Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

kasiula🌼fajnie,skończyłam czytac książkę Jandy,teraz przeglądam gazety i czekam na A. bo jest w pracy. A tobie jak mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nijak właściwie zmęczona jestem i bolą mnie plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej. Ja już w domu. Na szczęście już po wszystkim. Wyniki za jakiś tydzień lub dwa, nikt nie wie. Trudny był, ale jestem dobrej myśli:) A ja właśnie zaopatrzyłam się w piwo, górę czipsów, cukierki, ciastka i bitą śmietanę i czekam na Reewelkę, zrobimy sobie kurwa romantyczne walenntynki :) Jutro zawitam znów, życzę miłego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼a no pojawiła się, bo mnie piosenka Fisza wczoraj natchnęła jak do domu wracałam:) A ja mam od dziś Stefana:P dziś moja koleżanka go sklei, ale od jutra będzie już ze mną:P heheheheheh....na starość głupoty się mnie czepiają, ale śmiałam się z koleżanką, że to mój walentynek:) Ja wróciłam ze szkoły, ogarniam się i lecę do Emilki. Miłego wieczorka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 ano chciałoby się mieć trochę kaski w kieszeni:D super ludzie i piosenka i cały teledysk, aż chciałoby się pracować w takiej firmie;) Wypiłam redsa i czekam dalej na A., nudno mi już trochę samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój rocznik 1987 - chyba do Was dołącze , myslalem o Tym żeby sie popodszywac bo w sumie dawno tego nie robilem , ale dzisiaj sprobuje konwersowac na poziomie ;) CO TAM SLYCHAC U MOICH KOBITEK NA KAFEE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i jeszcze Emilunce musze odpisac. Inny hehe ? w znaczeniu inny fajny , inny dziki , inny inny , inny niefajny ? Moja sugestia : inny inny , inny fajny , inny dziki w znaczeniu szalony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterrry 🌻 a ja miałam na myśli, że inny inny, inny nowy, tzn. ktoś inny na topicu... oj wiesz przecież :) dzikusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem :P To teraz jako "świerzak" mam sie spodziewać ataków ze strony Elity tego topicu ? Jestem kocur , no to sie doczekalem na stare lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak ty na stare to ja już na wykopaliskach pewnie się znajduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocho , zaczyna się. To jest ten temat którego nie warto zaczynać w obecności jakiejkolwiek kobiety :P Wiek i waga. W takim razie na młode lata. Jestem jak młody bóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterry no coż dla mnie to nie temat tabu tylko problem w tym ze ty tak mlody wiekiem bo ode mnie młodszy jesteś już się staro czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) :) :) ja zmęczona jak nie wiem co. Łaziliśmy po w sumie małej sali wystawowej ponad 2 h! Widziałam świetną skórkę, ale kosztowała 550 zł i można ją kupic tylko jutro jeśli jeszcze będzie, bo to od Czechów. aż mi szkoda, ze nie mam kasy, bo jest naprawdę niegłupia - i ładna, i praktyczna - ze wszystkimi ochraniaczami, tylko jedno jest ale - że nie ma regulacji. W \"s\" wyglądałam świetnie i pasowała jak ulał, ale miałam na sobie pod spodem tylko cieniutką bluzeczkę... A \"m\" już nie wyglądało tak fajnie :( mysterrry 🌻 onfim 🌻 madziczek 🌻 tylko się nie utop ;) też bym chętnie w wannie sobie polezała... eh... marzenia... a teraz piję sobie whiskey z colą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 podzielisz się też bym się chętnie napiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×