Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka🌼a mi jakoś za mailowaniem nie tęskno:P Poza tym w pracy to utrudnione zadanie u mnie:) A nowość powiem Ci wieczorem:P Starzeję się, bo już taka zasiedziała się zrobiłam...o randkach nie wspominając, bo stwierdzam, że się nie nadaję na takie ckliwe wyjścia. Jakoś tak młodo-staro się poczułam:O A co do cycków to nie mów, że nie widziałaś efektów:P Normalnie chyba bieliznę będę musiała wymienić. Mysterrry🌼na jakiej dzielnicy mieszkasz w stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a ja tam przynamniej mam rozrywke :) Co do twoich cycków... hmmm no kurde jakoś nie zwróciłam uwagi... ale jak już wszystkie staniki będziesz wymieniać, to możesz mi te za małe oddać :D O matko, i znów dzień głupawki.... :) mysterry 🌻 własnie, gdzie mieszkasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ... co to za pytania ? czuje się osaczony :p Bemowo... powiedzmy że bemowo ... a ty emilko też coś dostałaś , pozwalam Ci sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterry 🌻 te pytania to dopiero poczatek :) Wiesz, tu same baby, więc jesteś realnie zagrożony :) Spoko, my z Reewelką Bemowo wzdłuż i wszerz przejeździłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie gadaj, że następny cycków nie lubi, i będzie pisał o patrzeniu w gwiazdy i stąpaniu bosą nogą po zroszonej trawie... Bo cię nie polubimy :P Masz maila bejbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój drogi, ale życie nie skłasa się z samych przyjemności :) A z tego co wiem, to własnie tego hedoniści poszukują :P Ty sobie uważaj, bo na tym forum niezły opieprz możesz zebrać, jak sobie zasłużysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysterrry...ciesz się, że dopiero teraz dotarłes jak nie chcesz o cyckach słuchać, bo z tydzień temu to kazałybyśmy Ci je oglądać i oceniać:P No bemowo to rzut beretem ode mnie:P Emilka🌼no dobrze, że Ciebie mam, bo mam plan zrobić porządek w szafie i coś czuję, że znajdzie się trochę za małych ciuchów, więc zaproszę Cię na przebieranie i wybieranie:P Ale mi sie kurwa nie chce pracować, a do tego zla jestem na tą głupią sytuację w pracy, więc w ogóle wszystkiego się odechciewa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 słuchaj, co do pokazywania cycków, to co ma wisiec (sterczeć), nie utonie (nie opadnie?) :) No i niech ktoś powie, że ja jestem w 100 % normalna :) Co do ciuchów, nie narzekam na niedomiar, ale w sumie szafe mam pojemną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja do normalnych też nie należę, więc chyba w tym jest pies pogrzebany, że się dogadujemy:P Ja tam akceptuję moję cycuchy, takie jakie są, ale mniejszych bym nie chciała;) I Stefan mnie akceptuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mój drogi, ale życie nie skłasa się z samych przyjemności " a wiesz że ciemność jest tylko po to , żeby jasność była bardziej widoczna ? "Mysterrry...ciesz się, że dopiero teraz dotarłes jak nie chcesz o cyckach słuchać, bo z tydzień temu to kazałybyśmy Ci je oglądać i oceniać" Uwaga ! Jestem bardzo szczery ! :P O kurde ! Ale magiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 ja mam małe, ale poręczne, więc wszystko ok, chyba że mój Osobisty nagle zwiększy rozmiar swojej dłoni i jej chwytności :D:D Mysterry 🌻 taki młody a mądrze gada... no no no... przeczytałeś tego maila czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysterrry...nie zawstydzaj się:P Przynajmniej jest śmiesznie, nie zamulamy, jak to robią niektórzy:D Emilka🌼no moje w rękę też się mieszczą, taką większą:P Ale my kurna głupoty gadamy...jejku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiatryk nas czeka. Jak nic, i to prędzej niż później :) Mysrerrry 🌻 ale nie opuszczaj naaaaaaaaaaaaaaasssssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼chyba czas najwyższy, żebym zaczęła Cię resocjalizować:P I siebie przy okazji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero za kawkę się zabieram, pije ktoś jeszcze o tej porze? ;) pasiata 🌻 a co tam wyszywasz? emilunka 🌻 onfim 🌻 może rzeczywiście spróbuj tej coli, jak pisała emilunka, mi też to pomaga na żołądek, albo ogólnie coś mocno gazowanego rewelka 🌻 czarna 🌻 ehh te poniedziałki... wiecie dziewczyny z tym słonecznikiem to chyba zbieg okoliczności, ja zawsze mnóstwo tego jadłam i to świeżego prosto z ogródka i nic nie podziałało, dopiero po ciąży zmiana rozmiaru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka🌼ja poproszę kawkę:P A słonecznik w Twoim przypadku miał opóźnione działanie:D Emilka🌼dziś u mnie jemy pomidorową i sprzeciwu nie przyjmuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 spoko spoko, przyjdę na zupkę :) A resocjalizacja to by się przydała, bo już niedługo, a zaistnieje konieczność odizolowania mnie od reszty świata z uwagi na mój destrukcyjny wpływ na otoczenie :) bytka 🌻 no witaj witaj :) A słonecznik zadziałał, tylko później, a ty sobie tylko wmawiasz, że to zasługa ciąży :) I proszę mi tu nie obalać mojej teorii o słoneczniku, bo to jest mój tron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja matka ma też tron, ale to ja tu jestem księżniczką, a matka moja chora, więc na tronie, ale innym siedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,wstanę zaraz z tronu i zrobię porządek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mam wrażenie, że z tą chorobą to jakiś wirus, bo i mi jakoś niedobrze i żołądek boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plaga normalnie...trzeba nie jeść tyle "śmieci" to nie będzie bolało, albo na czczo nie pić kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirus w królestwie ja kawę na czczo piję od lat wielu taki mam rytuał choć wiem że to niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie nie chodzi o kawę na czczo, ani o śmieci chyba... zresztą wszystko możliwe. Reewelka 🌻 odezwała się ta, co nie pije kawy na czczo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×