrza!!!! Emilka co u Ciebie? Rewelka a co się wczoraj działo, że miałaś wszystkiego dosyć???? Praca??? Litell słuchaj a jakiego koloru jest ten kamień świecący i czapka, bo jak czapka ciemna a kamień jasny to może pomaluj go pisakiem niezmywalnym ciemnym, nie bedzie się tak rzucał w oczy!!! A ile Ty masz lat, że myślisz ,że tu najstarsza jesteś? Naema a Ty gdzie ranny ptaszku tak dziwnie jak się nie czyta Ciebie z rana , wracaj do nas !!!!! Czarna a Ty w ogóle gdzieś zniknęłaś????? Przedwczoraj dziewczyny tak mnie bolał brzuch, że myślałam, że normalnie mi wybuchnie a to tylko dlatego, że zjadłam innym razowy chleb niż zwykle, ja nie wiem czy ja czegoś z żołądkiem nie mam Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 to ja czekam na relacje z wybielania:) ile koszyował Cie ten srodek i jak sie go stosuje? bo ja poszlam do apteki i juz wszystko mi sie myli:P strzyga 🌻 wiesz... im wiecej czytam twoich wypowiedzi, tym mniej powaznie Cie traktuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mika a jak się czujesz? Już trochę lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Strzyga🌼porządnego psychiatrę polecam, bo po Twoich wypowiedziach widzę, że źle z Tobą. Ita🌼jakiś taki ciężki dzień miałam i do tego w pracy mnie wkurzają i tak wszystko się skumulowało, więc miałam dość i prawie płakałam. Ofim🌼 Mika🌼 Jadzia🌼no to kciukam:) Emilka🌼poszłam po bilety i zgubiłam sie na Centralnym, więc cieszę się, że jutro jadę z kimś, bo normalnie to bym usiadła na środku i płakać zaczęła:( Dziś pierwszy raz na miasto wyjechałam i jestem z siebie dumna, bo i ja żyję i instruktor:) A do tego śmiał się ze mnie, że jak z nim rozmawiam to mi samochód nie gaśnie i wszystko płynnie robię, bo inaczej to za bardzo się skupiam na tym wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mika🌼---ja kupowałam chyba z apteki coś co się nazywało jakos white coś tam chyba z colgate no i odradzam bo mi powypadały plomby i zęby się pokruszyły od tego.Chemiczne wybielacze na zęby działają tak jak ace na tkaniny bardzo osłabiają zęby dlatego najlepiej odłożyć trochę kasy choć nie wiem za bardzo ile to może kosztować, ale lepiej to zrobić pod nadzorem dentysty.Dlatego uważaj bo możesz sobie zorbic tym większą krzywdę niż pozytek. Onfim🌼--a nie bedę :-P Jadzia🌼---dziękuję👄 Ita🌼---no widzisz właśnie chodzi o to ze ja nie wybrzydzam z tą pracą bo chcę cokolwiek biurowego jakaś administracja, sekretariat, biuro.Czyli wszystko to do czego mogłabym się nadawać.To pracodawcy myślą że ja bedę wybrzydzac może dużą pensje zażądam itp itd.no i trudno żebym szła na budowlańca kosmetyczkę czy fryzjerkę gdy nie mam o tym pojęcia :-O A do wyjazdu to na szczęście podchodzę tak ze ja się do przyjaciół nie przywiązuję tym bardziej że cala masa znajomych jest właśnie tam i ciągle zapraszają i ściągają.A ze moja rodzina zamyka się w całej jednej i pół osobie czyli mamie i Sarze.Mama już tam była i pewnie pomieszkiwała by trochę tu trochę tam a Sarcia dostałaby psi paszport i by z nami była.Jakbym wyjechała już bym tu nie wróciła.Może za kilka lat gdyby mi przeszła niechęć do tego kraju to bym odwiedziła tak raz na jakiś czas jakby mama tu była może rodziców Miśkowego. Strzyga🌼---radzę zmienić psychologa na psychiatrę przekroczyłaś pewien próg i tym razem już sobie sama nie poradzisz jeśli jest w Tobie jeszcze jakakolwiek chęć życia to musisz sie leczyć bo stwierdzenie trochę się pocięłam do tego pisanie o tym na publicznym forum jak o potknięciu się na ulicy nie jest normalne.Masz poważne problemy psychiczne pewnie przez mamę która powinna smażyć się w piekle za to do czego cie doprowadziła. jednak teraz powinnyście obydwie odłożyć spory na bok.Jesteś poważnie chora i w takiej sytuacji zasranym obowiązkiem tej kobiety jest zaopiekować się dzieckiem.Strzyga chyba wiesz czego będziesz próbowała następnym razem prawda??Pokaż Fizykowi co zrobiłaś domyślam się ze są to ręce więc niech będzie przypadkiem odwinął ci sie rekaw ups.Człowiek wydaje się być rozsądny więc powinien przejąć kontrole nad Tobą. Strzyga co by się nie działo nie warto tak postępować.Ja wiem że czasem ból psychiczny jest tak mocny że zadajesz sobie ból fizyczny żeby go zagłuszyć ale to tak nie działa.Wiem też ze nie wiele do ciebie teraz dociera i potrzeba Ci kogoś kto cie złapie mocno za rękę i wyciągnie na powierzchnię bo toniesz, potrzebny Ci są leki które Cię ustabilizują.Daj sygnał mamie i Fizykowi na pewno któreś ta rękę Ci poda myślę że nawet oboje.I ja wiem że skoro to napisałaś ty tak naprawdę chcesz być uratowana teraz tylko pozwól sobie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Po pierwsze powiem od razu, że się przeraziłam. Bo przeczytałam sobie wypowiedź