Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

bajka🌻 vanish działa w przypadku trudniejszych plam jeśli zalejesz ją i zostawisz na noc a potem pranie w pralce a ta plama jest tłusta? Po 🌻 dla każdej i Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha😘 Poszłam wczoraj do urzedu wyrobić sobie książeczkę ubezpieczeniową i bardzo wredna pani mnie poinformowała ze książeczki wydają do godziny 14 tej.Było oczywiście pare minut po 14 tej,panie pracuja do 16:30 no ale coż wybiła godzina i po dyskusji:( Ręce mi opadły.. Ale za to dziś czuje sie duuzo lepiej tylko żeby za bardzo kolorowo nie było wyskoczyła mi opryszczka..pod nosem:/ Jak nie urok to sraczka.. Onfim🌼 dzieci masz jak z obrazka:)Fajniutke sa:D:D:D Nie moge stwierdzić czy są do Ciebie podobne czy nie ,ponieważ ja twojej fotki jeszcze nie mam w kolekcji,ale skoro jesteś ich mamcia to musi byc jakieś podobieństwo przecież;) A nie wiesz może jak sie pozbyc gumy do żucia ze sweterka?? Witaj Sonia i Rzepq🌼my sie chyba nie znamy jeszcze :) Madziczek🌼zaraz cos dostaniesz na pocztę:)Nie masz może jakis poradników na skrzynce?? Elfik🌼 mi sie strasznie podoba pomysl poprawin w ogrodzie:)Tak orginalnie i można odpocząć po weselichu:) Rewelka🌼dzieciaczki dały wczoraj popalic??Coś skrobne dzis napewno do Ciebie:) Emulinka🌼na co do kina uderzasz?? Soma🌼pójde pójde napewno:) Jadzia🌼kawka stygnie a ty gdzie?? Śniadanko zjadłam,kawkę wypiłam,do was skrobnęłam no i nic nie pozostaje mi innego jak wrócić do pracy.Postaram sie jeszcze zajrzeć do was,a poki co miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Coś mi chyba łapać zaczyna, bo smarkać zaczynam bez sensu:O Dziś niestety mam wkurwa totalnego i doła, więc nie będę zaglądać. Kasiula🌼wczoraj był luz...dziś będzie gorzej, ale dam radę z dzieciakami:) Mail czeka na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam nie zaglądałam wczoraj , bo miałam trochę roboty. Jechałam 80km (zwykle koło 1h) chyba ponad 2 tak było ślisko i wiało i śnieg padał , że drogi nei było widać, bo to jakiś zadupiaste drogi były. A potem spędziłam wieczór z moim lubym . A trzeba się naprawcowac , żeby to wszystko przeczytać i nadrobić zaległości. bajbajka 🌻 jak tak praktykowałaś z tą plamą , to ją pewnie już wtarłaś , to nie wiem co się da zrobić. Wiem , że jak jest plama z wosku, to kładzie się z obu stron pergaminki, i przyciska rozgrzane żelazko od z wewnętrznej strony i wtedy cały wosk powinien się wchłonąć na papier. A ja potrudziłam sobie już 2 białe rzeczy fluidem i za nic nie schodzi, prałam , płukałam , moczyłam w vanishu z wybielaczem , cytryna , itp nic ;/ Kasiula🌻 miło Cię poznać , tak Panie w urzędach zawsze robią łaskę i patrzą tym uprzejmym wzrokiem jakbym im matkę zabiła. Zawsze coś jedzą i muszę czekać aż wróci stażystka , bo tylko ona coś robi hehe. Jak guma to raczej nie ciepłym , jak nie jest mocno wtopiona to włóż do zamrażalki i spróbuj ją odczepić albo odkroić jakoś z jak najmniejsza ilością włosia może się uda i nie będzie dziury, Onfim 🌻 a ja nei mam Twoich zdjątek. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 acha no to podeślę nie są do mnie podobne bo jak zobaczysz ja jestem ciemnowłosa i ciemnooka a one blondaski o niebieskich oczkach :] zamrozić albo sprasować przez papier reewelka🌻 ja się zaopatrzyłam w tabletki na gardło i chusteczki rzepq🌻 zaraz podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Zaglądam rzadko, bo mam mnóstwo roboty, zastępuję moją kierowniczkę i szał macicy;) Czytam co tam u Was, duzo tego i staram się być na bieżąco choc powiem szczerze troszkę się pogubiłam:o