Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

rewelka 馃尰 no nie, na razie si臋 nie k艂贸膰my :] poczekajcie cierpliwie, na kafe pewnie nied艂ugo sam si臋 temat pojawi :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik馃尰 fajnie emi馃尰 co za r贸偶nica jak i tak si臋 nie rusza :P reewelka馃尰 warto to jednak sprawdzi膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ha, 偶eby tu by艂o nudno, to musi mnie zabrakn膮膰, a ja sie nigdzie nie wybieram:) Ja przynajmniej nie opowiadam po co posz艂am do slepu i ile plasterk贸w w臋dliny na kanapk臋 po艂o偶y艂am :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi馃尰A opowiadaj co ci szkodzi? A ja chyba ju偶 mog臋 si臋 wam pochwali膰 od we wrze艣niu zapali艂am ostatniego papierosa :) a tu ju偶 grudzie艅 艂adnie prawda , chwal臋 si臋 偶eby nie by艂o 偶e w og贸le czarne chmury nade mn膮 wisz膮 i same z艂e rzeczy i w og贸le szaro buro i ponuro I chyba leki zaczynaj膮 co艣 rusza膰 poza moim 偶o艂膮dkiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ofim馃尲no to gratulacje:) ja pr贸buj臋 rzuci膰 palenie, ale marnie mi to idzie, chocia偶 bardzo si臋 ograniczam i paln臋 naprawd臋 nie wiele, bo2-3 dziennie to maks, a czasem nawet tego nie. Emilka馃尲to ja dzi艣 id臋 na zakupy i Miko艂ajkowe i spo偶ywcze, wi臋c jak zaczn臋 wymienia膰 co kupi艂am, to z p贸艂 strony zajm臋:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim 馃尰 nie b臋d臋 :P wtedy wesz艂abym na forum o dietach i/lub zakupach :) I ciesz臋 si臋, 偶e widz臋 to rozr贸偶nienie :D Bardzo si臋 ciesz臋 偶e rzucasz palenia. ALe nie licz, od kiedy nie palisz :) nie my艣l o tym :) i b臋dzie dobrze :) AAAA i jak z t膮 Bia艂a Per艂膮? daje cos?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲znalaz艂am spos贸b na znikaj膮ce popielniczki:P Id臋 kupi膰 nast臋pn膮:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi馃尰 ja mam siln膮 wol臋 z tendencj膮 do zachcianek czasem sobie podpala艂am w sumie pierwszy raz rzuci艂am przed pierwsz膮 ci膮偶膮 czyli 4 lata temu, potem to ju偶 tak sporadycznie a teraz od wrze艣nia nic. Nie mia艂am jak aplikowa膰 wi臋c narazie nic nie mog臋 o tej perle powiedzie膰. Ale o jedzeniu nie gadajmy bo m贸j 偶o艂膮dek wo艂a :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ofim馃尲ja pal臋 najwi臋cej przy alkoholu. No i w domu, tylko w oknie pal臋, co w zim臋 jest zdradliwe, bo 艂atwo si臋 przezi臋bi膰, wi臋c te偶 musz臋 si臋 ogranicza膰. Emilka馃尲trzeba sobie jako艣 w 偶yciu radzi膰:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 o kt贸rej idziesz do domu? onfim 馃尰 jak to m贸wi艂 m贸j znajomy: "nie pal, bo ci majtki w kroku z偶贸艂kn膮 " :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka馃尰 no do piwka to papierosek pasuje jak ula艂 mnie pomog艂o to 偶e w domu si臋 nie pali no i przy dzieciach te偶 nie wi臋c w艂a艣ciwie nie ma okazji do palenia emi馃尰 hmm nie znam tej teorii

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim 馃尰 ale to tylko taka lu藕na teoria mojego ma艂o-m膮drego kolegi:] Ja pali艂am prawie 6 lat, ale Osobisty mnie "wyci膮gn膮艂 ze szpon贸w na艂ogu" :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emi馃尲rewelka馃尲---no to pojechaly艣cie po bandzie :-D le偶e i kwicz臋 Rewelka馃尲 eee no wiesz nie co dzie艅 jest dzie艅 dziecka :-P pepek swiata si臋 znalaz艂 :-P A tak serio kopciuchu jeden ja nie znosze palaczy wiec wiesz jak ci zale偶y na mych tych oto tu uczuciach 鉂わ笍 to sie powa偶nie zastan贸w :-P Emi馃尲--to ile tych plasterk贸w by艂o???:-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik 馃尰 ty b藕dzi膮gwo jedna, 艣mierdzaca fl膮dro bazarowa, odczep si臋 od mojej Reewelki:P:P:P :D:D:D:D:D Dobrze si臋 zaczyna A wi臋tak : Rano zjad艂am serek wiejski z pokrojon膮 rzodkiewk膮 (ca艂y p臋czek, pokrojony w 贸semki, a nie.. moze nawet w szesnastki), dp tego dwie kanapki z bu艂ki z ziarnami (sezam, kminek) i herbate (z truskawki, dzikiej r贸偶y i pigwy). Herbata by艂a w czerwonym kubku, by艂 troch臋 gor膮cy, ale jak si臋 trzyma艂o przez r臋kaw to da艂o si臋 wypi膰 :) Mo偶e by膰? :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi馃尰 oj tak to potworny na艂贸g , pi臋knie ja po takiej dawce jedzenia [przekr臋ci艂abym si臋 z g艂odu chyba 偶e to nie wszystko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emi馃尲---- no no no tylko nie bazarowa wypraszam sobie 偶esz ty ma艂piszonie przeci臋tny,nierasowy 艂osiu czego pyszczysz i wk艂adasz kinol w nie swoje sprawy :-P Twoja rewelka phi na w艂asno艣c se (gwara 艣wietokrzyska jakby kto nie wiedzia艂) j膮 sobie wykupi艂a no zabawne :-P spadaj na szczaw siusiumajtku :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ee tak wtrac臋 mi臋dzy wodke a zak膮sk臋 gdzie Strzyga???? :-O znowu czegos nie doczyta艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik 馃尰 ty siku paj膮ka, nie chap bo jak ci lutn臋 to ci 艣pik warg臋 przetnie :P No dobra, koniec tego dobrego :) A co do Strzygi, no to co艣 faktycznie jej nie ma ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jaaa sik pajaka?? No dawaj poszczuj臋 Cie bezdomnymi 艣wiastakami i w gumiakach zakop臋 zapyzia艂a pszczuro :-P Dobra oddaj mi i ko艅czymy :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dobra jak ju偶 do wyrywania czegokolwiek dochodzi to ja uciekam dziewczyny wzi臋艂am leki i zaraz b臋d臋 zdycha膰 postaram si臋 jutro zajrze膰 tymczasem dobrej nocki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zwierciadlo zwierciadelko
emilunka 1985, reewelka, czarna490 >>>>>偶al.pl :O:O:O:O:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wrocilam od lekarza. na przeziebienie nic mi nie poradzila wiecej oprocz tego, co sama wzielam, biore paracetamol i ibuprofen, pije syrop na kaszel, no i witaminek duzo jem - wczoraj siatke mandarynek sama zjadlam :oops: odnosnie powiekszonego pieprzyka - nie jest to na pewno rak, bo zmiany rakowe rosna bardzo szybko i krwawia i bola, a ja nic takiego nie odczuwam, wiec moge byc spokojna. napisala mi skierowanie na badanie krwi i jak juz beda wyniki to mnie skieruje do hematologa, ale najpierw musze sciagnac historie choroby z Pl.... najprawdopodobniej bylam w ciazy :( :( :( mialam ziarnice Hodgina - nowotwor wezlow chlonnych w wieku 14 lat. wlasnie chodzi o to ze byla i krew i rwacy bol brzucha i wlasnie dlatego okres mi sie spoznia. po poprzednim mialam tydzien po to krwawienie, niewiadomego pochodzenia :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no prosz臋, jak szybko sobie o mnie przypomnia艂y艣cie :P ale chyba troch臋 przewra偶liwone s膮 coponiekt贸re ostatnio, jak czyta艂am. Bajka 馃尰 sp贸藕nione: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! jestem zn贸w podzi臋biona, mam katar, gard艂o mnie boli i g艂owa. 艢pi臋 dzi艣 u fizyka, bo stwierdzi艂am, 偶e tu b臋dzie cieplej ni偶 tam u mnie. Jego oczywi艣cie jeszcze nie ma i nie wiadomo czy wr贸ci jutro, pojutrze, czy kiedy... wkurzy艂 mnie dzi艣 kolega (ten sam, co wtedy mnie chcia艂 odprowadzac), bo zadzwoni艂, jak by艂am w pracy /akurat by艂am w trakcie rozmowy, wi臋c paln臋艂am bezmy艣lnie, 偶eby zadzwoni艂 po 16, jak sko艅cz臋/ i on.... przyjecha艂!!!! zadzwoni艂 o 16, 偶e czeka na mnie pod budynkiem!!!! wrrrrr... a ja zmeczona, 艣pi膮ca, wyko艅czona i wcale nie mia艂am najmniejszej ochoty na jego towarzystwo. ale generalnie szybko si臋 go pozby艂am. W og贸le wpl膮ta艂am si臋 w t膮 znajomo艣c z nim i teraz nie wiem za bardzo jak si臋 wypl膮tac :( bo tu si臋 sporo rzeczy ze sob膮 wi膮偶e. i wkurwili na maksa mnie w pracy! 馃槧 馃槧 馃槧 ot贸偶 nie by艂o mnie tu, bo pracowa艂am po 11-14 h dziennie, byle zarobic w tym miesi膮cu po wszystkich perturbacjach na wynaj臋cie tego pokoju. I wszystko do dupy, bo kierownik tak mnie za艂atwi艂, 偶e mi pojechali 25 h pracy za kt贸re mi absultnie nie zap艂ac膮!!! 馃槧 馃槧 馃槧 i zamiast dostac ok. 500 z艂 wyp艂aty, wezm臋 ok. 200... my艣la艂am, 偶e zagryz臋, ale nic si臋 kurwa mac nie da z tym ju偶 zrobic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o, i od razu stronka moja :D a w艂a艣nie, jutro o 10 mam t膮 rozmow臋 z ksi臋dzem /na szcz臋艣cie ju偶 wydobrza艂/ i matk膮... trzymajcie kciuki! bo nie wiem jak to b臋dzie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×