Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

madziczek🌻 a jak się nie weźmiesz do pracy to ja umrę z głodu i ci nie dam tego złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jemu onfim hehe spokojnie udka już w piekarniku,pstrąg przyprawiony czeka aż będzie jego kolej do smażenia i właśnie ziemniaki obieram,za 40 minut będzie podane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczyny, zostawic Was na parę godzin same... ;) ja tez się trochę za robotę wziełam. Fizyk naprawił żelazko to działało prawie do samego końca prasowania :D na szczęście na wyprasowanie prześcieradła i mojej bluzki wystarczyło, gorzej z jego koszulą... jutro jedzie... niby spytał czy chcę z nim jechac, ale zaraz dodał, że następnym razem. muszę go na jakies zakupy zabrac, co by uzuepłnic zapasy w lodówce. bo poza paczką frytek i paluszków rybnych i kawałkiem sera to chyba nic nie ma... a ja bym się w jakieś gotowanie chętnie pobawiła :) teraz poszedł na chwilę do szkoły. może wieczorkiem podjedziemy na chwilę do Wawy, bo mu wylicytowałam parę rzeczy na allegro i gośc napisał, że dziś można odebrac. a na razie sobie kawki c\\_/ robię. któraś chętna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 o paluszki mam i chyba fasolkę do tego albo sobie zrobię ziemniaczki z majerankiem i musztardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola moje drogie Panie- Ofim🌼ja byłam pierwsza w kolejce do Madziczka🌼-jak Ty ją zatrudnisz do gotowania, to mi nie posprząta, a ja pierwsza o pomoc prosiłam. Strzyga🌼to i tak masz więcej ode mnie do jedzenia w lodówce. Bo u mnie jest: mleko, masło, wódka i światło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 to gratuluje... eh... ile ja dałabym za normalne ziemniaki... chyba w pt pójdę kupic. i jakies warzywo do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam szczęście ostatnio,jestem taka rozchwytywana jak nigdy! do północy jeszcze dużo czasu a ja się dzisiaj czuję taka silna jak pudzian więc spoko;)posprzatane będzie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panienki z okienka :) moje kochane caly dzien czekalam zeby do Was zajrzec, niestety nie mialam w pracy ani minuty, zeby cos do Was napisac i wkleic. wiec bede po prostu improwizowac :) reewelko 🌼 kochana cos na Ciebie czeka w elektronicznej skrzyneczce listowej :) ja mialam Dziadka Wiktora :) tez lubie to imie onfim 🌼 przyznaje sie bez bicia, ze nie bardzo mialam jak dzisiaj te kciuki trzymac :P jutro sie bardziej postaram. a co powrotu w pracy internetu to juz nic nie wiem :o mieli naprawic dzisaj, ale jak bylo tak jest i widokow na lepsze jutro w tej kwesti na razie brak :( elfiku 🌼 a ja tez lubie takie mocne meskie imiona. moje wybory to: Igor, Olgierd i z takich miekszych Kacper i Kajetan :) a z tych co tam przytoczylas to mi sie Roch nawet podoba, bo mozna je tak fajnie zdrabniac na Roszek. Roszek-groszek... :P jadzia 🌼 och z Toba mi porankow tez brakowalo i brakuje, bo z Ciebie to taki nasz ranny ptaszek :) mam nadzieje, ze niedlugo bede znowu z Wami pila poranna kawe lub herbatke :) madziczek 🌼 a ja bym na Twoim miejscu nie dawala juz mu nawet wyboru: woz albo przewoz. widac niestety, ze chlopakowi, az tak bardzo nie zalezy, skoro musiala sie az 2 tygodnie zastanawiac i na domiar zlego dalej decyzji nie podjal. po co Ci taki ktos to nie umie sie okreslic czego chce. bierz sie za informatyka, przynajmniej miodu Ci nie zabraknie i z komputerem problemow nie bedziesz miala :P itus 🌼 GRATULACJE!!! ukonczenia pracy magisterskiej!!! BRAWO!!! daj teraz cynk kiedy obrona i bede kciukac, az mi kostki zbieleja ;) strzyga 🌼 a co bys takiego ugotowala dobrego?? zdradz cos. mi i tak juz slinka leci po tych madziczkowych 🌼 kulinarnych opisach :D emilunka 🌼 no juz wracaj, poszla sobie i smutno bez Ciebie :( a teraz ja jestem i juz chce, zebys tez byla no!!! bajka 🌼 no to w weekend czekamy na nowe zdjecia :) czarnulka 🌼 sipp 🌼 soma 🌼 little 🌼 mika 🌼 kasiula 🌼 a Ty gdzie sie podzialas na tak dlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 z tego co ona pisze to ma energi tyle że tobie posprząta mnie ugotuje i jeszcze jej zostanie namea🌻 widzisz tobie się chyba