Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Madziczku szkoda , że tak daleko mieszkasz, mój mężczyzna jest z Katowic, trochę bliżej , ale i tak pewnie daleko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mogę zaczekac! muszę dac odp do jutra rana co z moim mieszkaniem! bo jak nie dam, to potem w nieogrzewanym domku będę musiała mieszkac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spobuję się położyc... na 8 powinnam iśc na zajęcia. cholera, gdybym nie była napita, to by mnie już tu nie było... 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana nawet tak nie mów. Idż spać, może zaśniesz, tym bardziej , że masz rano wstać. Trzymaj się cieplutko i kolorowych snów. Może jutro się wszystko wyjaśni:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie wynajmowała , ale nie znam sytuacji . Poprostu lepiej mieć zabezpieczenie. Nie wiem o co chodzi z tym mieszkaniem, nie możesz go potem wynająć. Jak to mieszkanie w Wawie to ja bym była zainteresowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie wyszło:D W każdym razie nie chce mi się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny madziczek🌻 he he soma🌻 dokładnie wiec skończy się na nożyczkach wiec kasa w błoto chyba że chodzi o to żeby tego nie ściągać :P strzyga🌻 hmm u nas to się nazywa chyba plac Biskupi tam się spotykają panie w takich ubrankach :] do sypialni ok ale na ulice zastanów się dobrze fajne te kolczyki madziczek dobrze mówi ja bym z facetem takim nie wytrzymała nie miałabym poczucia bezpieczeństwa zakładam że mam jakieś uczucia i nie mam zamiaru czuć się jako dodatek do faceta który będzie wyczekiwał , gotował i dawał na zawołanie Rzepg🌻 masz brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌼 👄 wlasnie wstalam niedawno:) pije kawusie i jem buleczke :D nie moglam w nocy spac strasznie mi bylo goraco 😠 zastanawiam sie czy wyjsc z domu jest -18 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lasencje kochane:) Kurczę jak zimno, myślałam, że nie dojdę do roboty!!! Elfik🌼 to się nazywa imprezowanie:D Łaciate normalnie wymiata:D Strzyga🌼 o kurka, ale sobie \"sukienkę\" wybrałas!!! Okazja okazją, ale ja chyba nawet w takiem, hmmm, stroju(?) bym się nie pokazała Kapciarzowi:o Szczerze? To z ta jolką jakąś tam mi się skojarzyła... Miłego i ciepłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Strzyga haha ta sukienka jest okropna.... a co do fizyka to ja nie wiem po co ty się w taki związek ładujesz, co to znaczy został u niej na noc??????To co oni ze soba są czy nie? To ty jesteś ta trzecia czy jak? Bo ja już nic nie rozumiemi? Madziaczek a ja się ciebie pytałam czemu do pracy nie chcesz iść??? Onfi firma fajnie brzmi, ja tez myślałam kiedyś żeby coiś swojego otworzyć, ale to trzeba mieć dobry pomysł a ja takiego nie mam. Czarna u mnie mróz -20 stopni, masakra. Pasiata a czemu twierdzisz , że nie wyobrażasz sobie mnie jako mamy i to po psiaku? A co do pomysłów na biznes to fajnie, że aż tyle ich masz, a może podzielisz się pomysłami??? W końcu pierwszą noc od ponad 2 tyg przespałam całą, włożyłam sobie stopery do uszu i nie słyszałam piszczenia psa, może dzis w dzień będę bardziej przytomna... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze się wkurzyłam bo 50 zł gdzieś chyba zgubiłam brrrr już bym miała na szczepionkę dla Frodo, bo dziś z nim idę popołudniu. Onfi, Elfik, Mika jak pies po tym się czuje tzn po szczepionce jest jakas reakcja organizmu? Ale głodna jestem spadam do sklepu po coś do jedzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjelam decyzje :D wychodze jednak. mam pare spraw do zalatwienia. jak nie odezwe sie po poludniu tzn ze gdzies zamarzlam po drodze :P milego cieplego dnia 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, ja tylko na chwile bo wlasnie udało mi się do kompa współlokatora dorwac i doczytac. Popisze wiecej z pracy, do każdej coś. MIłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k... nadal ma wyłączoną komórkę. Na zajęcia oczywiscie nie wstałam, bo jeszcze przed moim budzikiem włączyła się wieża, którą kiedyś nastawił, więc kombinowałam w nocy jak ją wyłaczyc i jak spowrotem zasnęłam, to potem już swojego budzika nie usyszałam nawet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. No zimno u mnie też -20 C a muszę iść opłaty zrobić i takie tam. Idę się wykąpać , choć mi się nie chce , bo jeszcze nie jest tak super ciepło w domu. Strzyga mam nadzieję , że już masz trochę lepsze samopoczucie. Fajne te kolczyki, ale sama Ci mogę takie zrobić za darmo :). Soma* i masz racje olać zajęcia , tylko nie za często , bo ja kiedyś opuściłam cały semestr i skończyło się poprawkami :D Onfim dziękuję za kwiatuszka:*, nie wiem jak się je robi. ita mam nadzieję , że pieniądze sie odnajdą, pewnie się gdzieś tylko zapodziały. Powodzenia z psiaczkiem , a jaka rasa? To chyba zależy od psa jak się czuje, pewnie będzie osowiały i może wymiotowąc , tyle ja wiem . JA mam fretkę , po szczepionce cały czas spała i trochę wymiotowała, ale to trochę co innego. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. No zimno u mnie też -20 C a muszę iść opłaty zrobić i takie tam. Idę się wykąpać , choć mi się nie chce , bo jeszcze nie jest tak super ciepło w domu. Strzyga mam nadzieję , że już masz trochę lepsze samopoczucie. Fajne te kolczyki, ale sama Ci mogę takie zrobić za darmo :). Soma* i masz racje olać zajęcia , tylko nie za często , bo ja kiedyś opuściłam cały semestr i skończyło się poprawkami :D Onfim dziękuję za kwiatuszka:*, nie wiem jak się je robi. ita mam nadzieję , że pieniądze sie odnajdą, pewnie się gdzieś tylko zapodziały. Powodzenia z psiaczkiem , a jaka rasa? To chyba zależy od psa jak się czuje, pewnie będzie osowiały i może wymiotowąc , tyle ja wiem . JA mam fretkę , po szczepionce cały czas spała i trochę wymiotowała, ale to trochę co innego. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. No zimno u mnie też -20 C a muszę iść opłaty zrobić i takie tam. Idę się wykąpać , choć mi się nie chce , bo jeszcze nie jest tak super ciepło w domu. Strzyga mam nadzieję , że już masz trochę lepsze samopoczucie. Fajne te kolczyki, ale sama Ci mogę takie zrobić za darmo :). Soma* i masz racje olać zajęcia , tylko nie za często , bo ja kiedyś opuściłam cały semestr i skończyło się poprawkami :D Onfim dziękuję za kwiatuszka:*, nie wiem jak się je robi. ita mam nadzieję , że pieniądze sie odnajdą, pewnie się gdzieś tylko zapodziały. Powodzenia z psiaczkiem , a jaka rasa? To chyba zależy od psa jak się czuje, pewnie będzie osowiały i może wymiotowąc , tyle ja wiem . JA mam fretkę , po szczepionce cały czas spała i trochę wymiotowała, ale to trochę co innego. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. No zimno u mnie też -20 C a muszę iść opłaty zrobić i takie tam. Idę się wykąpać , choć mi się nie chce , bo jeszcze nie jest tak super ciepło w domu. Strzyga mam nadzieję , że już masz trochę lepsze samopoczucie. Fajne te kolczyki, ale sama Ci mogę takie zrobić za darmo :). Soma* i masz racje olać zajęcia , tylko nie za często , bo ja kiedyś opuściłam cały semestr i skończyło się poprawkami :D Onfim dziękuję za kwiatuszka:*, nie wiem jak się je robi. ita mam nadzieję , że pieniądze sie odnajdą, pewnie się gdzieś tylko zapodziały. Powodzenia z psiaczkiem , a jaka rasa? To chyba zależy od psa jak się czuje, pewnie będzie osowiały i może wymiotowąc , tyle ja wiem . JA mam fretkę , po szczepionce cały czas spała i trochę wymiotowała, ale to trochę co innego. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq mam westa, a co do szczepionki to zobaczymy jak bedzie się czuł mam nadziję, że nie będzie tak źle, a co do kasy to raczej juz jej nie znajdę, przeszukałam wszystko gdzie mogły by być. Pasiata a własnie jak znosiłaś ciąże i pród? Emi no to czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry , że tyle razy , ale coś mi się chrzaniło i pisało , że nie da rady wstawic wiadomości a tu o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia🌻 czarna🌻 zimno na 102:D ita🌻 nie dowiesz się jak nie spróbuje nie chce mówić a nie mówiłam gdybyś mnie posłuchała co do zostawienia pieska dawno byś już przesypiała noce, co do powikłań rzadko są ale się zdarzają różnie bywa może się zrobić np zgrubienie w miejscu wkłucia po gorsze rzeczy U nas jeszcze się nic nie działo więc na moje szczęście nie mogę powiedzieć na ten temat z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz czesc. ale piękna pogoda dziś w stolicy :) słoneczko świeci, więc nie odczuwa się tak tego zimna. strzyga 🌻 o cholera, to sobie kieckę wybrałaś :) elfik 🌻 kiedy najbliższe spotkanie w sprawie pracy? I co ty takie głupoty opowiadasz, że ty, ja i Reewelka jesteśmy naczelnymi chamami Kafe :P reewelka 🌻 no hej kochana... poproszę na maila wszystkie szczegóły z dnia wczorajszego :) Jak pisanie pracy? sonia 🌻 no hej, my się chyba nie znamy :) Nie słuchaj Elfika, że my jesteśmy chamy :) ita 🌻 bajka 🌻 madziczek 🌻 czarna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi co u Ciebie? Wczoraj byłaś z Rewelka na tych zakupach? Onfi wiesz mi tak jakoś go żal było w tej kuchni samego zostawiać nawet przez to gumolit załatwaiałam do sypialni hahah, ale jak stopery dziś włożyłam to pies nawet z rana aż tak nie szalał jak zawsze tzn chyba widział, że mam olewkę na niego w nocy także pewno zaczaił, że z rana będzie tak samo więc dał sobie spokój i spał. A w ogóle to taki mądrala już , żę czuje mróz na dworku i zaraz po wyjściu robi kupke i siusiu i śmiga do klatki spowrotem ,a jak było cieplej to dłużej mu to zajmowało. Mądra psina. Kto chce kawki bo idę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ sonia🌼 i Rzepq🌼 możecie przesłać swoje zdjęcia? Ja za chwilę uciekam uczyć się, bo już zapomniałam, że coś studiuję w ogóle :( Miłego, udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×