Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

rzepq 🌻 doszły do ciebie? czarna 🌻 a do ciebie? elfik 🌻 no dobra, jesteśmy wredniakami :) ita 🌻 no bo ja jestem też naczelnym błaznem Kafe :) madziczek 🌻 ja jescze nie mam twoich fot!! soma 🌻 zaraz wysyłam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja nie mam szczęścia do zwierząt, przyciągam takich wariatów jak ja . Ten psiak to bł jakiś furiat gryz wszystkich oprócz mnie i demolował wszystko po za tym nie mogłam wyjść nawet na 5 minut od niego , dlatego postanowiłam go nie brać , żeby się ze mną za bardzo nie zżył . No a fretka to już w ogóle odchyl , nie jest nawet w najmiejszym stopniu normalna . skacze , gryzie , zabiera wszystko co leży, ale , żeby tak się przytulić to zapomnij. Jedyne co nas zbliża to gra w kręgle - ona jest kulą , uwielbia to , a tak to żyje własnym życiem ;/ co za pech. Bo sa fretki przytulańce i dzikusy, oczywiście musiałam trafić na osobowość dzikusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma 🌻 chyba poszło reewelka 🌻 ooo tak, twój P. zdecydowanie zasługuje na miano Zwłok :D Bo bardzo często "przepada" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi to to wiem, że to zrozumiałaś, ale ja chyba Ciebie nie zrouzmiałam do końca ja myślałam hahah, że ty pomyślałaś , że ja najpier wzięłam go do sypialni a potem jak piszczał to przeniosłam go do kuchni. Ale uwierz mi, że jak piszczał w nocy to normalnie ja nie mogłam wytrzymac i normalnie spać, to go albo brałam do łóżka, albo głaskałam no ale po ostatniej nocy gdzie ponad godzinę się nim zajmowałam żeby usnął postanowaiłam w stopery zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---potem poszlam znowu do fryzjera i skrociłam co miałam Wam fotki podeslać ale jakos mi zeszło.Jak znajdę taka fotkę to wyslę. No może by i pasowała na tego sylwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a to skrót psiap i wet bo nie chce mi się całymi słowami pisać a hahah zamiast tych emotków czy jakoś tak , nie przyzwyczaiłam się ich robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły mi zdjęcia soni i emilii. Soniu ty to masz loki o to mi chodziło , a nie ten puch który mi zrobili. A u Emilki najlepsze jest zdjęcie legitymacyjne , mniejsze od mojego palca hehehe , fajne te z morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik to jak znajdziesz to prześlij mi bo tylko u tej Kazadi widziałam taki fryz a chciałabym jeszcze u kogoś innego zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka 🌻 nie wyslałaś mi zdjecia. No to nie daleko jak Żoliborz , z reszta ja i tak samochodem się poruszam więc to nie przeszkoda, gorzej jak się trzeba spotkać na picie , wtedy nie może kierować;/ A Moj książkę nie chce sobie prawka zrobić i nie ma mnie kto wozić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq🌻 to twoja fretka jak mój były królik a ja fotki nie dostałam skandal normalnie :P ita🌻 no to ok:] tylko teraz pomyśl czy nie lepiej go było uczyć od początku bo jak ciebie nie będzie kilka dobrych godzin to żaden sąsiad już ci dzień dobry nie powie jeśli mieszkasz w bloku bo Frodo będzie skuczał cały czas a tak to by rozumiał Pani nie przychodzi bo nie może przyjść i nie mam po co skuczeć bo to nie poprawi mojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy nadajecie. Człowiek pół godziny sobie odpuści a później nadrobić nie może:p Emilunka🌼 doszły:) Jednak wcześniej Twoich zdjęć nie miałam, bo pierwszy raz ujrzałam Twoje lico:) Onfim🌼 heh, ktoś starszy na szczęście jest;) Ita🌼 na zimę nie zamierzam skracać włosków, bo tak mi cieplej:) Ale na lato kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi nie wiem jak jest przez całe 8 h ale jak czasmi wyjde z domu zamknę drzwi na klucz i postoję jakieś 5 min pod drzwiami to piszczy chwile a potem przestaje i jak przychodzę do domu to też nadsłuchuję i też nie piszczy, on tylko piszczy w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 fajna rzepq 🌻 wiem że się normalnie czepiam jak cholera ale popracuj nad kwiatkami bo ja już stara kobieta i czasem nie wiem czy piszesz ogólnie czy tak do mnie a jak jest nick z kwiatkiem to człowiek wie czy się skupiać :] czarna🌻 tak jest zawsze trzeba się pocieszać że ktoś ma gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wysyłam, tylko to trochę potrwa bo jak zwykle zdjęcia są "bycze" ;) i na kilka maili roześlę, a w ogóle na niektórych to ja śpię, albo buzię mam otwartą, więc nie zwracajcie uwagi. Elfik🌼 ano to najważniejsze, że jeszcze te dobre prace przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 nie ma sprawy, rzeczywiście to ułatwia życie. Chyba posprzątam w szafie , bo zawsze mam taki pierdolnik , gdzie jak gdzie , ale w ciuchach nie umiem utrzymać porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼tylko nie myl \"przepadania\" mojego Zwłoka z przepadaniem Fizyka Strzygi:) Emilka🌼moja fryzjerka będzie u mnie w poniedziałek, więc zapraszam serdecznie:) Ona za obcięcie bierze nie więcej, niż 40zł. Ja będę odrosty tylko robić, bo jakoś mało mi ostatnio urosły. Rzepq🌼zdjęcia odeślę wieczorem, bo w pracy teraz jestem i nie mam fotek. Jak dotrę do domu, to pogrzebię i coś poślę. A ja jestem teraz na prawku-zostało mi jeszcze 4h do wyjeżdżenia i egzaminy mnie czekają:) Póki co to mój Zwłok mnie wozi, ale już się cieszy na moje prawko:) Czarna🌼ja się czuję momentami jakbym ze 3 dychy na koncie miała normalnie i gromadkę dzieci i męża chama i pijusa, który na dziwki chodzi (mam nadzieję, że zrozumiałaś tę ostatnią aluzję;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka, sonia🌻 Dziękuję za zdjęcia. Ładne dziewczynki jesteście:-) Zrewanżowałam się już:-) Elfik🌻 Zdjęcia świetne! :D:D:D Mam kilka podobnych, ale nie mam odwagi pokazać je światu:D Będę kciukać za celną tylko mów kiedy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼myślę, że na pewno by Cię przyjęła:) A fajna to ona jest-ja z głupimi się nie zadaję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma 🌻 pięknie dziękuję za fotki:) masz śliczną dziewczęcą buzię, mam wrażenie że nie potrzebujesz w ogóle makijażu, żeby cudnie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma 🌻 a mi? napisalam Ci linka . W ogóle dostałam 3 zdjęcia a co z resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×