Miłego dnia dziewczyny moje drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼jaka sympatyczna buźka pojawiła mi sie na ekranie monitora:D Tak szczerze i nie wiem dlaczego kojarzyłaś mi sie z kobietą o takim srogim spojrzeniu,a tu prosze jak pozytywnie;) No rzeczywiscie róznice są widoczne ale ja tez byłam blondynka jak byłam małym dzieckiem dopiero z wiekiem ściemniały.Ale i tak masz maluchy kapitalnie:)I podziwiam Cie że zdecydowałas sie na dwójkę maluszków w tak krótkim odstępie czasu.Ja bym może i też tak chciała,ale nie wiem czy bym dała sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim dzięki za zdjęcie , bardzo sympatyczna z Ciebie osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby było jeszcze ciekawej, to mi wyłączyli ciepłą wodę, nikt o tym nie raczył nas powiadomić, a ja muszę głowę umyć. Kurwa...jak nie urok, to sraczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Rewelka🌼 współczuję:o Zwłaszcza w tą zimnicę!!! Ja miałam taki sam przypadek przed świętami, ciepłej wody brak, ogrzewania brak i jedyne co było to wkurw!!! Trzym się mała:) Kasiula🌼 miałyśmy podobne wyobrażenie o Onfim:) Gdyby nie zdjęcie też byłaby w moim mniemaniu zimną niedostępną kobietą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻 no faktycznie można się zgubić:) fajnie że wpadłaś kasiula🌻 he he miło słyszeć :). Posiadanie dzieci o tak małym odstępie wiekowym ma więcej plusów niż minusów dzieci rosną mniej więcej w tym samym tempie , starsze nie przechodzi etapu zazdrości o młodsze, młodsze szybciej sie rozwija bo uczy się momentalnie od drugiego. no różnica miedzy nimi jest mniej wiecej 1,5 roku No nie jest to bułka z masłem ale wszystko ma swoje plusy i minusy ja staram sie widzieć plusy :) rzepq🌻 miło mi to słyszeć :] rzepq🌻 więc pewnie to awaria pasiasta🌻czemu gryziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼ja to już nie daję rady...bez kitu. Jestem tak wkurwiona, że głowa mała. Pasiasta🌼dołączam do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof z Zamościa
szukam niebieskookiej osiemnastki do miętoszenia i innych czynnosci pieszczotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼 z pergaminem i zelazkiem działam oczywiscie, bo to podstawa.ale pozniej zostala czerwona plama, barwa wosku:(jeszcze bede cos próbowac, zaniose tutaj w kaliszu do pralni, moze oni moze cos poradza, a jak nie to bede kombinowac cos z jakimis cekinami,albo cosik innego. onfim🌼nie jest tłusta. zaliczyłam kolo z angola, ledwie,ale jest:) a 5lutego mam dwa egzaminy, jak sie dzisiaj okazało i z angola i z zarzadzania strategicznego:o jeszcze ide na logistyke, a pozniej bede sie brac za siebie, tzn. za nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka 🌻 przykro mi z tą wodą to naprawdę wnerwiające. Widziałam Twoje zdjątka niezła z Ciebie lasencja, super kolor. Pasują Ci okularki :) pasiata 🌻 czemu gryziesz? bajbajka 🌻 no to niefart , akurat na takiej bluzce co szkoda wyrzucić, zawsze tak jest. No to mam nadzieję , że oni coś poradzą , bo to trudna plama nie mam już pomysłów. Gratuluje zaliczenia , ja w sobotę też mam angola do tego programowanie w C++ i Matematykę dyskretną ;/ ehhhhhh a na niedzielę muszę zrobić coś z moim projektem z Baz buuu. Dziś postaram się za to wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 no to benzyna oczyszczona spirytus lub rozpuszczalnik , gratuluję zaliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼dziękuję za miłe słówka. A Ty mi się jakaś znajoma wydajesz:) A gdzie masz uczelnie....niech zgadnę, Pawia? Umyłam głowę w tej lodowatej cieczy zwanej wodą i jestem jeszcze bardziej wkurwiona, niż byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się kiedyś widziałyśmy gdzieś i mnie zapamiętałaś bo np obrobiłaś mi dupę w Arkadii heheh. Nie nie Pawia , z tego co wiem , to uważam , że to fatalna uczelnia. Ja na japońskiej. Ohajo godzajmas !