pomyliło wczoraj kciukałaś nic nie przyszło dziś nie kciukałaś wszystko przyszło:P jednak dziewczyny mają rację ze mną jakoś tak na opak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼witaj kochana, ale się stęskniłam:) Lece czytać, ale odpiszę jutro dopiero. Ofim🌼to się podzielimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 a ja za Toba kochanienka, a ja za Toba :D ide sie popluskac troche i jeszcze przed spaniem zajrze sie pozegnac :D :D: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 fajne,fajne :) a obcasik idealne dobrany reewelka🌻 no ba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie panie, znajome i nieznajome! Już od dłuższego czasu zbierałam się żeby znów do was zajrzeć ale jakoś nie mogłam się zmobilzować. Na szczęście nie pogubiłam się w tych wszystkich przenosinach ;) ale nie będę oszukiwać ze nadrobiłam co uwas słychać bo raczej nie dałabym rady, postaram się wciągnąć na bieżąco. Elfik 🌻 dzięki za pamięć, to głównie twoja zasługa że zatęskniłam za wami sipp 🌻 nie było mnie chyba nawet dłużej niż Ciebie, miło znów Cię tu spotkać ;) bajka 🌻 z tego co pamiętam to ostatnio (czytaj dawno temu) byłaś \"na wygnaniu\" ale teraz to już pewnie w kraju... Jak tam przygotowania do ślubu?? jeszcze raz serdecznie witam i przesyłam po 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burżujstwo!!!!! znalazłam jeszcze marmoladkę z pomarańczy i płatki róży w cukrze z kredensu!!!! namea 🌻 a coś zwykłego... ja to bym np. upiekła udka i nóżki z kurczaka (akurat były jakieś cwiartki w sklepie na promocji po 3,99/kg - szkoda, ze nie kupiłam), do tego jakieś ziemniaczki i sałatkę z yogurtowym dressingiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka 🌼 witaj :) my sie jeszcze nie znamy strzyga 🌼 och pysznosci, to jak juz ugotujesz to ja sie na porcyjke pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na pyszczek! tyle godzin wykładow to masakra!jutro mam prezentacje z zarzadzanie misastem i gmina! jeszcze trzeba ja do konca dopracowac. namea🌼 w weekend nie bede miała fotek, bo nie mam kompa tutaj jak zostaje na weekend. jeszcze sie nie dorobiłam laptosia:( ide troszke odpoczac i dokonczyc ten referacik. milego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ Jak Wasze samopoczucie od rana? u mnie w porzadku, ale chciałabym już piątek...teraz to normalnie od piątku do piątku :D śniło mi się dziś że wojna się rozpoczeła..... brrr a to dlatego że zasypiałam sama... miłego dnia! odzywajcie się Kobitki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja wczoraj zawitalam w grodzie kraka u mojego pl promotora, bo ja ciagle walcze z dyplomowka polska, ale juz jestem na finiszu:) teraz przy porannej 2 kawie staram sie obudzic i stwierdzic, ze praca w sumi enie jest taka zla. do piatku mam przetlumaczyc kilka stron na niemiecki z polskiego, a wlasnie abonament mi sie skonczyl w slowniku... wiec nie wiem czy dzisiaj uda mi sie popracowac. jutro mamy kontrole zewnetrzna wiec tez bedzie ciekawie... alez jestem niewyspana:( zostawiam kawusie dla wszystkich niedosypiajacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaszalałyście dziewczynki!! Jakieś walki, wałki, flety, ziemniaki:D:D:D Wczoraj padłam spać jak niemowlę:-) Po 🌻 dla każdej, ja lecę na zajęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie samopoczucie sredne! mam prezentacje z miasta i gminy i sie troszku denerwuje. wiec prosze o kciukanie:) zycze Wam milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie:) Bytka🌼cześć- ale długo Cię tu nie było:) Jak samopoczucie?Jak zdrówko? Opowiadaj co robiłaś i gdzie byłaś jak Cię nie było:) Jadzia🌼zaczynam się powoli być wojny, bo wszyscy w koło o niej mówić zaczynają:O Sipp🌼to od której nie śpisz, że już 2 kawkę zdąrzyłaś wypić? Ja mam enery drinka, ale póki co nawet nie źle się trzymam, bo pospałam 35min dłużej, niż normalnie ostatnio. A właśnie-zapomniałam wam powiedzieć, ze mam duchy lub kosmitów na osiedlu:) Kolejna popielniczka z parpetu mi zniknęła, a mieszkam na ostatnim piętrze. Normalnie była jednego dnia, drugiego dnia otwieram okno, zeby zapalić, a tu nic...pusto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×