strzygi👄 i w ogóle nie zwróciłam uwagi na słowo- pocięłam. Myślałam, że chodzi o pocięłam w sensie pokłóciam z kimś. Także nie mam nic do dodania ponad to co u góry dziewczyny napisały. Jestem tylko w szoku i nie wiem czy jest sens pisać o tym, że boli mnie brzuch i dostałam okres, bo to są błahe sprawy. I że wczoraj z Sz. rozmawiałam chwilkę na gg ale jest tak jak Wam mówiłam, czyli jego była powiedziała, że nie da mu spokoju. A co za tym idzie niewiadomo co dalej i czas pokaże. To tyle co u mnie. Może później coś więcej napiszę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. ale leje :( strzyga 🌻 Boże, aż mnie ciary przeszły elfik 🌻 i jak idzie sprzedawanie mieszkania? onfim 🌻 właśnie, napisz coś o tej perle bo też się nad nią zastanawiałam reewelka 🌻 Warszawianka i się na centralnym zgubiła :) A do mnie coś ta babka nie odpisuje z tej szkoły... Co by nie było, w przyszły weekend idę. To mówisz że już ci wychodzi jazda? Bardzo się cieszę i aż ja chcę już zacząć :) ita 🌻 ojjjj jak mi sie marzy taki wieczór z chipsami, colą i czekoladą :D a Little to już stara rura :P a czapkę z tego co wiem, to chyba jakąś ciemno różowo jakąś tam kupiła. Jak się pojawi na gg to jej wypytam A ja byłam wczoraj z koleżanką z pracy i jej kuzynką na piwie góra dwóch :) I znalazłam złoty środek co zrobić, że spokojnie wypić 2 piwa i żeby się dobrze czuć :) Nie zapalić ani jednego papierosa :D:D: I dziś czuję się wspaniale, tylko że spać się chce przez tą pogodę. No, ale już jutro piątek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na kawkę, idę robić kto chce???? I zaraz was poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼 kłucie serca to zapewne skurcze dodatkowe nadkomorowe albo komorowe a masz wrażenie, że ci nierówno bije? Lepiej idź do lekarza bo nawet jeśli to od stresu trzeba ekg zrobić. Widzę że jesteś nerwowa, kup sobie MAGNEZ z wit B6 - działa bardzo dobrze na serce- regulując pracę oraz na nerwy!!! jest bez recepty Jeśli chodzi o serce to jestem expert:) 🌼 mam już 28 zim:) 🌼 czapka taka jasny wrzos róż jestem blondynka i mam jasną karnację lubie kolor czarny i fiolety ale w tych czapkach wyglądałam koszmarnie. Kamyk to taka jakby duża cyrkonia, ta centralna co jej sie chce pozbyc. sa jeszcze male, po bokach ale one moga zostac. pozdrawiam, tak leje i wieje, chyba dzis pojade do okulisty.. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Emi zapraszam do mnie u mnie często takie wieczory są hahaha jeszcze do tego winko często a potem kacyk na drugi dzień Kurcze Strzyga ja też jakoś nie wychwyciłam tego słowa pociełam kurde z Tobą jes źle i to bardzo źle i to wszystko przez Twoja matkę, ona jest normalnie niepoważna, idź do tego psychologa albo może lepiej do psychiatry, bo tak nie może być!!!! Littel aha to nie wiem jak to taka jasna czapka to odpada pisak, a może zostaw to poprostu Elfik no to na pewno coś znajdziesz musisz jeszcze troszkę poczekać, no chyba, że już nie masz na to siły Onfi jak Twoje maleństwa? Rewelka zgubiłaś sie na centralnym???Jak dziś humor? Moja mamka dzwoniła, że mam jej kupić bilety bo jutro na jakąs operę chcą iść z tatą, tylko ja przy sobie nie mam pieniędzy i bym musiała najpier do domu po kasę jechać a potem z powrotem i porosiłam Mojego o dziwo się nie nerwowił hahah Naema a Ty gdzie się podziewasz co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita namea nie ma internetu w pracy... Musze się przyznać że ja nie załapałam z tym \"pociełam\" szok Strzyga ratuj się dziewczyno! nie kontaktuj się z Matką skoro tak się kończą wizyty u niej... musisz myśleć o sobie.. co Cie napadło że sobie krzywdę robić.. Ita ja np uważam ze dworzec centralny jest straszny, też się na nim źle czułam, że tylko usiaśc i płakać...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼--nie no mam jeszcze sily czym miałabym się zmęczyć 2 miechy na dupie siedzę haha no a tak na serio to dopiero niecale 2 miesiace szukam powaznie pracy wiec chyba jeszcze troche mogę poszukać a wręcz muszę. Nawet umowiłam sie na rozmowe do Commercial Union zatrudniaja na różne stanowiska może i coś dla mnie się znajdzie. Little🌼----heheh to ty stara dupa jestes hahaha.Nie no a tak serio to ja nie wiele młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 wy to ciągle chipsy i cola oj będziemy sie wspólnie odchudzać niedługo, maleństwa dobrze wczoraj było okropnie dziś dużo lepiej mika🌻masz takie nakładki żelowe nakładasz żel wybielający i trzymasz około 30 minut dziennie cena na allegro około 30-40 zl elfik🌻 e tam nie krępuj się madziczek🌻 ale on może dać jej spokój czyż nie emi🌻 trudno coś powiedzieć od niedawna używam little🌻 28 to jeszcze nie tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×