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Kasiula🌼 dzięki piękne za fotki kociaka, nie wiem czy mi się wydaje ale Twój kotek ma o wiele większe uszy od moich:) zaraz prześlę też swoją \"Świętą\" Trójcę;) a co do poradników to jakieś konkretne miałaś na myśli? bo ja raczej nie mam książek w formie elektronicznej, jedynie te co mi kiedyś tutaj dziewczyny przesłały, to jak chcesz mogę poszukać i przesłać. Jedna jest szczególnie warta polecenia o pozytywnym myśleniu:) onfim🌼 dzieciaki przeurocze:) aż samej mi się zachciało takie mieć. I ja widzę jednak podobieństwo do Ciebie po ich minkach. reewelka🌼 a z tym humorem to chodzi o Zwłoka? U mnnie dzionek jakoś fajnie się zaczął i super się czuję przede wszystkim po wczorajszym basenie i ćwiczeniach domowych, no i nie mam wyrzutów sumienia, że się nie uczyłam wczoraj. Także jest spoko. Później lecę na pocztę wysłać mojej koleżance ze studiów paczkę z toną książek i materiałów, wiecie może ile płaci się za kilogram przesyłki? A o 14stej z A. się spotykam w mieście i jedziemy do niego, pewnie obejrzymy jakiś film i tak dzień zleci, a jutro znowu nauka. Pamiętajcie, że trzymamy dzisiaj mocno kciuki za Elfika🌼, mam wielką nadzieję, że jej się powiedzie tym razem. Dopijam kawkę i znikam. Miłego, udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.Było lepiej niż myslałam nie potrzebnie sie denerwowałam.Za tydzień będę miała odp.Prezes całkiem rześki gość chyba nieźle by się z takim pracowało atmosferka w biurze fajna :-) no i perspektywy szerokie.Zakres obowiązków też bardzo różnorodny więc takiego bym tam doświadczenia nabrała że fiu fiu.Obym go tylko do siebie przekonała i zeby do mnie oddzwonił Onfim🌼----zupełnie nie ponieważ zaproszenie jest ogólne i przyjdzie kto będzie chciał ogród duży ale u nas jest taki zwyczaj że na poprawiny przychodzi rodzina a nie znajomi.jak byłam na ostatnim weselu w tym roku u kolegi to nikt ze znajomych się nie pchał na poprawiny.Ale jeśli ktoś jednak zechce to proszę bardzo. Strzyga🌼---wiesz nie sposob mi się nie zgodzić z Onfim.Twoja mama ma coś nie tak z głową.A poza tym co ma meldunek do jakiegos twojego faceta przeciez nei chcesz meldowac nikogo dodatkowo wiec co ma piernik do wiatraka??Masakra.Ja tego nie ogarniam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼też uważam,że Pawia to dno. W japonskiej mam znajomych i sobie chwalą:) A co do Twojej osóbki...to nie wiem....a w Arkadii obgaduję tylko "wybitne postaci":P Madziczek🌼powiedzmy... Elfik już po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka 🌻 to chyba , aż tak wybitna nie jestem :P , Twoja buźka też jest dla mnie jakaś znajoma, ale założyłam , że jesteś do kogoś podobna. Chciałam zrobić sobie takie włoski , ale chyba by mi nie pasowały , bo mam jasną karnację . elfik 🌻 fajnie masz z tym weselichem. Ja mam problem , bo nie chce robić wesela . Wszyscy przyjdą nachlają się , będą mnie odgadywać jak wyglądam i ja się bedę martwić nie tym co powinnam , bo przecież choci o ślub, tak to pesymistycznie widzę , ale z 2 stony zastanawiam się czy nie będę żalować , bo wkońcu raz się ma tylko wesele no i rodzice chcieli by duże wesele , bo maja dużo znajomych. Sama nie wiem . Dręczy mnie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 dzieciaki są z wyglądu do marcina podobne ale wszyscy widzą w Oli moją mamę :] nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie takie zrobić pocztą 8zł za paczkę do kg powyżej 1-5kg 10,50 elfik🌻 ale nie masz gwarancji że i twoi znajomi albo dalsze ciocie i wujkowie nie zechcą a potem klops co do strzygi meldunku chyba dokonuje właściciel mieszkania poz meldunkiem urzędowym z tytułu urodzenia dziecka gdy jest ono odgórnie meldowane tam gdzie matka więc chyba strzyga nie może bez zgody matki zameldować nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 bede probowac, zgodnie z Twoje rada:)dzieki:) Rzepq🌼no bluzki nie wyrzuce bo to przezent od narzeczonego. Elfik🌼to fajnie,ze jestes zadowolona:) a co do poprawin, to co region to inny obyczaj. u nas na poprawiny przychodza wszyscy, bez wyjatku czy to rodzina, czy znajomi, a nawet czasmi jest tak,ze poprawiny sa lepsze niz samo wesele. aha i na poprawiny dodatkowo zwykle zabiera sie małe dziciaki, takie co juz chodza, wiec jest tez sporo osób:)wiec nie ma co sie strsowac, bo u kazdego jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej katastrofa popsuła mi się pralka ;/ Mam taką co pokazuję ile czasu się pierze , no i tam się wyświetla , ze po sekundzie albo 10 minut, nei wiem czy to tylko jakaś usterka wyświetlacza czy coś gorszego lepiej nie będę jej włączać . Jednak czasem przydają się 2 pralki w łazience , ale 2 nie podłącze , bo jeszcze zrobie coś nie tam . Muszę czekać aż mój wróci. ;/ Po za tym Parówka rozrabia , bawi się w atak na mnie ;/ . No i muszę trochę sprzątnąć bo już wszystko tu leży na wierzchu , ale jak sprzątać bez prania ;/ Nie znalazłam mojej prostownicy , więc muszę się wybrać po nową, bo już nie wiem co mam robić z tymi włosami , już się ani nie kręcą i nie są proste - szopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam. Boże, jak ja się cieszę, że już dziś czwartek. Jeszcze tylko dziś i jutro i weekend...w szkole. rzepq 🌻 a co ty studiujesz że masz mat.dyskretna i C++?? Mój Osobisty kończy informatykę, więc coś mi to C++ się znajome wydaje:) Pamiętam jak się uczył z takiej ogroomnej książki, Symfonia czy coś :) Z tym, że on się specjalizuje w PHP, .Net i Javie :) reewelka 🌻 kochana moja, ja cię proszę, nie denerwuj mi się tam :) Masz wolne, korzystaj :) A głowę trzeba było przyjechać do mnie umyć. Daj na maila jakieś skróty z relacji z P. czarna 🌻 no witaj :) bajka 🌻 ile pracy już masz? coś ruszyłaś do przodu? Z angola mogę coś wytłumaczyć :) onfim 🌻 buźkę masz sympatyczną, ale język ostry :) Pasiata 🌻 ciebie też chcę zobaczyć !! sonia 🌻 hej! madziczek 🌻 do nauki :P ita 🌻 a ty co, gdzie się podziewasz? strzyga 🌻 Boże, ja już nie ogarniam tej twojej matki. Normalnie ja to bym chyba całkiem kontakt zerwała, usamodzielniła się i gówno mogłaby mi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq🌻 moja pralka też z wyświetlaczem lubi migać lub wyświetlać awarie zawsze pomaga jej wyłączenie z kontaktu i podłączenie ponowne :] jak z kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 ja narazie widzę same przeszkody właśnie o to chodzi. Dzięki, że mi napisałaś, czyli jeszcze nie jest tak źle i nie zapłacę fortuny na poczcie. Rzepq🌼 ja też mam taką pralkę i czasami po prostu ten wyświetlacz wariuje ale to nie znaczy, że się od razu popsuła. Przynajmniej u mnie tak jest, że zdarza jej się taka \"głupawka\" ale jak ją wyłączę i nastawię drugi raz to jest ok. Czasami też za dużo do niej włożę, bo jest jakiś limit wagowy i jak się go przekroczy chociaż trochę to właśnie ten wyświetlacz głupieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×